סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי?

tmpusr

Recommended Posts

שלום לכולם,

מספר תגובות -

RnGKay - תודה עבור התמונות וחווית המשתמש

shikasha - שלושת האריזות בעלות אטימה מחודשת (ראו תמונה ימנית בה נראה אטם האריזה. בשקית גם יש מנגנון איטום). בהנחה ולא משאירים את הסייברקלין מחוץ לאטימה יותר מיום, המוצר ישאר טוב לשימוש במשך חודשים רבים

ralf - האריזות מצוידות באינדיקטור המראה את יכולת הספיגה. האמריקאים מתחייבים למאות שימושים, אבל אנחנו יותר זהירים כי אין לדעת מתי מישהוא יחליט לנקות את ארגז החול בגן של הילדים שלו :nono: בכל מקרה, מדובר בעשרות שימושים. לגבי הזמן, ראה את תגובתי ל-shikasha שתי שורות מעל

Hzn4Ever - אתה ממליץ לפרק גם את הסלולארי ? אמנם רוב הדיון הוא סביב המקלדת, אבל אישתי כבר הבריקה את מסילות החלונות והספוטים

אשתדל להמשיך ולענות לשאלות כאן או ישירות ב-info@cyberclean.co.il

ערב טוב לכולם

נעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פרקת את המקלדת לגורמים מה החכמה.. ולמי יש כח?!

הייתי מעדיף לקנות חדשה.

סייבר קלין מוכיח את עצמו אבל אישית לא מרגיש צורך בזה

חוץ מזה אני יכול להמליץ לכם על אמצעי מניעה,

לשתוף ידיים לפני שיושבים על המחשב (!!) ולא לאכול על המקלדת! (למה בכלל עושים את זה? אין לאנשים מגש בבית?)

כשאני רואה את אחיין שלי אוכל ובא לגעת במקלדת אני מתחיל להשתגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקת את המקלדת לגורמים מה החכמה.. ולמי יש כח?!

הייתי מעדיף לקנות חדשה.

סייבר קלין מוכיח את עצמו אבל אישית לא מרגיש צורך בזה

חוץ מזה אני יכול להמליץ לכם על אמצעי מניעה,

לשתוף ידיים לפני שיושבים על המחשב (!!) ולא לאכול על המקלדת! (למה בכלל עושים את זה? אין לאנשים מגש בבית?)

כשאני רואה את אחיין שלי אוכל ובא לגעת במקלדת אני מתחיל להשתגע

אם כבר אתה בעניין של לנקות את המקלדת, למה לעשות עבודה מהירה אבל לא איכותית?

עבודה יסודית על המקלדת יכולה להראות תוצאות מרשימות.

אבל באמת דיברתי רק על המקלדת, לגבי ומוצרים שקשה או לא ניתן לפרקם, אני חושב שלא ראיתי פיתרון יותר טוב מסייבר קלין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי, לא התלהבתי בכלל.

אפשר לראות כתמים דבוקים למקשים שלך שהסייבר קלין לא הוריד.

ברור, זה לכלוך שצריך לגרד אותו טוב מהמקלדת.

לפני מספר ימים בעקבות הדיון החלטתי לנקות לעצמי את המקלדת ועבודה של 20 דקות הביאה לנקיון מושלם. פשוט מוציאים את המקשים (לא תקף למחשב נייד) מעיפים עם ספריי רוח או פשוט ניעור ואז אפשר לעבור עם מברשת שיניים לחריצים קטנים, לוקחים קערית מים וכל כפתור נכנס לתוך המים ומקבל ייבוש אישי וכך גם הכתמים יורדים וזה מחזיר את הברק למקלדת. 20 דקות על השעון והמקלדת שלי נראת כמו חדשה.

כשמדובר במקלדת יקרה זה לא כל כך פשוט, במיוחד אם זה מוחזק עם תופסני פלסטיק שבירים. ולמה אתה חושב שכל אחד יכול לפרק ולהרכיב מקלדת בלי בעיה? זה לא פשוט כמו שאתה מצייר את זה. אני בטוח שרוב האנשים היו מוכנים לשלם בין 30 ל-50 ש"ח בשביל נקיון פשוט וטוב (ויותר מפעם אחת) במקום לפרק את המקלדת לגורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנקיון של מקלדות רגילות (לא של ניידים) זה נראה לי מיותר לגמרי. כמעט כל מקדלת היא פריקה לחלוטין (כמה ברגים בתחתית המקלדת) ונשארים עם 2 חלקים לוח המקשים - והאלקטרוניקה. לוקחים את הלוח מקשים מתחת לברז, סבון כלים וסקוץ (או מברשת) - והמקלדת מבריקה לחלוטין. (המתכת היחידה שיש במקלדות היא מתחת לרווח, והיא לא מחלידה, מניסיון)

מומלץ.

לגבי - מגבונים לחים ולחץ אוויר עושה את העבודה. שמעתי גם שניתן לנקות היטב את כל הפלסטיקה מסביב ע"י "ספוגית הקסם" שממצליחה להוציא את הליכלוך מהפלסטיקה , אבל עוד לא ניסתי את זה בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...