דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 27 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

אתה שוכח ש"בימים ההם" לכל יצרן הייתה מערכת הפעלה משלו, זאת הסיבה העיקרית

היום, עם האנדרואיד... שעם כל הכנות, איש לא ציפה שהיא תתפשט במהירות שהיא עושה את זה היום. אין סיבה לבנות מערכת מ0% מוחלט

כל היצרנים הגדולים מוציאים היום מהידיים שלהם יותר ויותר מכשירי

יצרנים מוציאים מכשירי במקום לפתח מערכת הפעלה כי זה פיתרון קל וזול. לא לכל חברה יש יכולת כלכלית וטכנולוגית לפתח מערכת הפעלה מאפס. מהבחינה הזאת כל הכבוד לסאמסונג. אם Bada תתפוס רק הזמן יגיד, אבל זה גם מה שאמרו על בתחילת דרכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שעלו פה מספיק דיונים על הנושא הזה. יש גם ט'ראד נפרד בעמוד הזה עוד אחד אחריו על ההשוואה בין שני המכשירים.

תעבור עליו ותחליט.

בלי להיות פאנבוי אני יכול להגיד ששני המכשירים מצויינים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה..שטחנתי את כל הנושאים...ועדיין לא החלטתי מזל מאזניים :bash:

אלה שיש להם במיוחד ה 3GS\3G אמרו לי חפש מכשיר דרוייד איכותי...הם לא רוצים לשדרג ל 4 מלא באגים וכו'.. :facepalm:

אבל אני עדיין מקנא בהם על האייפון ;D

נראה כאילו הגלאקסי הוא שם...אבל כמעט.

הכי מפחיד שהוא לא יגיב במסך כמו כי מבחינתי המסך של האייפון מוחץ את כולם בזמן התגובה והרגישות המדהימה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יותר מתכוון ל"לאג" מצד מערכת ההפעלה הבא לידי ביטוי בעיקר בטעינה/סגירה של ואנימציות התפריטים בשוטף, אשר עד היום לא יצא לי לראות מכשיר שמתפקד כמו האייפון מבחינה זו (out of the box), גם לא בהשוואה לדור הראשון של האייפון.

כל היצרניות מנסות לחקות את זה, ולא ממש מצליחות - יש את אלו שיגידו שזה בגלל ה "Single Tasking" של ה iOS, אך לא נעים להודות - יודעים לעשות את העבודה מהבחינה הזו, וברוב המקרים גם בצורה יסודית, אפילו אם היא בעיקר משרתת את האינטרסים של החברה ופחות של הפנאטים שהולכים אחריה.

החדשות הטובות במקרה של ה SGS הן שלבינתיים הוא עושה רושם כיחיד המסוגל להגיע ל 98% (או 95%, אם תרצה) מהחוויה הזו באמצעות הרצת LAG FIXES שמתרוצצים להם בכמויות ב XDA.

כשהייתי עם ה HD2, לא משנה כמה ניסיתי לאפטמז את הביצועים שלו, השילוב הכושל של פרמטיבית וחומרה שהיא לא יותר מסבירה (מבחינת האצה גראפית), הניב בסופו של דבר מוצר די מאכזב, ואני שמח שנפטרתי ממנו במחיר לא כואב במיוחד.

ה SGS כאמור לא יתפקד לך בצורה כזו out of the box, אך עם קצת התעסקות ויכולת הבנה של אנגלית טכנית בסיסית, אין סיבה שלא תצליח להביא את ה SGS שלך לרמת ביצועים כזו.

דוגמא לאחד -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יותר מתכוון ל"לאג" מצד מערכת ההפעלה הבא לידי ביטוי בעיקר בטעינה/סגירה של אפליקציות ואנימציות התפריטים בשוטף, אשר עד היום לא יצא לי לראות מכשיר שמתפקד כמו האייפון מבחינה זו (out of the box), גם לא בהשוואה לדור הראשון של האייפון.

אני מציע שתראה שוב דור ראשון (וגם את ה 3G), בתקופה שהם יצאו הם הרשימו מאוד, עכשיו.... פחות.

המכשירים שאכן פועלים "חלק" יותר מבערך כל מכשיר שראיתי מבחינת אנימציות תפריטים וכו' וכו' אלו ה 3GS וה 4.

מבחינת מסך מגע והחיישן שבו, בגלאקסי S יש חיישן שעומד ראש בראש עם מסך המגע של האייפון 4, או אפילו טוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שניה אני דופק ראש בקיר :s07: יש לי אפשרות לקחת או דיזייר או את הסאמסונג באותו מחיר בלי מע"מ ומכס http://www.handtec.co.uk/ במחירי האלה, (חפשו באתר אם רוצים) אני ממש מתלבט בינהם, מצד אחד

הסאמסונג:

חיית מולטימדיה- מעבד חזק יותר, מסך מצויין, מנגן כל קובץ אפשרי כמעט.

החסרונות הם בעיות הלאג שנפתרות ובעיית הGPS שאמורה להיות מתוקנת עד סוף השנה, הפחד הוא שסאמסונג יזניחו את המכשיר כמו שעשו עם כל המכשירים שלהם בעבר :facepalm:

מצד שני הדיזייר:

תמיכה עצומה על ידי קהילה גדולה, ממשק סנס שאמור לשפר את חווית השימוש שאותו אני מעדיף על פני הטאץ'וויז של סאמסונג, אחריות של שנתיים אומנם בחו"ל אבל עדיין :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו לאג - האם גם בעת הניווט ב אתם חווים לאג?... מלבד הבעיות בהן המיקום לעיתים ספורדי לחלוטין ומתרוצץ על כל המפה, אני מדבר על מצב בו נסעתי 40-50 מטרים (אפילו הספקתי כבר לבצע פניה), והסמן פשוט נתקע מאחור את אותם המטרים במשך שניות ארוכות, מה שכמובן גם מקשה עליו (וציינתי זאת עוד מקודם) לדווח על המהירות בה אני נוסע בפועל.

אני מאוד מקווה שסמסונג ייפתרו את זה, אחרת גם מהצעצוע הזה איאלץ להיפטר - כל השאר, באמת שעובד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

y_a_n_i_k

עד עכשיו סאמסונג מראים תמיכה יפה בדגמי הגלאסי S השונים (ולדעתי זה ימשך לפחות בשנה הקרובה, יש להם תכנונים גדולים על המכשיר הזה), יש איזורים שקיבלו כבר 2 עדכוני קושחה רשמיים דרך KIES, ומבחינת עדכונים מודלפים, יש מעל 15. זה עכשיו, אי אפשר לדעת מה יקרה עוד חצי שנה או שנה. לפחות פרויו אנחנו מקבלים.

יש לגלאקסי S תמיכת מפתחים וקהילה לא קטנה, אבל אי אפשר מן הסתם להשוות עם הקהילה של HTC.

אישית, היה לי נקסוס, והחלפתי אותו לגלאקסי S בגלל המאיץ הגרפי החלש בנקסוס, פאנל המגע שלו שלפעמים מתחרפן (זהה למה שבדיזייר), וכמו שאמרת, תמיכה במדיה.

אלפא-

הבעיות ב הן בעיקר נעילה ומיקום, ומספר קטן של משתמשים סובלים גם מאיבוד נעילה מדי פעם. שהסמן נתקע כנראה איבדת נעילה, זה לא לאג.

ניסית להוסיף את ה FIX החלקי שהוצא מהקושחה של ה EPIC4G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...