Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

הדרך היחידה לעמוד במשחק יותר מכמה דקות זה לעשות RUSH קודם-שזה די הורס אותו, ולכן אפשר להגיד שהמשחק קצת עשוי לגרום למרמור קל.

לא חייב לעשות rush בשביל לנצח או בשביל להחזיק מעמד כשעושים לך rush.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך, מה קרה לכם? הרי לוקח מלא זמן לבנות BARRACKS וגם ככה אפשר במקביל לבניה לעשות DEPOT, ואגב עושים אותו עם ההרחבה- שנותנת 2 במכה

הדרך היחידה לעמוד במשחק יותר מכמה דקות זה לעשות RUSH קודם-שזה די הורס אותו, ולכן אפשר להגיד שהמשחק קצת עשוי לגרום למרמור קל.

כי כל המשחק מסתכם במי מצליח לבנות עץ שמוציא טקטיקה יותר מגניבה ל RUSH-זה הופך להיות מעניין רק אם השחקן שקול לך ב RUSH ואף אחד לא הושמד לגמרי.

עוד טקטיקה מגניבה זה להגניב עם הפרוטוס FORGE CANON ליד הבסיס-ממש קרוב ואז להתקדם כל פעם עם תותח נוסף או יותר.בשביל זה אסור לבנות GATE -רק FORGE. זה עבד מצויין פעמיים בנתיים.

מספיק עם השטויות, ראשים יש בליגות הנמוכות ביותר בעיקר, ושלא נדבר על towercreeping. ואף פעם לא בונים reactor על הrax הראשון(או כמעט בכלל) בזמן שלוקח לבנות אחד והמשאבים שהוא צורך אפשר לבנות 5 מארינס.

מתוך 10 משחקים אולי 2 הם rush, וגם היום זה כבר לא rush אלא יותר harras.

ועם כל הכבוד אם אתה מספיק לבנות rax+reactor אז אף אחד לא עושה עליך rush, אתה צריך לבנות ref להשיג 50 גז, ולבנות rax וreactor, שרק Rax+reactor=110seconds תוסיף על זה את הזמן שאתה צריך בשביל לבנות גז, לאסוף 50 גז, לאסוף משאבים לrax+reactor אומר שהמרין הראשון שלך יוצא בערך אחרי 4-5 דקות, מה שאומר שאף אחד לא עשה עליך rush בחיים.

בקיצור stfu noob :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה? בליגה של הפיסחים זה עובד ב50% מהמקרים! גם אתה היית NOOB פעם אל תשכח את זה!! :smile1:

אין לי מושג מה זה TOWER CREEPING אבל אני אוהב לבנות את המבנה הראשי שלהם עם תותח ולשים על המפה איפה שהאויב אמור להגיע(כמה שיותר תלוי בכסף), לזה התכוונת?

מעניין מה שאתה אומר על ראשים בליגות הנמוכות בלבד-באיזה ליגה אתה משחק שאין ראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפילו בברונזה אין ראשים, 5/6 Pool כלכך קל להתגונן מולו, גם אם אין לכם אפילו מרין אחד אם סוגרים את הרמפה תשימוש 2-3 SCVים לתקן עד שיוצא מארין 1.ברוב המפות עם הטראנס עדיף לדלג על MM/MMM בהתחלה אם אין ראש או Harras ראשוני וישר לקפוץ לthorship/seigeship הצלחתי כבר לבנות ST כולל SM בפחות מ3 דקות אם אני בונה גז ב6 ולא בונה יותר מ2 מרינס ו2 מארודרז. חוסכים את כל האנרגיה בשביל scans, מפילים את הST במקום טוב(או על רמפה ליד הבסיס שיש מפות פשוט מעולות לזה) או מאחורי המינרלליין של היריב עם 3-4 חיילים שמונעים מדברים להתקרב לטנק ועם scan+dropship להגדלת הטווח של הטנק במצב siege או שזה גורם לGG או שזה מוביל לאחד, כי אם הטנק שורד יותר מ10 שניות לא נשארים לו workers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אני גורם ל mcv לבנות דיפוט אחד אחרי השני ברציפות ? במקום כל פעם ללחוץ על אחד חדש ולבנות..

אם אתה רוצה לבנות ישר שני DEPOT תבחר שני SCV תלחץ על Shift ותבנה את הבנין שאתה רוצה.

אתה יכול לבנות גם אחד אחרי השני כשאתה בוחר SCV אחד ואומר לו לבנות שני בניינים בעזרת Shift , אבל אני ממליץ לא להשתמש בזה כי אתה מבזבז כסף על הבניין השני אפילו שהוא עוד לא התחיל להבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לדעת - כיצד אני יכול לייבא שמירות מהתקנה ישנה של סטארקרפט להתקנה חדשה שאני אבצע מחר? פשוט להעביר את כל מה שבתיקיית השמירות? [יש לציין שהשמירות של ההתקנה הישנה הן מבוססות על פרופיל אחר מהפרופיל שפתחתי על ההתקנה החדשה. האם זה משנה?]

+אם יש לאנשים מדריכים לניהול אסטרטגי נכון במולטיפלייר - אשמח לקבל לינקים

תודה :)

והשאלה עדיין עומדת בעינה.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לעוד מישהו יש בעיה עם המקשים במקלדת ? אני משום מה לוחץ על שיפט או אלט או קונטרול וזה נשאר לי לחוץ ומשתחרר שוב רק בלחיצה נוספת.

זה קורה לי רק בסטארקרפט ואני מתחרפן מזה :(

יש למישהו רעיון מה זה ?

אגב המקלדת שלי היא Wave חוטית בחיבור

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לעוד מישהו יש בעיה עם המקשים במקלדת ? אני משום מה לוחץ על שיפט או אלט או קונטרול וזה נשאר לי לחוץ ומשתחרר שוב רק בלחיצה נוספת.

זה קורה לי רק בסטארקרפט ואני מתחרפן מזה :(

יש למישהו רעיון מה זה ?

אגב המקלדת שלי היא Wave חוטית בחיבור

תודה

תבדוק שלא נתקע לך אחד מהמקשים (בדגש על מקשי המולטימדיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש למשחק גרפיקה על הפנים ? הכל אצלי עובד על ultra והמשחק נראה צעצועה .אולי המשחק תומך ב dx10 או משהו אחר ?

איך לדעתכם הגרפיקה של המשחק?

בסדר גמור, לא משהו מיוחד, אבל זה לא מה שחשוב.

אולי תעלה תמונה ותגיד בידיוק מה לא בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם בטריילר של המשחק זה נראה לא טוב.בקיצור יש למשחק גרפיקה כאילו המשחק יצא לפני איזה 8 שנים.c&c 3 שזה משחק ב 5 שנים יותר ישן ויש לו גרפיקה יותר יפה לא שהיא משהו אבל לזמנו זה היה נורמלי.

המשחק יפה אבל גרפיקה גרועה.לדעתי עם גרפיקה כזאת המשחק אמור לעבוד חלק על ulra גם על כרטיסים יותר ישנים משלי.יש ברשותי hd4770 והכל עובד על ultra אבל לפעמים קצת מקרטעה.

ואגב יש למשחק הזה anti aliasing ?

הנה תמונה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...