אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוכן לפלאפון חדש, אנדרוייד מישהו...? עד 2500ש''ח

Vidati

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות פלאפון חדש ואני ממש סגור על האנדרוייד, אבל אני לא יודע מה לבחור, הבנתי שבארץ יש את השלושה האלה שלפי דעתי הם הכלים הכבדים שיש לשוק שלנו להציע (לא מעוניין לייבא מחו''ל):

MOTOROLA MILLSTON, NEXUS ONE ו- HTC DESIRE.

עכשיו המכשירים האלה נמצאים בשוק כבר די הרבה זמן.. האם כדאי ללכת על אחד מהם או שבקרוב (חודש - חודשיים) מגיע משהו יותר טוב?

אני רוצה לקנות בחנות פרטית שזה אומר גג 2500ש''ח אולי אם חריגה ממש קטנה.

המיילסטון מאוד קורץ לי אבל הבנתי שהוא לא חזק כמו האחרים וכבר יש לו מחליפים כגון ה-DROID X וה-DROID 2 אם הבנתי נכון.

לDESIRE יש מלא מחליפים שיצאו בקרוב אני מאמין כי HTC מפציצה במכשירים כל איזה חודש חודשיים.

וה-NEXUS ONE שהוא בסימן שאלה כי הבנתי כבר לא מייצרת אותו והיורש שלו לוט בערפל.

אז... מה לבחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לא ממש הבנתי, אם אתה מעוניין באחד משלושת האלה, מה זה קשור למחליפים העתידיים?

• טלפון אנדרויד חדש שיגיע החודש לשוק בישראל בטוח לא יעלה 2500 ש"ח אז אין טעם להציץ בכלל לכיוון הזה.
  • desire ונקסוס כמעט זהים, יש להם מספר מצומצם של הבדלים שלא כ"כ משמעותיים למשתמש הרגיל (לדעתי).
  • נקסוס הוא עדין בסופו של דבר, וזה שיש לו או אין לו יורש לא אמור כ"כ להזיז לך אם אתה מתלבט לקנות אותו.
  • מיילסטון מתאים למי שרוצה מקלדת חומרתית, אני לא רואה סיבה אחרת לבחור בו אם זה לא מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי את המיילסטון אתמול (ב0 ש"ח לאחר החזר מלא של דקת שיחה בחודש!), ועד עכשיו אני לא מפסיק לחפור אותו ולגלות עד כמו הדבר הזה מדהים.

המכשיר רץ חלק. עושה לי Sync עם אייטיונס, הכל פה נוח, ובתכלס - לדעתי לא רואה את האייפון 3G (לאחי יש אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז בואו נעשה קצת סדר בדברים משלושת המכשירים האלה מה יותר מתאים לי?

אני מחפש במכשיר:

אני אוהב מסך גדול אין לי בעיה להסתובב עם מכשיר ענק, מסך מגע טוב שמבין מה אני רוצה (אני מבין שהאייפון מתמחה בזה אבל אני לא מעוניין בו אז מה התחליפים שלי?), שיהיה טוב למשחקים\אפליקציות, סוללה חזקה שתחזיק הרבה זמן, מצלמה איכותית שמסריטה ב720P, גלישה נוחה, חינמי (אם יש דבר כזה).

בכללי מכשיר אוניברסלי שיענה על כל הדרישות בצורה הכי טובה שהוא יכול, יכול להיות שאני מגזים בדרישות אבל לא כל יום מוציאות 2,500 ש''ח -\+.

ודרך אגב אני רוצה לקנות בחנות פרטית ולא דרך חברה סלולרית, מה שמביא אותי לשאלה נוספת וזה: אין לי SIM דור 3, אורנג' יעשו לי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סים דור שלישי אתה קונה אצלהם במשהו כמו 100-200 ש"ח.

והמיילסטון מדהים, הוא באמת מכשיר שלא מתפשר, ויש לו מאיץ גרפי חזק יחסית אז משחקים רצים עליו בקלות מדהימה. אני ממליץ עליו בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אבל איך זה יעבוד מבחינת החבילה? איך אני מזמין סים שתהיה לי גם גלישה וGPS ושיחות?

אני לא יודע, זה ניחוש פרוע, אבל נראה לי שמי שהכי יכול לעזור לך זה המפעילה הסלולרית..

ולמה הלכת על הנקסוס בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מההשוואות שעשיתי דרך יוטווב יוצא שהוא יותר מהיר מהדיזייר (לא בהרבה בכלל, אבל עדיין), ובכללי הבנתי שהמכשיר (N1) הוא מכונת מודיפקציה מטורפת שזה מה שאני אוהב, מכשיר שלא כבול ואפשר לעשות איתו הרבה דברים (לא שהדיזייר מכשיר לא כזה), למרות שנראה לי בחודשים הראשונים אני יהייה במצב סטוק מהבחינה של הרומים כל הבוטלואדרים למינהם כי אני רוצה ללמוד את המכשיר. העיצור שנראה לי יותר טוב של הN1.

למה אתה שואל? אם יש לך משהו להוסיף, אני שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...