עבור לתוכן
 • צור חשבון

nitzanj

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,101
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  2154יום 1ש' 19דק' 14שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי nitzanj

 1. היא כבר לא ממש חדשה וגם לא רק לאנדרויד, אבל אם לשם אתה מכוון אתה פשוט צריך להוריד אנדרויד סטודיו. https://developer.android.com/studio אם אתה רוצה גם באמת לדעת אנדרויד ולא רק קוטלין אז תתחיל לחרוש על כל האתר בלינק.
 2. זה בגלל שגוגל שינו את ההרשאות, לא כי האפליקציה הספציפית הזאת החליטה להיות יותר גרועה. כל האפליקציות יהיו ככה, ואלה שלא יתיישרו יעופו די מהר מהפלייסטור.
 3. מעבר לזה - וזה כבר עניין של דעה - 144 עם gsync נראה בדרך כלל יותר טוב מאשר 240 בלי.
 4. כתובת וטלפון נתתי אבל לא היה צריך פרטי אשראי, בחרתי פייפאל וזה לא דרש שום פרט נוסף.
 5. https://www.geforce.com/hardware/technology/g-sync/downloads @Jabberwock זה אמור להראות לך בפועל שזה עובד (לא ניסיתי בעצמי).
 6. אתה מפספס את העובדה הפשוטה שלרשת ביתית יש עוד שימושים חוץ מאינטרנט. שיתוף קבצים בין מכשירים, הזרמת תוכן 4K HDR ממחשב/NAS לטלוויזיה חכמה, או לטלפון. הזרמה מהטלפון לטלוויזיה וכו'. אם יש לך בבית מכשיר אחד בלבד או שאין שום צורך בתקשורת בין המכשירים לבין עצמם, אז אין לך הרבה מה לעשות עם רשת ביתית יותר מהירה מהאינטרנט. מצד שני, אם תשקיע בראוטר טוב היום הוא יחזיק כמה שנים טובות וסביר להניח שאינטרנט יהיה יותר מהיר במשך הזמן. אולי. מעבר לזה, כל ראוטר איכותי היום יתמוך בד"כ במהירות גבוהה יחסית, בטח יותר מהירה מהאינטרנט (לפחות בישראל...) וגם אם המהירות עצמה היא לא הסיבה לקנות ראוטר רציני, יש מספיק סיבות אחרות (אמינות, אחריות, יציבות, אבטחה, יכולת שדרוג, תמיכה בהרבה מכשירים בו"ז, תמיכה באחסון/מדפסת בחיבור ישיר וכו' וכו') ואת המהירות מקבלים על הדרך.
 7. בינתיים Nvidia בחנו 400 מסכים ורק 12 קיבלו את ה'אישור'. זה נחמד אבל אם זה ההיצע זה לא ממש משנה משהו.
 8. כל ה-SSDs מאמזון גרמניה לא נשלחים לישראל, אי אפשר לנצל שום מבצע, אני מפספס משהו?
 9. הזמנתי ביום שלישי בשלוש בצהריים. חמישי בשש בבוקר זה היה במחסן של FedEx בלוד. בגלל שלהם לקח זמן לשחרר מהמכס (היו צריכים פרטים שלי ולא טרחו לבקש מראש) ואין מסירות ביום שישי, החבילה הגיעה אלי בראשון. בדיוק שלושה ימי עסקים: רביעי-חמישי-ראשון. עם קצת יותר יעילות של FedEx בישראל זה היה מגיע ביומיים. שעה אחרי שהזמנתי המשלוח כבר יצא, שלוש שעות אחרי הוא כבר היה על מטוס.
