דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 26 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסתכל על ההשוואה, ולא מצליח למצוא שום יתרון לגלקסי... איזה הזוי

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3146&idPhone2=3115

ה-wave פשוט טוב יותר בכל פרמטר: הוא קטן יותר, קל יותר, יש לו , יש לו מייצב במצלמה, יש לו רדיו סטריאו בניגוד למונו (?!?) בגלקסי, יש לו אפילו זמן דיבור (סוללה) ארוך יותר!! ואם כל זה לא מספיק - הוא אפילו , לכל הרוחות , זול יותר!

כל שאר הפרמטרים, פחות או יותר זהים.

החיסרון "היחיד" - לא מותקנת עליו מערכת הפעלה :/

טיפשות לשמה, ורק מזכיר לי למה אני לא ממש מתלהב לקנות מכשיר של חברה כמו ..

למה טיפשות? הם רוצים לקדם את המערכת הפעלה שפיתחו ומוכנים לתת יותר אפשרויות בפחות רווח על כל יחידה. בסופו של דבר הצרכנים מרוויחים מכשיר יותר טוב. האמת אני אפילו שוקל לרכוש אותו כי נגן שלי גוסס ועל הגרוטאה מקוללת סימביאן 6120 אני אפילו לא מדבר. על סמך הביקורת איכות השמע (בשיחה ומוזיקה) מצויינת ואני מקבל הכל במכשיר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי,

- יש בעיה בטלפון הזה עם , אם כן האם זה הולך להפטר בקרוב?

- מאוד חשובה לי מערכת ניווט במכשיר, אז לא ללכת על הגאלקסי ?

תודה

כרגע, כן, יש בעיה עם ה .

זה קורה יותר במקומות מסוימים מאחרים, זה לפעמים קורה ולפעמים לא קורה, אבל הבעיה קיימת.

סאמסונג טוענים שבעדכון של ספטמבר ל FROYO יכלל FIX, אנחנו מחכים לראות.

כרגע דלפו מספר פרטים וקושחה של EPIC4G, לפי מה שאומרים הוא לא עושה שום בעיות עם ה (למרות שהוא מבוסס על אותה חומרה ותוכנה כמו שאר מכשירים הגלאקסי S), והכינו "FIX" חלקי שכזה. אפשר למצוא אותו ב XDA למי שממש סובל מבעיות עם ה .

lev-27- לך אולי זה מתאים, אבל המון אנשים מצפים מסמארטפון שיהיה סמארטפון, עם כמה שיותר , רצוי באיכות גבוהה, והרבה פונקציונליות, עד כמה שאפשר.

ל BADA.... אין ממש עתיד, לדעתי. לכל מערכת בשוק (RIM/IOS/אנדרואיד) יש את ה "קלף המנצח" שלה מול האחרות, זה שנותן לה זכות קיום בשוק. ל BADA אין דבר כזה, סאמסונג בעצם אומרים "שמע, המערכת שלנו דומה לאנדרואיד רק קצת פחות טובה. בא לך לקחת בכל מקרה?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, כן, יש בעיה עם ה .

זה קורה יותר במקומות מסוימים מאחרים, זה לפעמים קורה ולפעמים לא קורה, אבל הבעיה קיימת.

סאמסונג טוענים שבעדכון של ספטמבר ל FROYO יכלל FIX, אנחנו מחכים לראות.

כרגע דלפו מספר פרטים וקושחה של EPIC4G, לפי מה שאומרים הוא לא עושה שום בעיות עם ה (למרות שהוא מבוסס על אותה חומרה ותוכנה כמו שאר מכשירים הגלאקסי S), והכינו "FIX" חלקי שכזה. אפשר למצוא אותו ב XDA למי שממש סובל מבעיות עם ה .

lev-27- לך אולי זה מתאים, אבל המון אנשים מצפים מסמארטפון שיהיה סמארטפון, עם כמה שיותר , רצוי באיכות גבוהה, והרבה פונקציונליות, עד כמה שאפשר.

ל BADA.... אין ממש עתיד, לדעתי. לכל מערכת בשוק (RIM/IOS/אנדרואיד) יש את ה "קלף המנצח" שלה מול האחרות, זה שנותן לה זכות קיום בשוק. ל BADA אין דבר כזה, סאמסונג בעצם אומרים "שמע, המערכת שלנו דומה לאנדרואיד רק קצת פחות טובה. בא לך לקחת בכל מקרה?"

