דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 24 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

כשהייתי עם JF3 היתה מוצגת הודעה שמציינת שזו הגירסה העדכנית ביותר. כעת עם ה JM1 הלכאורה רשמית (וגם עם ה JM1 הקודמת, אאל"ט), ה Kies מציינת שגירסה זו איננה נתנת לעדכון. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם התיקון הזה כביכול לא ממש יציב ולא לגמרי פותר את הבעיה לפי מספר תגובות.

ובנושא אחר, איך אני מגדיר תמונה של 800*480 בתור מסך קבוע [זה תמיד עושה את המסגרת הכתומה הזאת שחותכת חלק מהתמונה כדי שהיא כאילו תהיה תנועה בעת המעבר בין המסכים השונים] ושיראו את כולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד. אנשים שם חיים בסרט שקושחות בטא ששוחררו עוד מלפני שהיתה התייחסות כלשהי מסמסונג לנושא ומכילות בדיוק את אותו הדרייבר של ה , יכולות לחולל שינוי.

מה גם שמרבית האנשים שבודקים את זה מתעקשים להסתמך על ה FIX Time מהחדר/חלון כמדד לטיב פונקציונליות ה , במקום לשים את המכשיר במכונית, לעשות נסיעה קצרה ולראות עד כמה הוא לא עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל על ההשוואה, ולא מצליח למצוא שום יתרון לגלקסי... איזה הזוי

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3146&idPhone2=3115

ה-wave פשוט טוב יותר בכל פרמטר: הוא קטן יותר, קל יותר, יש לו , יש לו מייצב במצלמה, יש לו רדיו סטריאו בניגוד למונו (?!?) בגלקסי, יש לו אפילו זמן דיבור (סוללה) ארוך יותר!! ואם כל זה לא מספיק - הוא אפילו , לכל הרוחות , זול יותר!

כל שאר הפרמטרים, פחות או יותר זהים.

החיסרון "היחיד" - לא מותקנת עליו מערכת הפעלה :/

טיפשות לשמה, ורק מזכיר לי למה אני לא ממש מתלהב לקנות מכשיר של חברה כמו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל על ההשוואה, ולא מצליח למצוא שום יתרון לגלקסי... איזה הזוי

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3146&idPhone2=3115

ה-wave פשוט טוב יותר בכל פרמטר: הוא קטן יותר, קל יותר, יש לו , יש לו מייצב במצלמה, יש לו רדיו סטריאו בניגוד למונו (?!?) בגלקסי, יש לו אפילו זמן דיבור (סוללה) ארוך יותר!! ואם כל זה לא מספיק - הוא אפילו , לכל הרוחות , זול יותר!

כל שאר הפרמטרים, פחות או יותר זהים.

החיסרון "היחיד" - לא מותקנת עליו מערכת הפעלה :/

טיפשות לשמה, ורק מזכיר לי למה אני לא ממש מתלהב לקנות מכשיר של חברה כמו ..

הפרטים ב GSMARENA רחוקים מלהיות מלאים. כמה נקודות של עברת עליהן:

יותר זיכרון פנימי בגלאקסי, חיישני SIX-AXIS, כרגע לא ממש שימושי, אולי במשחקים עתידיים, DLNA, יציאת דרך מיקרו .

אני גם לא מוצא בשום מקום אזכור לכמה יש ב WAVE.

כע, זה קצת הרבה חסרון...

הגלקסי בהחלט היה יכול לשבור מכירות אילו היה מתבסס על אותה חומרה ומ. הפעלה, רק עם צג קטן יותר.

המכירות של הגלקאסי היסטריות גם ככה, ואני שמח מאוד שלא החליטו לעשות את המכשיר עם מסך קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות של עברת עליהן:

יותר זיכרון פנימי בגלאקסי, חיישני SIX-AXIS, כרגע לא ממש שימושי, אולי במשחקים עתידיים, DLNA, יציאת דרך מיקרו .

אני גם לא מוצא בשום מקום אזכור לכמה יש ב WAVE.

הזיכרון הפנימי מעניין לי את הביצה. במחיר של מגש פיצה אני מוסיף כרטיס 8GB וסוגר את הפינה.

חיישני SIX-AXIS? למי אכפת? לעזאזל אפילו אתה בעצמך כותב מיד אחרי זה שאין לזה שום שימוש במילא :lol:

DLNA? מה זה? יציאת דרך מיקרו USB? וואט דה פאק?

עזוב, אתה צריך להיות פאנבוי עלוב. מי שמחפש מכשיר שיותר קרוב ללפטופ מאשר לסלולרי - שיהנה עם הגלקסי שלו שאי אפשר בכלל להכניס לכיס.

אני בינתיים אמשיך לחכות למכשיר אנדרואידי במימדים של ה-wave, ועד שזה יקרה אני אמשיך להשתמש בשמחה ובששון ב-w880 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DLNA= שיתוף תכני מדיה על חיבור אלחוטי למכשירים שתומכים. רוב טלויזיות ה mid-range וה high-end החדשות תומכות. לא יודע מה איתך, אבל לדעתי זה נחמד שאפשר להזרים 720P עם סאונד ב DTS 5.1 מהסלולרי שיושב על השולחן לטלויזיה/רסיבר שתומך, בלי כבלים ובלי כלום.

HDMI דרך USB- עד כמה שזה הזוי, זה קיים:

http://clove.co.uk/viewProduct.aspx?product=8BA97BD5-1236-4F21-ACD2-B8E56804F05F

לגבי הזיכרון, אני מבין שזה לא מעניין אותך כי עדיין לא ממש השתמשת באנדרואיד. יש לא מעט שלא בכבוד שלהן לשבת על SD חיצוני (גם ב FROYO), אז חייב להתקין אותן על הזיכרון הפנימי.

אני לא אתייחס אפילו לחלק השני של ההודעה, עד שתראה את המכשיר בעיניים שלך (ותשים אותו בכיס שלך, אליו הוא בהחלט נכנס) באמת שאין על מה לדון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי שאלות על המרקט שרציתי לשאול בזמנו :

1. לאחר שימוש ב Enabler, מישו הצליח לרכוש עאפז מ Checkout באמצעות וויזה בינלאומי/מאסטרקארד עם כתובת מונפצת? אם כע, של איזו מדינה?

2. קורה גם לכם (אצלי בעיקר ב HSDPA, ב זה קורה, אבל פחות) שמהרגע בו בחרתם להוריד מהמרקט וקפץ ה popup של Your item will be downloaded, לוקחות לפעמים מס' דקות (בחלק מהמקרים בכלל שכחתי שכבר הורדתי משהו) עד שהאפליקציה יורדת בפועל?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצול אישיות? כתבת בעצמך שהוא לא נכנס לשום ג'ינס.

כתבתי שלדעתי הוא לא יכנס לכיס של ג'ינס בצורה נוחה.

גם כתבתי שאני לא לובש ג'ינסים, שכל מכשיר שהוא לא W660 פצפון או משהו במידות האלו לא נכנס לג'ינס בצורה נוחה, ותלוי עד כמה אתה מוכן לסבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...