Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

התאהבתי בפרוטוסים...

מתקתק כמה WG שאפשר מבלי לסכן את עצמך, שדרוג מהיר ל-DT + WR ואתה מצניח אותם כמו קומנדו בקו המינרלים.

ארבעה כאלה עושים שם כל כך הרבה נזק שזה פשוט ללקק את האצבעות.

לעומת זאת, הקולוסוסים לא כאלה טובים.

אם הם היו יורים קרן אחת על כל אוייב זה היה הרבה יותר טוב מהקו המעאפן הזה שהם עושים שם.

DT? Lol חסרי תועלת ב99% מהמקרים, לפחות "לפעולות" קמדנו, Scan/Overseer PH/MT/Spitter בקו המינרליים כפק"ל בכל משחק מונעים מהם להיות שימושיים, לעומת זאת בתוך הצבא הכולל הם עושים המון נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דובי, הכל במשחק מצבי. מה גם שנגד פרוטוס בדרך כלל DT הכי יעיל. נדיר ששחקן פרוטוס מייצר יותר מ-obs יחיד כאשר הוא לא מודע לDark Shrine, ואם אתה מצליח להחביא אותו, אפשר לעשות המון נזק.

קולסוס זאת היחידה האהובה עלי בצבא של הפרוטוס מלבד הטמפלר, אין לי מושג איך אתה חושב שהוא עושה מעט נזק. עשית את השדרוג טווח לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, הכל במשחק מצבי. מה גם שנגד פרוטוס בדרך כלל DT הכי יעיל. נדיר ששחקן פרוטוס מייצר יותר מ-obs יחיד כאשר הוא לא מודע לDark Shrine, ואם אתה מצליח להחביא אותו, אפשר לעשות המון נזק.

קולסוס זאת היחידה האהובה עלי בצבא של הפרוטוס מלבד הטמפלר, אין לי מושג איך אתה חושב שהוא עושה מעט נזק. עשית את השדרוג טווח לפחות?

כן אבל בPvP בדרגות הגבוהות בד"כ שמים PH1 בML שלך בשביל למנוע אנשים משועמים שאוהבים לבוא עם כמה פניקסים, ובד"כ יש גם 1-2 בchoak שאתה עושה בexpansion שלך.

ושוב תלוי בגודל המפה, אני תמיד בונה 2-3, באזור הבסיס שלהם, אחד באמצע המפה, ואחד מטייל ועוקב אחרי הצבא שלהם ממרחק.

ומעבר לזה, תמיד יהיה Obs אחד עם ההצבא הראשי שלך במיוחד למקרים האלה, אבל בכל זאת, 4-5 כאלה בתוך ערמה של Zealots זה אחלה דבר בשביל לפרק Stalkers/Zealots. גם אם הוא רואה אותם, אין סיכוי שהוא יצליח לעשות Single target נורמאלי עליהם, לא בתוך ים של יחידות קטנות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא כזה גדול ועם כל כך מעט ...

אפשר לעשות עליו פוקוס בקלות ולהוריד אותו לפני שהוא מספיק להוציא שלוש יריות.

לא, רק אם יש לך הרבה יחידות אוויר, הטווח שלו גדול יותר משל כל יחידה אחרת במשחק עם השדרוג וכמובן שהוא לא נשלח לבד, ולא בחזית הצבא, כמה Stalkers/Ztealots מקדימה, וforcefields בשביל למנוע מיחידות מציקות להתקרב אליו והוא מפרק כמעט כל דבר שיש.

[br]פורסם בתאריך: 12.10.2010 בשעה 10:40:03

HT זה אחלה, אבל לא משתמש בזה בPVP כמעט, הפעם היחידה שבאמת השתמשתי בזה זה כאשר הייתי צריך לפרק Mamaship ולא היה לי כמעט antiair.

4-5 כאלה שעושים feedback בבת אחת למאמא עם אנרגיה מלאה = bb :smile1:

המגנים של הפרוטוס הופכים אותם למטרות לא נוחות לStorms, במיוחד אם הם משודרגים, צריך 2-3 בשביל להרוג zealot עם 1-2 במגן שלא זז מהסופה בכלל.

וחוץ מHT ומאמא אין להם יחידות עם אנרגיה בשביל feedback(להפיל droopship עם feedback בלבד זה תמיד כיף :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באג במשחק הכל כך משוחק הזה!

אתמול באחד על אחד, חיסלנו אחד לשני את הבסיסים, לי נשארו 4 ביניינים מעופפים, בלי ובלי כלום-לו נשאר רק הבניין של הגאז, ואיזה 4 חיילים שיורים רק על הקרקע.

במצב הזה שנינו יכולים להישאר תקועים עד שמישהו מכריז על כניעה-מצב של שיוויון שבליזארד לא עלו עליו!

