דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 147 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע זה אני יודע אולי עכשיו, אבל לא ממש היתה דרך לדעת את זה לפני הקנייה כשרק התחילו לצאת הקולות לגבי ה-.

בכל אופן הבנתי שמדי פעם יש קטעים שזה קצת יותר חמור מאשר פיספוס של 10 בתים.

ואם כבר אנחנו מדברים על הסטייה הזו, נניח של 50 מטר, אל תשכח שבאותה מידה הוא יכול להביא אותו לרחוב ליד, רח' קרן היסוד 30 ולאו דווקא לאותו רחוב רק מס' בית שונה, אני טועה? ואז אתה כבר בבעיה כי אתה ברחוב אחר וה- אומר שהגעת

תראה, אז הדרישות שלי ושלך מGPS שונות, אני רוצה , אבל אני לא מסתמך עליו בעיניים עצומות.

אז אם אני נוסע ומסתכל במפה של הGPS מידי פעם, ורואה אם אתה צריך לפנות בפניה הקרובה או הבאה.

אני אשמח לראות עוד מפות כאלה של מסלולים שאתם מעלים.

m1ke- זה בהחלט מספק אותי, יש שם קצת פיקשושים אבל לא משהו משמעותי.(אלא אם זה בגלל שהמפה לא מעודכנת ושינו שם את הכביש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק אני שמח שזה מספיק בישבילך ו"עובד" אצלך - באמת.

אריאל, כנראה שהדרישות שלנו באמת שונות. כי מבחינתי אם אני שם זה אומר שאני לא מכיר את המקום ואת הדרך בשיט, ולהגיד לך משהו? אני לא רוצה להשקיע אפילו טיפת מאמץ במציאת הרחוב. לא רוצה להסתכל במפה ולא רוצה להתחיל לחפש שלטים - רוצה להגיע בדיוק לחניה ממול הבית. עד עכשיו המיילסטון שלי מספק בדיוק את זה וכמובן שגם ה- הסטנדרטי שיש לי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק אני שמח שזה מספיק בישבילך ו"עובד" אצלך - באמת.

אריאל, כנראה שהדרישות שלנו באמת שונות. כי מבחינתי אם אני שם זה אומר שאני לא מכיר את המקום ואת הדרך בשיט, ולהגיד לך משהו? אני לא רוצה להשקיע אפילו טיפת מאמץ במציאת הרחוב. לא רוצה להסתכל במפה ולא רוצה להתחיל לחפש שלטים - רוצה להגיע בדיוק לחניה ממול הבית. עד עכשיו המיילסטון שלי מספק בדיוק את זה וכמובן שגם ה- הסטנדרטי שיש לי בבית.

זה כבר סתם פינוק מיותר, כזה קשה להסתכל איזה מספר בית זה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה:

האם מישהו יכול לארגן כמה SGS להכניס את כולם לאותו הרכב, וליסוע ואז לעלות את המסלולים מכל מכשיר, ונראה באמת עד כמה זה לא מדוייק, והם זה משתנה ממכשיר למכשיר.

לשם השוואה תקחו מכשיר עם תקין(לדעתכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך שכולם יריצו בדיוק את אותה קושחה (רצוי סטוק, ללא תוספים וטוויקים למיניהם) ואותה תוכנת ניווט, עם אותו יעד. יצאה גירסה עדכנית של אתמול, ד.א.

Sigh... Can it get any geekier than this? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...