דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 153 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, האמת שאני לא מת על הקטע של תוכנות בכסף בילט אין ברום - אבל לדעתי הרום שווה את זה - מי שיש לו בעיה יכול א) להסיר את התוכנות או ב) לשלם עליהם.

ממה שאני יודע יש פה את root explorer ואת beautiful widgets - את שניהם כבר קניתי מזמן, אבל תכלס אין לי מושג אם יש פה עוד דברים שאמורים לשלם עליהם..

Lev - אני עם ה-Rom הזה מאתמול בלילה (PilotX רק העלה את V2 אתמול לקראת הערב אז אין אף אחד שבדק אותו יותר מדי זמן כמובן..). בינתיים הכל עובד, אין לי תקלה אחת, quadrand ~2000 למי שחשוב (אני התקנתי לאג פיקס על פי ההמלצות שלו, אבל הרום מגיע עם כל הלאגפיקסים שיש, אפשר לבחור). ובאמת, הוא כ"כ מהיר, משהו שעוד לא חוויתי על המכשיר הזה.

גם זמן סוללה מעולה , כרגע על 70% והטלפון לא ראה תקע מאז אתמול באזור 2 בלילה, והיה קצת angry birds, קצת ניווט, כמה שיחות, לא מעט , הרבה WIFI.

ממה שראיתי ב-iandroid אנשים מרוצים, אבל כמובן פה ושם גם יש תקלות. לדעתי בהחלט שווה לנסות, עם Clockwork זה עניין של 2 דקות לחזור אחורה אם אתה לא מרוצה, אין ממש מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev - אני עם ה-Rom הזה מאתמול בלילה (PilotX רק העלה את V2 אתמול לקראת הערב אז אין אף אחד שבדק אותו יותר מדי זמן כמובן..). בינתיים הכל עובד, אין לי תקלה אחת, quadrand ~2000 למי שחשוב (אני התקנתי לאג פיקס על פי ההמלצות שלו, אבל הרום מגיע עם כל הלאגפיקסים שיש, אפשר לבחור). ובאמת, הוא כ"כ מהיר, משהו שעוד לא חוויתי על המכשיר הזה.

גם זמן סוללה מעולה , כרגע על 70% והטלפון לא ראה תקע מאז אתמול באזור 2 בלילה, והיה קצת angry birds, קצת ניווט, כמה שיחות, לא מעט , הרבה WIFI.

ממה שראיתי ב-iandroid אנשים מרוצים, אבל כמובן פה ושם גם יש תקלות. לדעתי בהחלט שווה לנסות, עם Clockwork זה עניין של 2 דקות לחזור אחורה אם אתה לא מרוצה, אין ממש מה להפסיד.

מאיזה ROM שדרגת לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלשום שמתי את ה-Rom הישראלי השני באותו פורום של Amadey, סופרלייט 2 ;D

לפני זה הייתי על JPC סטוק, לא רום מבושל. עליו היה לי לאגפיקס (OCLF) והוא עבד די טוב חוץ מכמה תקיעות פה ושם. לא ממש הייתה סיבה להחליף אבל רציתי לנסות...

ההבדל העיקרי שאני מרגיש זה תמיכה יותר טובה בעברית כמובן, ומהירות התגובה הבסיסית של כל לחיצה, כל תפריט, הכל זז הרבה יותר מהר - גם לפני לאג פיקס בכלל.

הסיבה שאתמול החלפתי את הסופרלייט היא שהרום של פיילוט נראה יותר לטעמי ומכיל כמה דברים קטנים שהעדפתי להשאיר, שלא היו אצל amadey. לא באמת הספקתי ממש לבדוק את הסופרלייט, הוא היה מותקן לילה אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק מה יש ומה אין ב-Rom אבל לפחות לפי הפוסט הראשון אין לאג פיקס בילט אין, זה אומר שהתקנת לבד לאג פיקס אחרי ששמת את הרום, לא?

אם לא אז כנראה שפשוט אין לך לאג פיקס... אם כן, אז לפי מה שהתקנת צריכות להיות הוראות איך להעיף...

אם אתה לא בטוח אם יש לאגפיקס אפשר להריץ quadrant - אם זה מתחת ל-1000 כנראה שאין לאג פיקס, אבל תכלס אני לא יודע איך בודקים את זה ב-100%, מישהו מהחבר'ה היותר מבינים פה אולי יודע :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים אני עם JM9

זה הרום הטוב ביותר שהשתמשתי בו עד עכשיו BY FAR (וניסיתי המוןןןן)

בלי LAGFIX למיניהם

הן מבחינת ביצועים (לא תוצאות בבנצ'מארקים, ביצועים ת'אכלס) והן מבחינת GPS

אם יהיה לי זמן מחר נסדר בו את העברית ההפוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם טיפ, ב- יש שורה ירוקה למטה שמראה לאן הפנייה הבאה מובילה.

כך שגם אם הוא בדיליי, אפשר לא לפספס את הפנייה ועדיין להשאר מרוכז בנסיעה.

עמרי, האם שדרגת ל-Rom הישראלי מה-Rom של Tayutama?

האם אתה יודע במקרה איך מבטלים את ה Lag fix שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם טיפ, ב- יש שורה ירוקה למטה שמראה לאן הפנייה הבאה מובילה.

כך שגם אם הוא בדיליי, אפשר לא לפספס את הפנייה ועדיין להשאר מרוכז בנסיעה.

זאת בדיוק היתה הכוונה שלי בהעיניים על המכשיר במקום על הכביש.

עמרי, האם שדרגת ל-Rom הישראלי מה-Rom של Tayutama?

האם אתה יודע במקרה איך מבטלים את ה Lag fix שלו?

ברום של TAYUTAMA אין LF מובנה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...