דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 146 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נכון ,אבל יש כאלה שאפשר לחיות איתם ,כמו "בעית הקליטה" באיפון 4 שפשוט זה לא מפריע לאף אחד ולא משפיע כמעט . ויש את הGPS בSGS שפשוט "חוצה גבולות"

אני מקווה שזה היה בנימה צינית.

אם כבר, הבעיות באייפון 4 הרבה הרבה יותר משמעותיות כי הן נוגעות לתפקוד של המכשיר כטלפון, שזה הרבה יותר חשוב מאשר לא מדוייק או אפילו אם הוא לא שמיש.

באייפון 4 אכן יש בעית קליטה, גם אם המכשיר מראה קליטה מלאה (יש גרסאות תוכנה שמראות תמיד קליטה מלאה בלי קשר לקליטה בפועל) ואף יותר חמור מכך, חיישן הקרבה שממש מפריע ביום יום - מנתק שיחות, מתקשר אקראית לאנשים, שם על MUTE , וכו'

שהטלפון הסלולרי באמת יעבוד כמו טלפון (מה שלא תמיד קורה באייפון) זה נראה לי קצת יותר קריטי מאשר עניין ה ב SGS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמצפה דיוק צבאי מהGPS שלו שלא יקנה SGS. אני לא יודע אבל עושה אצלי את העבודה.

אם אתם רוצים להקליט את המסלול שלכם כולל באיזה נתיב הייתם, אולי כדאי לכם ללכת על אנטנה חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמצפה דיוק צבאי מהGPS שלו שלא יקנה SGS. אני לא יודע אבל עושה אצלי את העבודה.

אם אתם רוצים להקליט את המסלול שלכם כולל באיזה נתיב הייתם, אולי כדאי לכם ללכת על אנטנה חיצונית.

זאת התגובה שחיכיתי לה!

עכשיו אני בטוח קונה את המכשיר ברגע שמישהו שאני מכיר ייסע לחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לא מעט שמאוד מרוצים מתפקוד ה GPS

אם אפלג את זה - 80% יושבים מול המחשב ומודדים זמן לביצוע FIX ועוצמת אות ועל סמך זה קובעים שה מתפקד כהלכה, 18% הנוספים סתם מטרילים, 2% באמת נפלו על יחידות שמתפקדות, או שדרישות שוות ערך להתמצאות ע"ג מפת 1:50,000 מספיקות להם, ואינם זקוקים לניווט ברמה נקודתית יותר ההכרחית לניווט עירוני (קח זאת בתור מחמאה - m1ke).

כבר ב 2004 יצא לי להתעסק עם יחידות צבאיות (עבור האזרח הפשוט המילה הזו עוד היתה קללה), רמת הדיוק שלהן אכן מרשימה, אך כל מכשיר אזרחי, אפילו טרם עידן ה AGPS מסוגל לספק טווח סטיה של עד 10 מטרים ולשמר אותו, לרבות ה HD2 שקדם ל SGS (מה שהופך אותם למספיק יעילים בניווט עירוני). ה SGS ממקם אותי שני בלוקים מהמיקום הרלוונטי (בעיר), כל עוד מהירות הנסיעה היא נמוכה יחסית - זה לא תפקוד תקין.

לאחר התנסות עם שתי יחידות SGS משני באצ'ים שונים באינטרוולים של חודשיים(~), אין ספק שהרוב המוחלט של המכשירים לא מתפקד כמו שצריך מבחינה זו.

Ariel, תתחדש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה היה בנימה צינית.

אם כבר, הבעיות באייפון 4 הרבה הרבה יותר משמעותיות כי הן נוגעות לתפקוד של המכשיר כטלפון, שזה הרבה יותר חשוב מאשר לא מדוייק או אפילו אם הוא לא שמיש.

באייפון 4 אכן יש בעית קליטה, גם אם המכשיר מראה קליטה מלאה (יש גרסאות תוכנה שמראות תמיד קליטה מלאה בלי קשר לקליטה בפועל) ואף יותר חמור מכך, חיישן הקרבה שממש מפריע ביום יום - מנתק שיחות, מתקשר אקראית לאנשים, שם על MUTE , וכו'

שהטלפון הסלולרי באמת יעבוד כמו טלפון (מה שלא תמיד קורה באייפון) זה נראה לי קצת יותר קריטי מאשר עניין ה ב SGS .

לא נכון ,סידרו את חיישן הקירבה בגירסה 4.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי ושמעתי אני חייב להסכים עם אלפא. אציין גם כי אני שמח שלמרות ההתלבטות הקלה שהיתה לי בהתחלה, לא רכשתי את המכשיר. לא היתי יכול לחיות עם לא מתפקד שכזה, לא בגלל שאני כל שני וחמישי מנווט (ההפך) אלא מבחינת הידיעה שקניתי מכשיר יקר מאוד וה- בו כמעט ואינו שמיש. בכל אופן בישביל כל הנפגעים אקווה כי עדכון כזה או אחר ישים קץ לפרשייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי ושמעתי אני חייב להסכים עם אלפא. אציין גם כי אני שמח שלמרות ההתלבטות הקלה שהיתה לי בהתחלה, לא רכשתי את המכשיר. לא היתי יכול לחיות עם לא מתפקד שכזה, לא בגלל שאני כל שני וחמישי מנווט (ההפך) אלא מבחינת הידיעה שקניתי מכשיר יקר מאוד וה- בו כמעט ואינו שמיש. בכל אופן בישביל כל הנפגעים אקווה כי עדכון כזה או אחר ישים קץ לפרשייה

אבל אומרים שהוא כן מתפקד, אבל במקום שיביא אותך לרחוב ז'בוטינסקי 110 הוא מביא אותך ל120, זה מה שכזה משנה לך?

אלפא, תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה אני יודע אולי עכשיו, אבל לא ממש היתה דרך לדעת את זה לפני הקנייה כשרק התחילו לצאת הקולות לגבי ה-.

בכל אופן הבנתי שמדי פעם יש קטעים שזה קצת יותר חמור מאשר פיספוס של 10 בתים.

ואם כבר אנחנו מדברים על הסטייה הזו, נניח של 50 מטר, אל תשכח שבאותה מידה הוא יכול להביא אותו לרחוב ליד, רח' קרן היסוד 30 ולאו דווקא לאותו רחוב רק מס' בית שונה, אני טועה? ואז אתה כבר בבעיה כי אתה ברחוב אחר וה- אומר שהגעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=8730322&postcount=137

פחות או יותר בדיקה הכי טובה שראיתי בXDA.

הנה עוד מסלול שהקלטתי ממש אתמול לבדיקה אחרונה:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=103378720844078541500.00049377e9f0ab5082294&t=h&z=15

אגב זה cold start + non agps

(שימו לב שהמפה לא עדכנית, במבצע קדש יש עכשיו גשר ענקי ולא שני נתיבים)

good enough for me and waze

רחוק מלהיות "לא שמיש" אני ממש לא מסכים לזה, צר לי.

אלפא איזו גרסה שמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...