Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

אני חושב הרבה יותר עדיף לחסל את האופציה לתולעות בבסיס. לפחות האוויר באים מכיוונים מסודרים. זה לא בעיה להציב כמות של חיילים שם וזהו, מאשר לרוץ לכל פינה ולחכות לתולעת הבאה שתצוץ לי בבסיס. ככה אני לפחות עשיתי, לא השתמשתי פעם אחת גם בחפץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם השאלה שלך היא "האם יש קמפיין לזרג או לפרוטוס", אז לא. הקמפיינים שלהם יגיעו בחבילות הרחבה שישוחררו בעתיד.

זו הפעם הראשונה שאני רואה שמישהו מתייחס לזרג בתור "התולעים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשהו יש מושג אם אפשר לבחור את שאר הקבוצות כגון התולעים או שאפשר לבחור רק את האנשים בשלבים?

:lol:

יצאו במהלך השנים הקמפיינים האחרים.

הקמפיין הבא שהולך לצאת נקרא "Heart of the swarm", בו אתה משחק עם מלכת התולעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך הולכות הנקודות במשחק הזה?

למה אני לא מקבל נקודות? לא נקודות בונוס ולא נקודות בכלל. גם לא מאבד נקודות.

כאילו נצחון או הפסד לא עושים כלום.

כבר הבנתי שקידום ליגות לא קשור לנקודות, אבל בכל זאת אשמח לדעת (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני סוגים של ניקוד.

אחד זה כל הקטע של האצ'יבמנטס, זה המספר שמופיע ליד הפורטרט שלך מימין למעלה. זה עולה כשאתה מסיים איזהשהו אצ'יבמנט, וזה לא קשור לדרוג בליגות בשום צורה.

למשל פה, יש לו 260:

achievement1.jpg

הניקוד השני זה באמת הניקוד בתוך הליגות שבהן אתה משחק. בכל ליגה שאתה משתתף בה יש לך ניקוד והליגה מדורגת על פי הניקוד הזה (אכן אין ממש קשר בין הדירוג/ניקוד הזה לבין הקידום או ההורדה של ליגות, אבל זה עניין אחר).

אחרי משחקי הדרוג יש לך אפס נקודות בליגה, כל נצחון מעלה, כל הפסד מוריד - כמה משתנה זה לפי ההפרש ברמה ביניכם (Favored, slightly favored, even).

לכל ליגה שתשחק בה (2V2, 3V3, עם שותפים, בלי, וכו') יהיה את הניקוד הספציפי, אין קשר בכלל בין הליגות השונות בהן אתה משחק.

למשל בתמונה הזאת, הניקוד של הבחור המסומן בליגה הזו של 3V3 שבה הוא משחק הוא 143:

espionagesc2week1.jpg

עכשיו אם שיחקת ולא השתנו לך הנקודות, אני מניח שפשוט שיחקת Custom game. למשחקים האלה אין שום ניקוד. בשביל ניקוד צריך ליגה, כלומר Quick match > find match.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי

אני אמנם די גרוע במשחק אבל משתפר

כרגע בתחתית הברונז (לא חושב שאני יכול לסחוב יותר מסליבר עם הקשב וריכוז שלי)

בכל מקרה לא משנה התוצאה שלי במשחק אני עם 0 נקודות.

ניצחון, הפסד, מעולם לא הייתי עם יותר ומעולם לא עם פחות

עריכה:

זה מה שעשיתי = Quick match > find match

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט משתגע מהמעופפים האלה של הזרג.. לא משנה מה קשה מאד להרוג אותם.. הVIKINGS יקרים ומתפוצצים בקלות.. עד שאני שולח מארניס למעופפים של הזרג אז הם כבר בכיוון של אחד הבסיסים שלך ומחסלים שם את הכל.. פשוט לא נותנים לך את האפשרות להתרחב עד שנגמר הכסף ואתה גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...