אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שמדהים זה שאתה עוד פראייר שחברות הסלולאריות עושקים אותו וחושב שהוא השיג את דיל המאה.

חברות הסלולאריות ממש מפסידים עליך בזכות המסלול הזה :lol:

תפסיק לבלבל את השכל, קניית מכשיר מחברה סלולרית (בהנחה שאתה מדבר מספיק בשביל לקבל את הזיכוי, ובתוכנית חיילים "מספיק = דקה") זאת הקניה הכי משתלמת איך שלא תנסה לסובב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר זה יצא 2420 שקל בערך כולל תוספת למשלוח יותר טוב.

נראה לי שזה בלי המס שלהם.

תעשה את החישוב ותראה.

אם יקחו לי מכס כאן זה יצא בסביבות ה3000 שקל.

ביקשתי מרוני לומר בשבילי פרק בתהילים למזל.

ברגעים אלו ממש יש מניין שדואג לעניין.

אם לא יקחו לי מכס אז יש אלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל את השכל, קניית מכשיר מחברה סלולרית (בהנחה שאתה מדבר מספיק בשביל לקבל את הזיכוי, ובתוכנית חיילים "מספיק = דקה") זאת הקניה הכי משתלמת איך שלא תנסה לסובב את זה.

אמא אף פעם לא שטפה את הפה שלך עם סבון? אתה מסוגל בכלל לכתוב הודעה בלי להתנפל על בן אדם כמו פיטבול חולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיב שוב בצורה כזאת ונראה מי יוכל להמשיך לכתוב פה הודעות ומי לא..

:yelclap::xyxthumbs::lol:

לגבי ההודעות של lev-27 ומר G,

אי אפשר לנסות לשכנע בנאדם שבטוח שהוא צודק, הוא מקסימום יפסיד מזה.

הם מתעלמים מהעובדה שמכשירים סלולארים משמשים להוצאת שיחות.

מה שהחבילת חיילים מציעה, קח את המכשיר סלולארי בחינם ותוציא שיחות, אם תדבר ברף של X שיחות (מעל 20 ש"ח בגדול), בתעריפי זנות.

ברור שזה לא ישתלם לך אם אתה מנודה חברתית, ואין לך למי להתקשר כמו לאבא אמא, אז העמדה של lev-27 ומר G מוצדקת.

אבל הרי שכל בנאדם נורמאלי, לפני גיוס, חבילה אטקטיבית למדי, אני בעצמי רכשתי מיילסטון אצל במסגרת המבצע חיילים.

הם דוגמה קלאסית של אנשים של "היי .. בואו לא ניתן למערכת לדפוק אותנו! אני לא משלם אגרה של ערוץ 1! אבל כן נותן למעקלים לקחת לי את הTV בגלל זה !"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד כשאני הייתי בצבא אתה לא נולדת, לא היו את הפינוקים שיש לכם היום ולכן גם הצבא נראה כמו שהוא נראה.

ולנושא, בעברי עבדתי באחת החברות הסלולאריות לכן אני יודע על מה אני מדבר.

משתלם למי?, הם מרוויחים עליך בכל כיוון שתסתכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד כשאני הייתי בצבא אתה לא נולדת, לא היו את הפינוקים שיש לכם היום ולכן גם הצבא נראה כמו שהוא נראה.

ולנושא, בעברי עבדתי באחת החברות הסלולאריות לכן אני יודע על מה אני מדבר.

משתלם למי?, הם מרוויחים עליך בכל כיוון שתסתכל.

חמודי תקרא לחברים שלך, לא לי.

נחמד מאוד לשחק אותה מבוגר, זה עדיין לא מקנה לך איזשהו חיזוק לניסיון שלך בתחום או מגבה את התגובה שלך בכל צורה שהיא.

רק מראה כמה אתה לא בטוח במה שאתה אומר, אז אתה מנסה לגבות את הטיעונים שלך עם "חוכמת חיים" בשנקל.

אני גם בעברי וגם בהווה אני מוקף במשפחה וחברים שעובדים בחברות סלולריות.

ברור שהם מרוויחים עלי, חמוד, גבינה חינם אתה תמצא רק במלכודת עכברים.

המבצעים האלה מסובסדים ע"י הצבא, ויש צורך בהצגת צו גיוס בכדי לקבל אותם.

הרווח ישנו, אבל בניגוד למסלולים ומבצעים אחרים הוא משתלם במיוחד. תמצא מהסרט הרע שאתה חיי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כנראה לא יודעים את פירוש המילה "משתלם". אצל חלק מהם (אהמ. lev, g) הפירוש הוא "דפקתי את המערכת והם לא הרוויחו שקל!" כשבפועל, זה פשוט מ ש ת ל ם כספית.

פירוש המילה משתלם זה לבדוק כמה כסף אני משלם בשימוש קבוע בדרכים שונות ואז לבחור את הדרך שאני אוציא הכי פחות כסף עבור אותו המוצר בדיוק. אצלך משתלם זה "הייתי בסלקום, שמעתי על פצצה, ישבתי מול נציג/ה מחייכת שאמרה לי שאני מקבל ה-מ-ו-ן החזרים (לא הבנתי מה זה אומר אבל נשמע מגניב ומשתלם), לקחתי את המכשיר בכלום כסף (בפועל יותר יקר מחנות פרטית) ורצתי לפורום לספר לכולם על המבצע המגניב וכמה גבר יצאתי בלי שאני מבין לחלוטין על מה אני משלם, למה וכמה זמן. [br]פורסם בתאריך: 30.07.2010 בשעה 11:05:09

המבצעים האלה מסובסדים ע"י הצבא, ויש צורך בהצגת צו גיוס בכדי לקבל אותם.

הרווח ישנו, אבל בניגוד למסלולים ומבצעים אחרים הוא משתלם במיוחד. תמצא מהסרט הרע שאתה חיי בו.

הצבא לא משלם שקל לסבסוד המסלולים. הסיבה שמבקשים צו גיוס זה כדי שלא כל אחד יגיד "אני חייל" . החברות הסלולריות תמיד מחזרות אחרי חיילים מסיבות שונות ומציעות להם מחירים אטרקטיביים במיוחד. בגדול חבילות דרך החברות הסלולריות משתלמות למי שמדבר הרבה. אם מדברים מעט צריך לבדוק את כדאיות המסלול בצורה מאד קפדנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...