צ'יקמוק!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באג במשחק .... במילים אחרות הפסדת ! ....אי אפשר להקים בסיס באויר ולבנות יחידות שאתה באויר ...כך שלאוייב שלך יש יתרון עליך ...זה שאתה פחדן ולא מוכן להוריד את הבניינים לקרקע להמשיך לשחק ולהודות בתבוסתך זו רק בעיה שלך ! המשחק הגיע למצב הזה באשמתך ...אם לא הייתה פחדן לא הייתה מעלה אותם לאוויר ובורח ! האוייב שלך נתקע ולא יכול להביס אותך בגלל שברחת למקום שהוא לא יכול לפגוע בך ! ...אך גם אתה לא יכול לעשות דבר עד שתחזיר אותם לקרקע ! ובכך אתה למעשה מפסיד ! ..............בקצרה ...אתה פשוט מאוד אפס מאופס שלא יודע להפסיד בכבוד ! ...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מעליב. :facepalm::lol:

אתה אידיוט למחייתך או שזה פשוט בא עם הגנים? שלחתי להם מייל, לדעתי זה יתוקן.

סתם שאלה, איך אתה מצפה שיתקנו את זה?

במשחקים 2VS2 האם יש דרך לשחק עם מישהו קבוע בליגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט די דבילי שזה לא כמו ב-Warcraft 3 - שם היה מערכת נפרדת לגמרי לקבוצות מאורגנות לעומת קבוצות אקראיות. אבל בכל מקרה נראה לי אם היו יותר שחקנים גם היה יותר סיכוי שהיית מצוות לשחקנים בדרגה שלך.

את הבעיה של הבניינים המעופפים אפשר לתקן ע"י זה שבניינים מעופפים ייחשבו ליחידות ולא לבניינים לפחות עד שהם נוחתים חזרה, אבל אז עדיין תהיה בעיה במפות אם איים ששם אתה יכול לנחות במקום שהוא לא יוכל להגיע אליך, ואם אין לך כסף לבנות שם הכל מחדש אז זה שוב תיקו והמשחק לא ייגמר בחיים. דבר נדיר אבל בהחלט לא משהו שאמור להיות אפשרי במשחק כזה. אני מתאר לעצמי ש- ימצאו פתרון קצת יותר יצירתי משלי שבאמת יפתור את זה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, איך אתה מצפה שיתקנו את זה?

בנוסף ל- SURRENDER

יהיה אפשרות של DRAW, אבל זה גם לא סביר כי זה דופק את עניין הדירוג-למרות שגם לא בהכרח אם הוא פשוט לא עושה כלום מבחינת ניקוד.

זה יותר מסובך לתת הפסד טכני לדבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט די דבילי שזה לא כמו ב-Warcraft 3 - שם היה מערכת נפרדת לגמרי לקבוצות מאורגנות לעומת קבוצות אקראיות. אבל בכל מקרה נראה לי אם היו יותר שחקנים גם היה יותר סיכוי שהיית מצוות לשחקנים בדרגה שלך.

את הבעיה של הבניינים המעופפים אפשר לתקן ע"י זה שבניינים מעופפים ייחשבו ליחידות ולא לבניינים לפחות עד שהם נוחתים חזרה, אבל אז עדיין תהיה בעיה במפות אם איים ששם אתה יכול לנחות במקום שהוא לא יוכל להגיע אליך, ואם אין לך כסף לבנות שם הכל מחדש אז זה שוב תיקו והמשחק לא ייגמר בחיים. דבר נדיר אבל בהחלט לא משהו שאמור להיות אפשרי במשחק כזה. אני מתאר לעצמי ש- ימצאו פתרון קצת יותר יצירתי משלי שבאמת יפתור את זה לגמרי.

אז אתה אומר שאי אפשר לשחק כצוות קבוע בליגת 2VS2? כנ"ל לגבי 3VS3 או 4VS4?

אם ככה אז זה דבילי ביותר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שהוא אומר.

אין שום בעיה לשחק קבוע עם אנשים. אם תשחק קבוע עם מספר אנשים שממלא את הקבוצה*, אז זה נחשב Arranged team, ואז יש לכולכם דרוג משותף כקבוצה, באותה הליגה.

העניין הוא שאנשים אחרים שמשחקים לבד ומצוותים עם אנשים אקראים יכולים לקבל משחק נגדכם, ואז כנראה שיהיו להם חיים די קשים. זה הרבה יותר קל לשחק כשאתה מתואם, voice chat וכו'.

לגבי ה'איך', פשוט תיצרו Party ואז כל מה שתעשו יהיה ביחד, זה הכל.

* זו נקודה חשובה. אם אתה עם אנשים בפארטי, אבל משחק בליגה של יותר (נגיד פארטי של 3 בליגה 4V4) אז זה לא נחשב קבוצה מאורגנת אלא רנדום, והדרוג של כל אחד מכם יהיה בנפרד ל-4V4 הזה. כדי להפוך לקבוצה אמיתית צריך 'למלא' את הקבוצה בהתאם לליגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...