דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 23 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

ה בשלי כבר מזמן לא מתפקד באופן שפוי, עם כל קושחה. אני יכול לנסוע על 100 קמ"ש ופעם ב30-40 שניות הוא יעדכן את המיקום שלי, כשמהירות הנסיעה מבחינתו לא עולה על 14 קמ"ש (נכון ל WAZE ו GMapz). לפעמים מספיק אתחול של האפליקציה עצמה וה FIX שמתקבל מחדש מאפשר ניווט איכשו נורמלי, לעיתים יש צורך באתחול של כל המכשיר וגם אז זה לא וודאי.

ייתכן שמרוב כל הצריבות חירפנתי את הצ'יפ, נוסו התיקונים ממכשירי ה BELL בקנדה, נוסו שינויים בתפריטי ניהול ה באמצעות החייגן - שום דבר. כל שנותר הוא לחכות לדרייבר חדש שככל הנראה יגיע רק בספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד anysoftkeyboard מהמרקט + ערכת עברית שמיועדת לה (אתה כבר תמצא). *m1ke הקדים אותי*

ותלמד להשתמש ב (שום דבר אישי). כפי ש scorn כבר ציין, על כל שאלה שתצוץ לך עם המכשיר, לא צריך להציף את הת'ראד - יש הרבה תשובות לכך ב FAQים ובפורומים ייעודיים למכשירי אנדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה, מבטיח. יש מקלדת בעברית והכול אבל כשאני שולח אס.אמ.אס לפלאפון אחר זה יוצא ג'יבריש למופת וגם לפני השליחה מופיעה אזהרה כי ההודה עלולה להישחת השליחה (מה שבאמת קורה)

איך אפשר לסדר את זה ככה שלא ייצא ג'יבריש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימת דברים מעצבנים בSGS עד עכשיו:

מגנט תביעות אצבעות מטורף. (נראה לי גם שהחלק האחורי נשרט מאוד בקלות) (נראה לי שגם כפתור הבית)

ג'י פי אס בעייתי

כשמגדילים תמונות בגלריה בתמונה לא מתחדדת ונשארת מפוקסלת כמו גם בעת תנועה בדפדפן, על מהת שהגלילה תהיה חלקה הוא מוריד את איכות התמונה אז הצבעים טיפה משתנים בעת הגלילה כמו התמונה שמיטשטשת.

וזהו בנתיים ?

אני אחפש עוד דברים :-)

בנתיים המכשיר די מדהים! הכתיבה מאוד נוחה ובכללי הממשק נע בחלקות ונוח מאוד.

המסך יפיפה (אם כי ניתן לראות פיקסלים מקרוב די בקלות).

ולכול אלא שדואגים בגלל הגודל, הוא נכנס לכיס של הג'ינס בלי בעיה וכמעט לא מרגישים אותו בזכות הדקיקות שלו.

גם האיכות מרשימה [ניסיתי עם האוזניות שלי]. בהמשך אני אשווה אותו לCOWON D2 ולPICO ונראה איך הוא עומד בזה [אני בספק אם הוא יתקרב ולו כמה קילומטרים לPICO אבל נראה לי שהוא לא כ"כ רחוק מהקואון][יש די הרבה רעש סטטי].

עריכה: מישהו יודע אם ניתן כבר להוריד את הVOICE SEARCH החדש או שזה רק לפרויו?

כי חיפשתי במרקט ולא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה לא ידוע לי על משתמש ישראלי שהצליח לעדכן לקושחת JM1 הרשמית באמצעות KIES או Studio (תוכנות מקוללות). יתרה מזאת, אינני משוכנע שגירסת JM1 הזמינה מ SF תואמת 1:1 לקושחת JM1 הרשמית מ KIES (קבצי ה PHONE/CNC שונים) - זה למה הייתי דווקא רוצה לעדכן ל JM1 באמצעות KIES ולבדוק.

עכשיו אתה יכול לבדוק

הם הוסיפו גירסה של JM1 שזהה לזאת שמגיעה דרך KIES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם אותה גירסה, אבל אצלי יש הודעה קבועה של " this device's version cannot be updated"

המכשיר שלי הגיע מיוון, אין לי מושג איפה הוא נקנה שם...

אגב, מישהו יודע איזה קבצים צריכים להחליף כדי "להעביר" את התמיכה בעברית של JG8 לFW אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...