סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי? - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי?

tmpusr

Recommended Posts

נעשה חשבון קטן...

אריזה של 4 חבילות של מגבונים מסוג טוב (מתייבש ולא משאיר סימן, כל חבילה 72 מגבונים) עולה 20ש"ח.

אני מנקה את המקלדת שלי פעם בחודש (בהגזמה, כי היא נשמרת נקיה) ומשתמש בגג 2 מגבונים.

המוצר "המהפכני" - סייברקלין עולה 40ש"ח, כלומר אני יכול לקנות 2 אריזות מגבונים של 4 חבילות כל אריזה, סה"כ 576 מגבונים שיספיקו לי ל- 24 שנים (כמובן שאני לא אקנה 2 אריזות רק בשביל המקלדת וכו' ואשמור אותם 24 שנה, מן הסתם, הם כלכך יעילים ל- 1,000K דברים אחרים).

האם המוצר "המהפכני" -סייברקלין מספיק ל- 24 שנים של שימוש חודשי ?

עריכה :

שיפצתי את התגובה, לאלו שמתקשים להבין... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

adiz - כאב לילדים, אשמח לדעת היכן אני רוכש מגבוניים "מהפכניים שישארו לחים" שיספיקו לי ל-24 שנה ....... ??

חברים, אני רוצה לאחל לכולם גמר חתימה טובה, שנה טובה ו...... נקיה על כל גאדג'טי בית ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, לא הבנתי מה ניסית לשאול אותו. זה נראה כמו בעיה קשה של הבנת הנקרא.. הוא לא אמר שמגבון לח מצליח לשרוד 24 שנה, אלא שבאותו סכום הוא קונה כלכך הרבה מגבונים, שיספיקו בסופו של דבר ל-24 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לנקות עם מגבון זה כן, אבל לנקות עם מוצר ייעודי לא. לא מבין את ההגיון שלך.

כן בסדר, ייעודי. כאילו עד היום לא היה איך לנקות.

לא הבנתי מה המוצר הזה מחדש, מעבר לעובדה שהוא נכנס קצת יותר בקלות בין המקשים של המקלדת. זה לא הופך אותו לייעודי. מה שהופך אותו ליעודי, זה צורת השיווק...

מי שגורם למקלדת שלו להגיע למצב של זבל מתחת למקשים, באמת לא נראה לי אכפת לו מהנקיון שלה, ואם היה אכפת לו, הוא היה דואג שהיא לא תגיעלמצב הזה שצריך לקנות מוצר "יעודי" בשביל לנקות אותה.

הביקורת על המוצר שנעשתה פה פשוט עלובה. צריך להשוות את המוצר מול מוצר אחר כדי לראות את החדשנות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתמול בערב ניקיתי את המקלדת שלי כולל הוצאת מקשים עם מגבונים לחים והיא במצב חדש לגמרי.

אני אישית לא רואה צורך להוציא כסף על מוצר ייעודי רק בגלל שהוא "ייעודי", מספיקים לי המגבונים לכל מטלת ניקוי מהירה בבית - נוח, זמין וזול.

בדיוק כמו המטליות חשמל סטטי וכל השטויות שמפרסמים בערוץ הקניות וכל המוצרים שיש להם מדבקת "As seen on TV !!! "

לא התרשמתי, אבל למי שהמוצר מתאים שיהיה לו מברוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת על המוצר שנעשתה פה פשוט עלובה. צריך להשוות את המוצר מול מוצר אחר כדי לראות את החדשנות שלו.

כי זאת לא ביקורת, זה רשמים אישיים שלי. אני אשמח אם תעזור לכולנו ותגיד מהו אותו מוצר אחר שמתחרה בסייברקלין, כי לפי מה שידוע לי הוא היחידי מסוגו בשוק וכל השאר זה חיקויים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו אני לא מבין איזה אנשים קטנוניים יש פה

מה אתם הולכים מוצר מוצר בשוק ובודקים אם הוא באמת הכרחי?

מה נסגר איתכם!!!

לא מתאים לכם אל תקנו

אתם ממש נראים פתטים עם כל הנסיונות של "לפרק את המקלדת" או קיסמים ואלכוהול....

מה אתם נורמלים??

למה שאני יפרק את המקלדת שלי?!!?!?

קיסמים ואלכוהול??? אתם רציניים?????? פי עשר יותר עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו אני לא מבין איזה אנשים קטנוניים יש פה

מה אתם הולכים מוצר מוצר בשוק ובודקים אם הוא באמת הכרחי?

מה נסגר איתכם!!!

לא מתאים לכם אל תקנו

אתם ממש נראים פתטים עם כל הנסיונות של "לפרק את המקלדת" או קיסמים ואלכוהול....

מה אתם נורמלים??

למה שאני יפרק את המקלדת שלי?!!?!?

קיסמים ואלכוהול??? אתם רציניים?????? פי עשר יותר עבודה

כי בשביל עבודה יסודית ומושלמת צריך להשקיע רבע שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את הComfort Curve Keyboard 2000 הישנה שלי ההיתי מפרק וזורק את החלק העליון למים לאיזה חצי שעה ,מנקה מעולה :yelclap:

עם המקלדת הנוחכית http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/ProductDetails.aspx?pid=116 עוד לא ניקיתי,ולא ינקה בזמן האחרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...