עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

אתה לא פוגע בעצמך בלבד. אתה הופך לנטל על החברה. אם אתה חותם על מסמך שאתה לא תקבל שקל מקופת המדינה אם תזדקק לטיפול מצדי תהרוס את עצמך כמה שתרצה. תמות בשלולית שתן בסמטה. זו הייתה הבחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיבה היחידה שקנאביס אינו חוקי היא שבשנות ה-30 בארה"ב היו יותר מדי מהגרים

ממקסיקו שהשתמשו במריחואנה, והאמריקאים הלבנים שהיו בשלטון ממש לא אהבו את הקטע

הזה של המהגרים, אז הם הוציאו את המריחואנה מחוץ לחוק כי זה "סם של מהגרים".

נכון, זה לא בריא לצרוך הרבה מריחואנה. אז מה?

גם ג'אנק פוד, אלכוהול, סיגריות וכוכב נולד מזיקים לבריאות, אבל אם אותם מותר לי

לצרוך במדינה דמוקרטית, למה מריחואנה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא פוגע בעצמך בלבד. אתה הופך לנטל על החברה. אם אתה חותם על מסמך שאתה לא תקבל שקל מקופת המדינה אם תזדקק לטיפול מצדי תהרוס את עצמך כמה שתרצה. תמות בשלולית שתן בסמטה. זו הייתה הבחירה שלך.

איך בדיוק אתה הופך לנטל על החברה משימוש בקנאביס? אני מכיר עשרות משתמשי קנאביס שאפילו אחד מהם לא הפך לנטל על החברה.

בנוגע לחקיקה נגד המריחואנה, באותה תקופה, בשנות ה-30, מריחואנה התגלתה הרבה יעילה יותר לייצור בדים.

לפני 100 שנה, 90% ממפרשי אוניות לדו'ג היו מיוצרות מסיבי קנאביס, גם החבלים, הדגלים, פרטי לבוש, נעליים, נייר ועוד.

גם החוקה של ארה"ב והתנ"ך הראשון שהודפס על ידי גוטנברג, היה על נייר קנאביס.

באותו זמן היו מייצרים עם חומר שונה והמכונות במפעלים היו תואמות לחומר השונה. (כותנה או וואטוובר).

ברגע שהומצאה המכונה הראשונה לייצור בד מקנאביס, והראתה כמה הקנאביס יעיל, הבינו כל בעלי המפעלים, כי יצטרכו להחליף את כל המכונות.

הם הבינו שיצטרכו להוציא הרבה מאוד כסף, רק בגלל שיכולות הבד של הקנאביס התגלו והחליטו לעשות הכל על מנת להוציא אותו מהחוק.

נתחיל מזה שרק ב-1963 פרופסור רפאל משולם היה לראשון בעולם שהצליח לבודד THC ולכן כל ההשערות שהיו לקנאביס בשנות ה-30 היו על בסיס דמיוני ולא מדעי.

חברת Dupont עמדה בראש המאבק כנגד הקנאביס, אשר אחד ממניה העיקריים היה "אנדרו מלון" מבעלי בנק "מלון", שניצל את הקשרים שלו במשרד האוצר ומינה את גיסו לראש מחלקת הסמים הנרקוטיים, "הארי הלסינגר". כמובן שהסיפור התגלגל מאוד מהר להשמצות בעיתונות, ואפילו השם "מריחואנה", הוא שם גנאי. אם תרצה עוד פירוט:

http://www.osher.co.il/yovesh/

מדובר בספר של שלומי סנדק, פעיל לגליזציה מוכר בארצנו שנכתב בשנות ה-90. את הסיפור הנ"ל הוא הביא מהספר של ג'ק הרר שהוא פעיל לגליזציה עולמי מוכר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? איזה נטל על החברה? ראית פעם נרקומן על גראס? ראית מישהו שזקוק לטיפול עקב שימוש בגראס?

