מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

אין קשר. גם בנאדם שבאמת משתדל לנהוג כחוק, יקבל דוחות עם מצלמות אלו.

הם מתכננים לשים את המצלמות גם בקטעים קטנים של הורדת מהירות, שבקלות אתה יכול לפספסם או להאיט מעט מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם המשטרה היתה רוצה לחלק דו"חות על כביש 6 היא היתה עושה את זה. הם לא צריכים בכלל מצלמות, יש להם צילומים של שעת כניסה ושעת יציאה. ברגע שהמהירות הממוצעת של בכביש 6 היא לפחות 130 קמ"ש (ואם לא אז הוא סכנה לציבור) - אין בעיה "להניח" שהוא עבר את המהירות המותרת בנקודת זמן כלשהיא במהלך המסלול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים:

face-palm.jpg

אין מילים אחרות...

ד"א, מה אתם חושבים... מיגון הירי של המצלמות מיועד לעמוד כנגד 9מ"מ או שהם הביאו בחשבון שרוב החבר'ה בגילאי 18-21 נושאי כלים בקוטר 5.56מ"מ (40 מ"מ כבר יהיה OverKill :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מהעמידות של המצלמות, מעניינת אותי כרגע העמידות של העמודים.

עמוד גבוה יותר= קל יותר לכופף.

לא צריך להרוס את המצלמה, רק לעקם את העמוד מספיק שהמצלמה תפספס את הכביש.

הניחוש שלי הוא שזו תהיה השיטה המועדפת להוציא את המצלמות מכלל שימוש, לפחות חלקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שכן נוסע על חדש שמצויד במערכת הזות ,אני חייב לומר שזה אחד האסונות הכי גדולים שיש ,זה פשוט מוציא את הנהג לחלוטין מהנהיגה ,אני מרגיש כאילו אני נוסע על הספה מהסלון ומשחק במשחק ,לכן אני אישית לא משתמש כלל .

זה מתאים למדינות שבהם כולם משתמשים במערכת כזו ויש כבישים אינסופיים.

יש מקומות שזה מאוד נוח לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ,אבל זה לא מבטל את העובדה שזה פשוט מנתק את הנהג מהנהיגה .

בקשר למצלמות ,אני מקווה שפטיש חמש קילו לתוך העדשה מספיק ,ואם לא נצטרך להיות מתוחכמים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע שהם בכוונה פורסים את המצלמות על כבישים שהמהירות המותרת היא לא הגיונית יחסית לתנאי הדרך (2-4 נתיבים, שטח הפרדה בנוי)

אז אנשים מרשים לעצמם לנסוע 110 במקום 90-80 שזה בסדר וזה כמעט ולא גורם לתאונות פשוט מאוד המצלמות האלו יגלגלו מליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ,אבל זה לא מבטל את העובדה שזה פשוט מנתק את הנהג מהנהיגה .

בקשר למצלמות ,אני מקווה שפטיש חמש קילו לתוך העדשה מספיק ,ואם לא נצטרך להיות מתוחכמים .

תצטרך להוסיף לזה כובע גרב וצמצום רגלי לקראת המצלמה אם אתה רוצה להימנע מזיהוי.... אם תעבור לתחכום - כמה קשה כבר יכול להיות למצוא הוראות בישול לניטרוגליצרין? לא ממש קשה... השאלה זה כמה רחוק אנשים יהיו מוכנים לקחת את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצטרך להוסיף לזה כובע גרב וצמצום רגלי לקראת המצלמה אם אתה רוצה להימנע מזיהוי.... אם תעבור לתחכום - כמה קשה כבר יכול להיות למצוא הוראות בישול לניטרוגליצרין? לא ממש קשה... השאלה זה כמה רחוק אנשים יהיו מוכנים לקחת את זה...

בקשר לכובע גרב ,ברור ;) צמצום רגלי ? מה זה ?

בקשר לניטרוגליצרין ,אוברקיל לא ? לא עדיך לשבור את העדשה פשוט ? או אולי לחלופין לצבוע אותה או לשבש אותה בדרך כלשהיא .

אם לא נוכל להרוס את המצלמות האלו נצטרך להתחיל ליסוע עם jamming pods באוטו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לניטרוגליצרין? קשה מאוד. זה חומר military grade.

לטריאצטון? קל מאוד, רק שלמרות שהוא יעיל, זה לא החומר הכי יציב בעולם.

בנוסף, אלא אם שמים 4 מצלמות בטחון על עמוד, מה שאני די בספק שיקרה, יש לך ים של blind spots להתקרב מהן.

אל תדאג, לא יעבור שבוע מרגע הצבת המצלמה הראשונה והיא כבר תושחת איכשהו, בקטע של לא לשלם כסף, הישראלי הממוצע הוא האדם היצרתי בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לניטרוגליצרין? קשה מאוד. זה חומר military grade.

לטריאצטון? קל מאוד, רק שלמרות שהוא יעיל, זה לא החומר הכי יציב בעולם.

בנוסף, אלא אם שמים 4 מצלמות בטחון על עמוד, מה שאני די בספק שיקרה, יש לך ים של blind spots להתקרב מהן.

אל תדאג, לא יעבור שבוע מרגע הצבת המצלמה הראשונה והיא כבר תושחת איכשהו, בקטע של לא לשלם כסף, הישראלי הממוצע הוא האדם היצרתי בעולם.

לא יהיה מצלמות על המצלמות הסופיות, מה שהיה זה רק לצורך בדיקה, וד"א העדשה לא מוגנת :)

מעבר לזה אם אתה חושב שהישראלי משוגע, אז ראינו תמונה שגטסו שמרו מאיחוד האמירויות שמישהו מוריד עם מקלע FN...

PS טיפ קטן תחשבו לכיוון של IR Spotlight חזק, או חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...