 10. הזמנתי שבוע שעבר מעבד וזכרונות, היו שתי אפשרויות משלוח. 4-5 ימי עסקים או 2-3 ימי עסקים. הראשון עלה 48 ש"ח, השני 50. בחרתי ביותר מהיר, הגיע בזמן באמצעות fedex עד הבית, שום קשר לדואר ישראל. מבחינת משלוח newegg נותנים משלוח ממש מהיר שעולה רק קצת יותר מהמשלוח הכי זול ואיטי של אמזון (אותם רכיבים באמזון היו 12 דולר משלוח ו-14 ימי עסקים).
 11. לקח קצת זמן, אבל בדקתי עם עוד ספק, מתנהג אותו דבר. ניסיתי לאפס ביוס וגם ניסיתי עם סוללה חדשה. ככל שיש פחות צרכנים לספק המחשב מחזיק דלוק יותר זמן (שוב, לא באמת דלוק - לדים ומאווררים דולקים אבל המסך שחור). בשני הספקים - כשהם מחוברים רק ללוח (ראשי+מעבד) לוקח 10-12 שניות לפני שיש בוט. כשהדיסקים והכרטיס מסך מחוברים זה לוקח 4-5 שניות, לפעמים קצת יותר לפעמים קצת פחות. אני מעביר את זה לפורום עצות לפני קניה, שילוש חדש...?
 12. הסדרה מתרחשת לפני משחק השלישי, גראלט אמור להיות יותר צעיר ומגולח. וקאוויל מעריץ של הספרים. מאמין שזה יעבוד לא רע.
 13. אתמול המחשב לא יצא מסליפ, כפתור ריסט פתר את זה. הבוקר שוב המחשב לא יצא מסליפ - לחצתי על ריסט, המחשב נדלק ונכבה אחרי כמה שניות, ואז עושה את זה שוב ושוב עד שמכבים (לחיצה ארוכה על power). כל פעם שהוא נדלק כל הלדים והמאווררים עובדים. כולל המאווררים וה-RGB של הכרטיס מסך. אין שום תצוגה במסך ואין שום צפצוף. מה ניסיתי: הוצאתי סוללה ואיפסתי ביוס. הוצאתי את כל המודולים של הראם, ניסיתי בלי בכלל ועם כל אחד בנפרד הוצאתי את הכרטיס מסך וחיברתי מסך ישירות לכרטיס on board - לרגע הופיע הספלאש-סקרין של הביוס, ואז שוב חזר להכבות ולהדלק. זאת הפעם היחידה שראיתי את המסך נדלק בכל הסיפור. בלי כרטיס מסך שוב חזרתי על הבדיקה עם הזכרון כמו בהתחלה. תוך כדי התהליך בשלב מסוים המחשב בכלל סירב להדלק - אחרי דקה-שתיים ניסיתי שוב והוא כן נדלק (ונכבה. ונדלק. וכו׳). לא יודע אם יש השהייה או משהו בסגנון. על פניו נראה שהמעבד או הלוח הלכו. יש סיכוי שזה משהו אחר? יש עוד בדיקה שאפשר להריץ? אין לי פה ריכיבים חליפיים בשביל לנסות, אולי יכול להשיג ספק. רעיונות? מדובר על לוח של ג׳יגהבייט אם זה משנה GA-Z77-D3H תודה
 14. nitzanj

