אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן כמובן. ראית אותי אומר שהם בהפסד? לא.

חוץ מזה, כשאתה קונה מכשיר בצורה פרטית, אתה לא חושב שהשיחות עולות להם כסף, הם לא צריכים להרוויח מהמסלול עצמו והאינטרנט שהם מספקים בעצם גם כן לא עולה להם אגורה?

אתה אטום ולא מוכן להקשיב, ואת זה אפשר לראות בקלות בכך שהכפלת ב 36 ולא ב 18. תעשה מה שבא לך.[br]פורסם בתאריך: 28.07.2010 בשעה 19:00:59

יצא לך ב Total כ 50 ש"ח בחודש לא כולל שיחות :)

אתה חושב שאם נותנים לך כמה החזרים אתה דופק את המערכת ומקבל את המכשיר בחצי מחיר כאשר בפועל אתה תשלם עליו 600 ש"ח יותר בהשוואה לחנות. מן הסתם הכפלתי ב-36 כי אתה מחוייב על המכשיר ל-3 שנים. אתה תשלם 80 ש"ח כל חודש במשך שלוש שנים. התחייבות ל-18 חודשים זה רק על התעריפי השיחה. אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שנופל בפח של החברות הסלולריות. לא צריך להתעצבן עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה זה משנה!?.... 70 בחודש בלי שיחות או 3000 שקל + 50 (?) שקל בחודש בלי שיחות?... דיי להיתחכם, אנחנו לא מפגרים, ותנחש מה? אנחנו יודעים שחברות הטלפון לא מפגרות ושהם יודעות להסתדר, אבל זה לא אומר שהדילים האלו לא חוסכים לנו כסף!

פשוט דיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאם נותנים לך כמה החזרים אתה דופק את המערכת ומקבל את המכשיר בחצי מחיר כאשר בפועל אתה תשלם עליו 600 ש"ח יותר בהשוואה לחנות. מן הסתם הכפלתי ב-36 כי אתה מחוייב על המכשיר ל-3 שנים. אתה תשלם 80 ש"ח כל חודש במשך שלוש שנים. התחייבות ל-18 חודשים זה רק על התעריפי השיחה. אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שנופל בפח של החברות הסלולריות. לא צריך להתעצבן עלי.

אתה חתיכת בנאדם עקשן. אין טעם להתווכח איתך בכלל, מה שתגיד - אתה צודק :xyxthumbs:

העיקר שתמשיך להביא את המיילסטון ב 2400 ש"ח לא כולל חבילת גלישה / התחייבות למסלול בחברה הסלולרית, אבל כמובן תמשיך; "חנות פרטית בלה בלה בלה יוצא יותר זול לי... בלה בלה בלה אני מגניב.. בלה בלה בלה אני לא משווה מחירים.. בלה בלה בלה כל החברות רק מנסות לעקוץ אותי בלה בלה בלה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18 חודשים מהיום תשמע את המילים הבאות: "חבילת גלישה היא חלק בלתי נפרד מהמכשיר. כאשר לקחתם את המכשיר התחייבתם לחבילת גלישה ל-36 חודשים. בלתי אפשרי לבטל את החבילה. התחייבות ל-18 חודשים רק על תעריפי השיחות". שמור את הדיון במועדפים. אם אתה גבר תקפיץ את הדיון ותגיד שצדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18 חודשים או לא - חבילת גלישה היא חובה בכל מכשיר דור שלישי, בין אם הבאת אותו בצורה פרטית, ובין אם רכשת דרך חברת הסלולר.

בוא תגיד לי מה ה Scenario שאתה חושב שיקרה ברגע שתביא את המיילסטון בצורה פרטית :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה ה wifi הפך להיות סטנדרט,

לשלם עבור חבילת גלישה שמגבילה אותה בצורה מגוחכת בצריכה של התוכן זה כמו לשלם עבור מכשיר סלולרי נוסף

מה אני אגיד לך..ממש משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אני רוצה לשמוע אותך מתקשר לסלקום / אורנג' / פלאפון ושהם אומרים לך שאפשר ללא חבילת גלישה (= חבילת 3G בסיסית).

תפסיק לקשקש.

סלקום לא, אבל אורנג' כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה נחזור לדיון המקורי, בתקופה הקרובה סלקום אמורה להתחיל לייבא לארץ את הסמסונג S - הייתי ממליץ לך לחכות ולראות באיזה חבילות יתמחרו אותו. אם הוא יוצא לחיילים יכול להיות שזה מה שהכי ישתלם לך - תקבל מכשיר שהוא משמעותית יותר חזק וגם יעודכן מאוד בקרוב לFroyo שיריץ אותו הרבה יותר מהר מהמיילסטון שעתיד העדכון שלו לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...