דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 149 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

לא נכון! אתה מדבר בתור בעל או בתור מישהו ששמע שסידרו את זה?

כי לאח שלי יש גרסה 4.1 והחיישן קרבה ממש אבל ממש לא סודר....

יכול להיות שאחרים פחות סובלים מהתופעה אבל עובדה שעדיין יש לו אותה, ובגדול.

אין כמעט שיחה שלי איתו שלא מתנתקת לפני הזמן / הוא שם אותי על MUTE בלי שהוא לחץ על כלום / שלל תופעות אחרות שבהן חיישן הקרבה מקבל חיים משל עצמו.

מדבר בתור בעל איפון 4 ,אצלי אין את הבעיה הזאת . כשקרבים את לפנים המסך נכבה ,שמרחיקים הוא נדלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקשו פה מסלולים, אז הנה:

http://goo.gl/uIoc

זה נעשה על JPC עם התוכנה שעושה אופטימיזציה.

המסלול הזה ארוך, רובו בתוך העיר הוא בין לא מעט בניינים (בת ים צפופה לאללה).

כמה דברים לשים לב:

*הירידה לאיילון צפון והנסיעה עליו מראה סטיה קבועה של כ-5-10 מטר מזרחה מדי - בין כל השיפוצים והתיקונים אני לא ממש בטוח שזו בעיה של ה-.

כמו כן הירידה שם רחבה - במפה זה נראה ברוחב נתיב, מה שלא כ"כ מדויק.

* המשולש הלא ברור ליד קניון בת ים - זה אני נעצר ליד הקניון - קליטה לא משהו צמוד לקניון (הקניון מעליך בעקרון), ושיחקתי עם הטלפון כשחיכיתי שם, אני מניח שזה עשה לו קצת בלבולים, זה פאק מספר 1.

* הקטע המוזר מימין למטה זו לא טעות, אלא אני נוסע ואז חוזר על אותו מסלול ואז שוב נוסע, המסלול עקב די טוב אחרי ההלוך חזור.

* הבלאגן ליד וולפסון זה אני מחכה משהו כמו 20 דקות באוטו, מסתובב עם הפלאפון ביד, משחק.

רצוי להסתכל על מצב לווין ולא מפה - יש מקומות שבמפה זה נראה כאילו אני 20 מטר מהכביש אבל בתמונת לווין רואים שאני פשוט בנתיב הקיצוני ועדיין על הכביש (דוגמא טובה זה הכיכר של וולפסון באיילון).

לסיכום, יכול להיות שיש מכשירים שמדייקים יותר, אבל אני ממש לא רואה בזה צורך... ה- פה מביא אותי בדיוק לאן שאני צריך, כל פעם, כולל נסיעות במקומות שאין לי מושג ולו הקלוש ביותר מה הולך בהם (נגיד ירושלים, כמה גרוע אפשר לתכנן כבישים בעיר :screwy:). המסלול מראה בדיוק איפה אני עובר. הנעילה מהירה, הוא עוקב במדויק גם בנסיעה מהירה מאד, קיצר לכל דבר.

ה'בעיה' היחידה שיש היא כשעומדים הרבה זמן במקום ומשחקים עם הפלאפון וזזים כמה ס"מ מטרים הלוך חזור הוא מקליט מין בלבול כזה. אבל זה באמת בולשיט, וזה לא רלוונטי לכלום, בטח לא לניווט אמיתי...

מאז עברתי לROM שמבוסס על JPA וקצת JPM (הסופרלייט שדובר עליו לפני כמה עמודים). הוא ננעל יותר מהר (8-10 לוויינים in use תוך עשר שניות). ניווט עם עובד כמו שהיה קודם, עוד לא הקלטתי מסלול בגרסה הזו, אבל עושה רושם שהוא טיפה יותר מהיר וטיפה יותר מדויק.

אגב, למי שתוהה אם פשוט קיבלתי גרסת חומרה מוצלחת יחסית - ממש לא. כשקיבלתי את המכשיר הייתה עליו גרסה ישנה יותר, 2.1 כלשהו מהראשונות שהיו, וה- היה זוועה, לא שמיש בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי תמיד הייתה בעיה מוזרה עם , החץ שמראה את כוון המכונית לא מכוון נכון. זה גם מטעה וגם גורם לכך שרואים את כל המפה הפוך.

אחרי הקושחות JPA ו JPM הניווט עם תוכנת הnavigator בסדר יחסית. אבל מה קורה עם WAZE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה ישכב כ last resort. בהנחה והמכשיר מגיע למצב בו הוא לא יותר בוט ומשום מה אין לי יותר גישה ל BL/Recovery, מלבד לשלוח אותו חזרה למימוש אחריות או למצוא JTAGאיסט שייקח על זה כסף, אני לא חושב שיזיק לנסות גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות אחרונות על המכשיר:

1. האם יש סיכוי כלשהו שאני אקבל את המכשיר בלי אפשרות להיכנס לDOWNLOAD MODE?(קומבנציית שלושת המקשים), אם כן איך אני מעדכן גירסאות ועושה ROOT למכשיר?

2. האם המכשיר תומך ב100% בעברית?

זה אומר יישור לימין, חיפוש בספר הטלפונים בעברית, SMSים בעברית, מקלדת בעברית, תפריטים בעברית וכד'?

(כמובן שאין שום בעיה אם זה בעזרת התקנת ודברים כאלה, אבל חשוב שיהיה 100% עברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות אחרונות על המכשיר:

1. האם יש סיכוי כלשהו שאני אקבל את המכשיר בלי אפשרות להיכנס לDOWNLOAD MODE?(קומבנציית שלושת המקשים), אם כן איך אני מעדכן גירסאות ועושה ROOT למכשיר?

2. האם המכשיר תומך ב100% בעברית?

זה אומר יישור לימין, חיפוש בספר הטלפונים בעברית, SMSים בעברית, מקלדת בעברית, תפריטים בעברית וכד'?

(כמובן שאין שום בעיה אם זה בעזרת התקנת ודברים כאלה, אבל חשוב שיהיה 100% עברית)

1, ללא JTAG אי אפשר לגרסאות הסגורות אללט

2, לא, גם לא עם תוכנות צד שלישי לכל הדברים שאתה רוצה, יישור לימין אין בכל התוכונות(SMS למשל אין ישור נורמאלי, גם עם ישור לימין הספרות הפוכות), תפריטים בעברית אין, חיפוש בספר הטלפונים אין(לפחות חיפוש מהיר, וחיפוש מהDAILER), מקלדת בעברית דורשת אפליקציית צד' ג, בשביל חלק ההפיטשרים(כמו ישור לימין בכוח של anysoft צריך ROOT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, יש סיכוי שתקבל מכשיר בלי 3 button combo

יש תיקון לזה, הוא לא בטוח ב100% אבל יחסית בטוח

אתה יכול לעדכן גירסה/רוט גם בלי זה, אבל בסיכון של אם משהו משתבש צריך jtag

(אפשר להכנס לrecovery/download עם adb)

2.יש גירסה אחת שיש בה הכל מבחינת עברית - jp4 (יש גירסה של אורנג' וגירסה של סלקום)

יש גרסאות נוספות עם עברית תקינה (jpa למשל) אבל לא מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...