שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד פעם דיון התבכויות המוני?

הם כנראה לא שמעו Milford Cubicle נחשב לעיתונאי :lol: ובHWZONE שואלים על ספקיות תשתית ואינטרנט לפחות 5 פעמים ביום. אולי הם מתנקמים בו בגלל שרוב האנשים פה חוץ מאולי שניים לא ממליצים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שמערימים עלייך קשיים להתנתק,זה חלק מהטקטיקה המלוכלכת שלהם כדי שתרד מהרעיון (וזה טקטיקה של חברות רבות בתחום הטלקמוניקציה והאינטרנט)

למען האמת אפילו יש להם במחלקת ניתוקים גלאי שקר (אמיתי לחלוטין) שנועד להבדיל אם האדם מנסה לעבוד על המוקדנית שהוא מתנתק כדי לקבל הנחות,ואפילו שמעתי מידידה שלי שעובדת שם שהן מונחות לטרטר אנשים כאלה.

+1

אמיתי לחלוטין. הייתה כתבה בנושא ב-The Marker שפירסמתי בפורום. חברות רבות משתמשות במערכת שיודעת לזהות על פי הטון אם הלקוח רציני או סתם מנסה לסחוט הטבות. מי שצועק יותר מגיע לנציג יותר רציני ומקבל יותר הטבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיתי לחלוטין. הייתה כתבה בנושא ב-The Marker שפירסמתי בפורום. חברות רבות משתמשות במערכת שיודעת לזהות על פי הטון אם הלקוח רציני או סתם מנסה לסחוט הטבות. מי שצועק יותר מגיע לנציג יותר רציני ומקבל יותר הטבות.

אותה כתבה הזכירה שמות במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בניגוד לאחרים באמת עברתי עכשיו לדירה שיש בה כבר (לצערי הקרבתי את חיבור היס בנפלא שלי בשביל זה) ואני כבר שבוע-שבועיים פה וראיתי אולי שעתיים במצטבר טלביזיה וגם זה flash forward שנגמרה העונה כבר לפני כמה חודשים טובים. ביס הפרקים היו מגיעים אחרי שבוע - שבועיים ! זה כ"כ משביז

פשוט אין מה לירהוט :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה קרה לי גם אבל לא רק איתם קרה לי עם אורנג' פעם אחת ואולי גם 012..

אני לא מאמין שהם עושים בכוונה. תקלה טכנית כלשהי, לפחות ככה אני נוטה להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזאת הבעיה אבל שווה לנסות, ניסית להתקשר ממס' אחר שבבעלותך? (טלפון נייח/טלפון סלולארי)

ידוע לי שיש (או לפחות היה כזה) מס' לחיוג מהיר אל התמיכה טכנית, שגורם לכך שהמוקדן יענה לך בצורה יותר מהירה. אוליי לאחד מחברי הפורום יש אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...