אני דווקא ראיתי חולים שמטופלים בגראס ושיש להם שיפור אדיר באיכות החיים. צא ולמד בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הלא רחוק הייתה אומה של מסוממים. נכון, אופיום יותר חזק מגראס, אין ספק, אבל עדיין מדובר בסם לכל הדבר. החברה הסינית התמוטטה בגלל האופיום ורק המפלגה הקומוניסטית גמלה את המדינה מהסם. היום בסין סוחר סמים נידון למוות אוטומטית בגלל הטראומה שהייתה להם מסמים. [br]פורסם בתאריך: 13.08.2010 בשעה 13:04:06

על מה אתה מדבר? איזה נטל על החברה? ראית פעם נרקומן על גראס? ראית מישהו שזקוק לטיפול עקב שימוש בגראס?

אני דווקא ראיתי חולים שמטופלים בגראס ושיש להם שיפור אדיר באיכות החיים. צא ולמד בבקשה.

ראיתי לא מעט מעשני גראס שלא עובדים, לא לומדים, כל היום מעשנים ומנגנים על גיטרה. מספיק גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הלא רחוק הייתה אומה של מסוממים. נכון, אופיום יותר חזק מגראס, אין ספק, אבל עדיין מדובר בסם לכל הדבר. החברה הסינית התמוטטה בגלל האופיום ורק המפלגה הקומוניסטית גמלה את המדינה מהסם. היום בסין סוחר סמים נידון למוות אוטומטית בגלל הטראומה שהייתה להם מסמים. [br]פורסם בתאריך: 13.08.2010 בשעה 13:04:06

ראיתי לא מעט מעשני גראס שלא עובדים, לא לומדים, כל היום מעשנים ומנגנים על גיטרה. מספיק גרוע.

ואיך זה שמישהו לא עובד גורם לך לנטל? מה אכפת לך? מי אמר שמה שצריך לעשות זה רק לעבוד וללמוד?

אם אתה טוען משהו, לפחות תבסס אותו על איזה משהו, אבל ההכללות הללו רק מוציאות אותך יותר בור.

ובלי קשר, רוב הסטלנים שאני מכיר הם דווקא אנשי עבודה, וחלקם הגדול גם עושה משכורת של 5 ספרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שלך הוא סתם תיאור ג'נרי ל 'היפים'

האם באותה מידה תאסור לגדל שיער ארוך או ללבוש חולצות אקונומיקה ?

לפי התגובה שלו הוא מוכיח שהוא טרול שלא מבין דבר וחצי דבר. למה לטרוח לענות לו,הרי הוא יזרוק שטות אחרת כתגובה.

סין כמעט התמוטטה כתוצאה מהתמכרות לאופיום? רוצה להביא לי אתר קונספירציה מעניין כדי להוכיח את השטות שזרקת? וגם אם תפתיע אותי ותביא לי כתבה ממקור מהימן על זה,איך אתה משווה בין אופיום לבין מריחואנה? אתה בכלל יודע איך נראית מרחיאונה? ומה ההבדלים?

מכיוון שהתשובות לכך הן כמובן לא,אל תטרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון הזה שלכם אתם מדגימים מה אחת מהבעיות שגראס אינו חוקי - אתם מביאים לכאן 'עובדות' שסותרות אחת את השניה

תוצאה של זה שגראס אינו חוקי היא שיש דיסאינפורמציה בכל מה שקשור לתופעות האמיתיות שלו. והדיסאינפורמציה הזאת כבדה מאוד ומופצת מאוד 'בכוח' אל ידי מי שכיאלו מוסמך לתת את המידע הנכון

היה לנו בצבא יום של הרצאה אל סמים אם 'נרקומן שנגמל תודות לפעילות האגודה למלחמה לסמים' שהעביר אותה וסיפר את ההרפתקאות שלו ('התחלתי בגראס המשכתי בהרואין גמרתי בכלא'). נתחיל מזה שכל ההרצאה ( 2 שעות) היתה כמה שגראס הוא חמור ולמה הוא יכול לגרום. במשך ההרצאה לא נאמר הסבר אל ההרואין וכל ההשפעות של הזיות וכדומה קושרו לגראס. ב 'יש שאלות ?' שאלתי ישירות 2 שאלות :

