דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

שתי שאלות על המרקט שרציתי לשאול בזמנו :

1. לאחר שימוש ב Enabler, מישו הצליח לרכוש עאפז מ Checkout באמצעות וויזה בינלאומי/מאסטרקארד עם כתובת מונפצת? אם כע, של איזו מדינה?

2. קורה גם לכם (אצלי בעיקר ב HSDPA, ב זה קורה, אבל פחות) שמהרגע בו בחרתם להוריד מהמרקט וקפץ ה popup של Your item will be downloaded, לוקחות לפעמים מס' דקות (בחלק מהמקרים בכלל שכחתי שכבר הורדתי משהו) עד שהאפליקציה יורדת בפועל?...

1. מז"א כתובת מונפצת? :-)

בכל אופן כן רכשתי גם עם מאסטר, גם עם אמריקן אקספרס. היו שכיבדו רק מאסטר. הכתובת היא .

2. כן.. לא פעם. נפלאות המארקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מלבד המרקט, מעולם לא הזדקקתי... לרוב תמיד יש את האופציה של P.P. הגיע הזמן שייאמצו את זה מתישו גם עם המרקט.

במידה ויש כאן צורבי קושחות סדרתיים מלבדי - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=722862

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני מחבב את GC הרבה יותר ולו רק מעצם העובדה שאין שם שום בעיה להוסיף כתובת נוספת לכל מדינה בעולם בערך ולהזמין את החבילה לשם לעומת PP אשר לא תאשר את זה בחיים.

והייתי מנסה את התיקון לסוללה אם המכשיר שלי לא היה כרגע משקולת לנייר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבנתי את המאושר\עצוב שלך :lol:

נ.ב - שתדעו איך מרגיש brick: המכשיר פשוט לא מגיב לכלום. אין download mode אין recovery (ולחשוב שרגע לפני עשיתי גיבוי עם clockwork).

אין טעינה אין נאדה. אבל הלב האנדרואידי עדין פועם. אחרי 15 דק' עם הסוללה בפנים אפשר להרגיש את המכשיר חם :nixweiss:

ובנימה אחרת הגיעה לידי ה droid x!

מכשיר מרשים אבל הגאלאקסי פשוט בליגה אחרת מבחינת הרגשת המכשיר ביד (קליל, חלק לעומת כבד קשה ובעל קימורים שמצדיקים את השם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדעו איך מרגיש brick: המכשיר פשוט לא מגיב לכלום. אין download mode אין recovery (ולחשוב שרגע לפני עשיתי גיבוי עם clockwork).

אין טעינה אין נאדה. אבל הלב האנדרואידי עדין פועם. אחרי 15 דק' עם הסוללה בפנים אפשר להרגיש את המכשיר חם :nixweiss:

ובנימה אחרת הגיעה לידי ה droid x!

מכשיר מרשים אבל הגאלאקסי פשוט בליגה אחרת מבחינת הרגשת המכשיר ביד (קליל, חלק לעומת כבד קשה ובעל קימורים שמצדיקים את השם).

תיארתי לעצמי שזה הגיע למצב הזה... נסה לקחת עוד מישו, ובעוד שאתה מחזיק את voldown/home/powr לחוצים, שידחוף פנימה את הסוללה. או שגם את זה ניסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. סוג של HD2 כזה.

היתרונות היחידים ששמתי לב הם יציאת יעודית, דאבל LED לצילום, וכפתור יעודי לצילום במקום קליקים על המסך כמו ב SGS.

לגבי ה- XT720, אם יגיע אני אגיד.[br]פורסם בתאריך: 21.08.2010 בשעה 16:28:43

תיארתי לעצמי שזה הגיע למצב הזה... נסה לקחת עוד מישו, ובעוד שאתה את voldown/home/powr לחוצים, שידחוף פנימה את הסוללה. או שגם את זה ניסית...

כן, ניסיתי פחות או יותר כל קומבנציה, תוך ביצוע אקרובטי מרהיב של האצבעות שלי.

ב XDA היה מישהו שנראה שהצליח להחיות את המכשיר שלו, אבל נראה שזה היה קשור לסוללה שלו..

בכל מקרה, כשהוא מת בצורה כזאת אני די אופטימי שסמסונג לא יעשו בעיות ופשוט יחליפו אותו. אני לא מאמין שהם ירצו לפתוח אותו ולנסות לקרוא את התוכן של הSD..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...