דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 28 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כ"כ קיוויתי שHTC תוציא מכשיר עם מעבד גרפי חזק בזמן האחרון אבל זה לא קרה :jump: כנראה שאקח את הסאמסונג ואתפלל שסאמסונג יוציאו עדכונים כשצריך :-X

הלאנצ'ר פרו עובד כמו שצריך על המכשיר?

זה פותר את בעיית הממשק שאני לא חובב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני חושב שזה דיי מטומטם לקנות סלולרי ב-2000-3000 שקל בידיעה ברורה שהוא תקול, תוך תקווה שהחברה תוציא "תיקון" לתקלות שלו, מתישהו, ובינתיים להתקין אלף ואחד "תיקונים" זמניים ובלתי רשמיים כאלו ואחרים, שהיעילות שלהם מוטלת בספק והפגיעה באחריות וודאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני יודע? תחליט מה שבא לך. אבל איך ממה שאמרתי לגבי קניה של מכשיר מתוך ידיעה מראש שהוא מקולקל, הגעת למסקנה שאני ממליץ על קניה של דיזייר? (או כל מכשיר אחר)

אל תכניס לי מילים לפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאנוש, אם זה עוזר לך - אני יכול לומר לך שאם הייתי יודע שה כה קטסטרופלי, הייתי מחכה עוד קצת עם הרכישה של ה SGS, ובספק אם הייתי בסוף הולך על הדיזייר, או על כל פתרון אחר, מאחר והחומרה של ה SGS יותר מדי טובה בשביל להתפשר הפעם. מקווה שזה לא משו שיתברר כ Recall מבחינתנו, והודעה רשמית מסמסונג המאשימה אותנו על כך שאנחנו לא אוחזים את המכשיר כמו שצריך, ולכן ה מאבד FIX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

זה עד כדי כך גרוע?

לא, זה לא S:

אין לי מושג איך הוא גרם למכשיר לפעול בצורה כזו זוועתית. גם עם 3-4 רצות ברקע הוא לא קרוב להיות כ"כ איטי, ולא הוספתי שום lag fix. אני על JM2 "סטוק".

אז מה אתה אומר בעצם? לקנות דיזייר? :nixweiss:

חשבת על אולי לחכות פשוט לספטמבר ולראות מה העדכון הרשמי של סאמסונג (זה שהם טוענים שיפתור את הבעיות של ה GPS) שווה?

הלאגים כבר די נעלמו בגרסאות המתקדמות (גם ב JM1 הרשמית שהופצה דרך KIES), הבעיה הנגררת היחידה שלדעתי מהווה עדיין deal breaker זה ה .

*בנקודה זו חשוב לציין- כבר ידוע ב 100% שעניין ה הוא בעיית תוכנה, והפעם גם לא בדיוק של סאמסונג לשם שינוי, אלא של ברודקום.

אותו צ'יפ בדיוק נמצא בסאמסונג WAVE ופועל בצורה מעולה, וב EPIC4G לפי הדיווחים אין שום בעיות עם ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני יודע? תחליט מה שבא לך. אבל איך ממה שאמרתי לגבי קניה של מכשיר מתוך ידיעה מראש שהוא מקולקל, הגעת למסקנה שאני ממליץ על קניה של דיזייר? (או כל מכשיר אחר)

אל תכניס לי מילים לפה..

לא הגעתי למסקנה, הנחתי, ולא הכנסתי לך מילים לפה, אחרת הייתי במפורש אומר שאתה המלצת על קניית מכשיר אחר :kopfpatsch:[br]פורסם בתאריך: 23 2010, 02:10:12

חשבת על אולי לחכות פשוט לספטמבר ולראות מה העדכון הרשמי של סאמסונג (זה שהם טוענים שיפתור את הבעיות של ה GPS) שווה?

הלאגים כבר די נעלמו בגרסאות המתקדמות (גם ב JM1 הרשמית שהופצה דרך KIES), הבעיה הנגררת היחידה שלדעתי מהווה עדיין deal breaker זה ה .

ה6120 שלי פשוט כבר מתפרק :kopfpatsch: בפעם המי יודע איזו, ונמאס לי להשקיע בו כל פעם עוד כסף בתיקון חוץ מזה, זאת הזדמנות יחידה לקחת את המכשירים בלי מיסים, קרובי משפחה של חבר טוב חוזרים מארה"ב (לשם ישלח המכשיר, החבר כבר הזמין דיזייר) ויכניסו את המכשירים לארץ 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*בנקודה זו חשוב לציין- כבר ידוע ב 100% שעניין ה הוא בעיית תוכנה, והפעם גם לא בדיוק של סאמסונג לשם שינוי, אלא של ברודקום.

אותו צ'יפ בדיוק נמצא בסאמסונג WAVE ופועל בצורה מעולה, וב EPIC4G לפי הדיווחים אין שום בעיות עם ה .

תראה, ב XDA אני נתקל ביותר מדי פוסטים שמהללים ומשבחים את ה של הגלאקסי וגם טורחים להתלהם ולציין עד כמה שהם לא מבינים על מה כל השאר "מתבכיינים", מה שמשאיר space מסויים לחשש שאכן מדובר בבאצ'ים חומרתיים דפוקים. מאידך, ייתכן שאלה טרולים, או סתם ילדים מפגרים שמסתפקים רק בזמן שלוקח לו לבצע FIX על x לווינים מהכיסא שלהם בחדר. המינימום שאני חושב שאני צריך לדרוש מ הוא שהוא יוכל לבצע tracking סביר אחר ההתקדמות שלי, מה שהוא ממש לא עושה כרגע, לא משנה עם איזו קומבינציית FW ו gpsfix אני בודק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של באצ'ים, גם מכשירי VIBRANT וקאפטיבייט בארה"ב סובלים מהבעיה. גם במכשירים שבימים אלו ממש נמכרים.

אותם אנשים ב XDA שמהללים את ה אלו בד"כ ילדים שיושבים בחדר ומפעילים את TEST (שה AGPS פועל, לא פחות) ואז רצים לספר לכולם שהם מקבלים FIX בחצי דקה או פחות.

באותה נשימה, למרות שאני ממש לא מהלל אותו, בניווט ה עדיין לא עשה לי בעיות, לא איבד נעילה ולא חירפן אותי בדרך.

ועדיין, זה לא אומר שהוא משביע רצון- הדרייבר הדפוק של ברודקום גורם לזה שה לא ינעל על יותר מ 8 לווינים, ולא מוכן להינעל על לווינים בחוזק אות של פחות מ 20snr, זה השורש לכל הבעיות, וזה בהחלט קיים גם אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...