  חידה

  http://lmgtfy.com/?q=parachute+robots+riddle
 15. nitzanj

  חידה

  לא נתת את כל הנתונים, הנחיתה היא על קו דו מימדי ולא בכל המרחב. בדרך כלל בסיפור זה על פסי רכבת ישרים. בכל מקרה, חידה מוכרת, גגל parachute robots riddle.
 16. אלה שאלות ממבחן שמניחות שאתה לא מול אינטרנט. אבל אתה לא במבחן, יש גוגל... בגדול deffered יותר גמיש ונותן לת'רד הזדמנות לארגן את עצמו לפני שהוא נסגר, יש כאילו ''נקודות יציאה' מסודרות. בשיטה הקודמת הת'רד עוצר לכאורה מיידית. זה לא מדויק וזה תלוי שפת תכנות אבל בגדול זה הקונספט. תקרא בגוגל על ההבדל יש מיליון מאמרים. לגבי השאלה השניה - אחת המת'ודות היא סטטית ובודקת את המצב של הת'רד הנוכחי (מי שקרא למתודה). השניה היא מתודה על instance, אתה קורא לה על ת'רד מסוים וזה בודק לגביו. לא זוכר מי זאת מי, תבדוק דוקומנטציה. לא יודע באיזה מסגרת אתה לומד אבל תתרגל לגגל, אלה שתי שאלות עם תשובות ברורות בתוצאה הראשונה בחיפוש.
 17. המיונים בבסמ"ח יותר פשוטים מהדברים הרציניים של מודיעין - מצד שני בבסמ"ח יש הרבה יותר נשירה במהלך הקורס. קצת בונים על הקורס כעוד שלב במיון (שמבזבז לך כמה חודשים בחיים אם התחלת ולא סיימת). דרך בסמ"ח אפשר להגיע לכל החילות ולהרבה תפקידים מגוונים וכן, חלק מהיחידות הן לא משהו. מצד שני אפשר להגיע גם ל-8200 ודברים איכותיים נוספים במודיעין ומחוץ למודיעין. מבחינת 'לסדר אותך בחיים', היי טק זה היי טק - אם אתה מוכשר מספיק אתה תתקדם ו'תסתדר'. בין אם התחלת בבסמ"ח, גאמא, שחקים, או סתם תואר באוניברסיטה. ההבדל העיקרי הוא שהמסלולים האלה שמים אותך במקום טוב יותר מוקדם לעומת שרות צבאי רגיל + תואר, ובנוסף מסדרים לך הרבה קשרים בתעשייה בהמשך. אבל שוב, מי שמוכשר מסתדר בכל מקרה גם בלי זה. בגדול - המסלולים היותר יוקרתיים של מודיעין נחשבים יותר מאשר בסמ"ח. אבל לא הייתי מסרב לבסמ"ח בשביל תקווה קלושה להתקבל למשהו יותר טוב על הנייר, אם זה מגיע לזה. אתה לא רוצה להדפק מכל הכיוונים.
 18. תודה רבה, נעבור על האופציות ונראה מה עושים, להתעסק לבד עם ציוד רציני נראה הכי כיף ומשתלם אבל לא בטוח שיש לי זמן לזה...
 19. כן, אין הבדל כמעט בכלל. אם אתה רוצה להמנע מתסכול ולהתחיל קריירה ברגל ימין, תתחיל לחפש משהו כבר בשנה שניה. להכנס לאיזה חברה, אפילו חברה לא משהו, בתור qa ,או משהו בסגנון. משם להתקדם לאוטומציה ואפילו קצת תכנות אם בחברה יש משרות לג'וניורים. ואז כשתסיים את התואר יהיה לך יותר קל כי זה כבר ניסיון. אבל גם בלי זה, אם תשקיע 100% בתואר וזה יתבטא בציונים טובים אתה תוכל למצוא משהו ראוי בתור ג'וב ראשון. יכול להיות שייקח כמה חודשים למצוא את במשהו הכי נכון/מתאים/טוב אם לא תסכים להתפשר בכלל. אבל מוצאים. אם הממוצע טוב (ואם הציונים בקורסים הרלוונטים טובים) לא תהיה לך ממש בעיה וזה לא משנה איפה תלמד. ואם הציונים לא משהו אז מתפשרים ועדיין מוצאים עבודה. ואני מדגיש שוב - כל זה הולך להיות לגמרי חסר משמעות כבר מהעבודה השניה שלך, אם לא לפני... * כמובן הכל בהנחה שלא תהיה כישלון קולוסאלי ושאתה מסוגל לעבור ראיונות...
 20. מחפש ראוטר אמין שיחזיק wifi כמו שצריך. הראוטר יושב בתוך ארון אז עדיף משהו שלא מתחמם. צריך לעבור דרך קיר או שניים, 7-8 מטר סה"כ כל כיוון, לא משהו דרמטי. לא מעוניין במשהו משולב וגם לא צריך הרבה פורטים (יש רשת קווית עם סוויצ', האינטרנט עובד מעולה רק הוויפי פח). אין בעיה להזמין מחו"ל אם צריך, כל עוד זה משהו שלא ייתקע במשרד התקשורת מבחינת תדרים וכו'. מה הכיוון?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close