האם למריחאנה באמת כזאת השפעה חזקה - יותר חזקה מאלכוהול כבד ? - 'אין בכלל מקום להשוות אלכוהול ומריחואנה. האלכוהול מביא לשכרות זמנית ומריחואנה היא סם ולכן גורמת לאיבוד שליטה מוחלט ולהזיות שיכולות להתחיל גם שבועות וחודשים אחריי העישון. כמו כן מכיוון שהיא סם, ההתמכרות קשה יותר מאלכוהול'

איך מריחואנה שונה מסיגריות טבק ? - 'סיגריות טבק אינן סם, אלה דברים שונים לגמרי'

אתה אומר שמריחואנה הביאה אותך להיות מסתול ברחוב שאין לו שמץ מה הוא עושה אבל לא הבאת אף הוכחה שעשית את זה כתוצאה מהמריחואנה ולא מההרואין. - 'מריחואנה גורמת לך לאבד את השליטה אל עצמך ולכן זה מה שקורה למי שמעשן מריחואנה'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה הרצאה דומה בקורס משתחררים שלי.

ההבדל היחיד שהמרצה שהתדלפן בהודו, אמר לנו שחשיש וגראס זה שטויות, וזה באמת כך.

האינפומציה שסותרת את עצמה באמת בעייתית, אך ניתן לראות מגמה של רוב האינפורמציה השלילית שמגיעה בעקבות מחקרים שבדרך כלל ממומנים על ידי גורמים אינטרסנטים.

לודגמא: באחד הקמפיינים כנגד הקנאביס בארה"ב של שנות ה-30, לקחו מספר קופים, שמו להם מסכות והזרימו להם קנאביס בכמויות מסחריות.

הם קיבלו אספקה של כ-60 ג'וינטים למסכה, בזמן של 5 דקות, ללא חמצן.

אחר כך המיתו אותם ובדקו את התאים מתים במוח, הקבוצה של הקופים שלקחו חלק בניסוי התגלו כחסרים בתאים רבים.

יחסו את התוצאה להשפעת המריחואנה, מבלי להתייחס לזה שהקופים קיבלו כמות מזערית של חמצן למוח, שרק זה מספיק כדי להרוג מספיק תאים.

או משפטים שהיית מוצא בעיתונים נפוצים בארה"ב כגון:

"קבוצות של כושים ומקסיקנים, נוהגות לשבת במרתפים, לעשן את סם המריחואנה ולשמוע את המוסיקה השטנית, ג'אז."

או שהרבה מאוד מהפשעים שבוצעו באותה תקופה ייחסו למריחואנה, למרות שעל פי נתוני ה-FBI, כ-שבעים אחוזים מהפשעים באותה תקופה בוצעו בהשפעת אלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובה שלו הוא מוכיח שהוא טרול שלא מבין דבר וחצי דבר. למה לטרוח לענות לו,הרי הוא יזרוק שטות אחרת כתגובה.

סין כמעט התמוטטה כתוצאה מהתמכרות לאופיום? רוצה להביא לי אתר קונספירציה מעניין כדי להוכיח את השטות שזרקת? וגם אם תפתיע אותי ותביא לי כתבה ממקור מהימן על זה,איך אתה משווה בין אופיום לבין מריחואנה? אתה בכלל יודע איך נראית מרחיאונה? ומה ההבדלים?

מכיוון שהתשובות לכך הן כמובן לא,אל תטרח.

תפתח ספר היסטוריה, אידיוט. קונספירציה. ::) דביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קבוצות של כושים ומקסיקנים, נוהגות לשבת במרתפים, לעשן את סם המריחואנה ולשמוע את המוסיקה השטנית, ג'אז."

גם היום 'בדוקות שגרתיות' (עוצרת ליידך ניידת ומתחילה לחפור אם אתה מעשן ולבדוק בפוקדקס) קורות בדרך כלל אם אתה מתלבש כמו היפי. שים חולצה גזורה אם הסמל ☮ - עוצרים אותך באחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...