- תודה על התגובה, האם ידוע באיזה תאריך יוצא העידכון בספטמבר שאמור להביא סוף לבעיית הניווט בגאלקסי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27- לך אולי זה מתאים, אבל המון אנשים מצפים מסמארטפון שיהיה סמארטפון, עם כמה שיותר אפליקציות, רצוי באיכות גבוהה, והרבה פונקציונליות, עד כמה שאפשר.

צודק, אבל כמה אפליקציות כבר צריך? מתוך ה-50,000 אלף של אנדרואיד יש אולי 100 שהרוב מורידים והשאר זבל חסר שימוש. מבחינתי אם שוק האפליקציות של BADA יתן תוכנת ניווט טובה, סקייפ (או תחליף של סקייפ), יומן משוכלל ועוד כמה דברים שימושיים אני מרוצה. אני בטוח שאתה שואל את עצמך למה אתה רוצה לקנות סמארטפון. האמת אני לא באמת צריך, אבל בחישוב מהיר סלולרי טוב עולה בסביבות ה-1,200 ש"ח, נגן מוזיקה 600 ש"ח ו- סיני 600 ש"ח ואני מגיע למחיר של WAVE רק שאני מקבל הכל בחבילה אחת.

אם סאמסונג לא היו רואים עתיד ל-BADA הם לא היו טורחים לפתח אותה. אף אחד לא זורק כסף סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל כמה אפליקציות כבר צריך? מתוך ה-50,000 אלף של אנדרואיד יש אולי 100 שהרוב מורידים והשאר זבל חסר שימוש. מבחינתי אם שוק האפליקציות של BADA יתן תוכנת ניווט טובה, סקייפ (או תחליף של סקייפ), יומן משוכלל ועוד כמה דברים שימושיים אני מרוצה. אני בטוח שאתה שואל את עצמך למה אתה רוצה לקנות סמארטפון. האמת אני לא באמת צריך, אבל בחישוב מהיר סלולרי טוב עולה בסביבות ה-1,200 ש"ח, נגן מוזיקה 600 ש"ח ו- סיני 600 ש"ח ואני מגיע למחיר של WAVE רק שאני מקבל הכל בחבילה אחת.

אם סאמסונג לא היו רואים עתיד ל-BADA הם לא היו טורחים לפתח אותה. אף אחד לא זורק כסף סתם.

בקשר לשורה הראשונה, זה פשוט לא נכון.

מתוך בערך 90 אלף אפליקציות שקיימות לאנדרואיד, אני אישית השתמשתי במעל 500 שלאף אחת אי אפשר לקרוא "זבל" או "חסרת שימוש", וזה במגבלות היותי אדם אחד שלא בדיוק יושב 14 שעות ביום על המרקט לבחון כל . אני יכול להגיד בבטחה שמעל 20% מהאפליקציות במרקט שימושיות (תלוי למי, אבל עדיין) ורחוקות מלהיות זבל.

בנוגע לחישוב שלך- זה נכון, ואם המכשיר מכיל את כל הדברים שאתה מחפש במחיר משתלם יותר ולא הכי איכפת לך מאיזו יושבת שם כל עוד היא פועלת כמו שצריך- בשבילך (ובשביל עוד הרבה מאוד אנשים אחרים), ה WAVE הוא לא פחות ממציאה.

ותשמע, לגבי סאמסונג, זה לא שהם רואים או לא רואים ל BADA עתיד- זה שהם מנסים ליצור. ה WAVE הוא מכשיר מאוד לא כלכלי בשביל סאמסונג, הם מפיצים אותו במחירי זנות בתקווה לגרום ל BADA לתפוס פופולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח ש"בימים ההם" לכל יצרן הייתה מערכת הפעלה משלו, זאת הסיבה העיקרית

היום, עם האנדרואיד... שעם כל הכנות, איש לא ציפה שהיא תתפשט במהירות שהיא עושה את זה היום. אין סיבה לבנות מערכת מ0% מוחלט

כל היצרנים הגדולים מוציאים היום מהידיים שלהם יותר ויותר מכשירי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BADA היא מערכת חדשה יותר מאנדרואיד

הטיעון של "בימים ההם" לא ממש תופס לגביה

ולמעשה היא (בצורת ה8500) תופסת לא רע

הסיבה היא פשוטה, סמסונג (כמו ואפל) רוצה פלטפורמה משלה עם חנות משלה

כשהיא מוכרת מכשיר רנדרואיד היא מרוויחה רק על החומרה, שהיא מוכרת מכשיר עם BADA היא מרויחה גם על האפליקציות/משחקים

זאת עדין מערכת חכמה שכל אחד יכול לפתח עבורה והם רוצים להשתתף בחגיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...