עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

נכניס את דעתי האישית לנושא....

קנאביס וה"נגזרות" השונות שלו לא חוקיות מסיבה אחת פשוטה, זה ימוטט את הכלכלה האמריקאית שמריצה את 2 הדברים הגדולים בעולם, תעשיית הבריאות ותעשיית הטבק.

במקרה יצא לנו המזל ולגור בישראל, המדינה היחידה כמעט בעולם שהמחקר בנושא הTHC (החומר הפעיל עצמו) מתקיים, הגילוי של החומר נעשה בארץ על ידי פרופ' רפאל משולם ויחיאל גאוני.

בניגוד לסיגריות ולאלכוהול שקוטלים חיים של מיליונים בשנה, מגראס איש עוד לא מת

הקנאביס הוא אחד מהצמחים הכי רב תכליתיים שקימים במיוחד בנושא הרפואי, בפועל אם לא היו מגבלות של השימוש של הגראס הרפואי הוא היה יכול להחליף חצי מהבית מרקחת שיש לאנשים בבית, כמה חבל רק שמדובר בצמח שאפשר לגדל בבית ולא תרופות שעולות מאות ואלפי שקלים בחודש... תבינו שחברות התרופות משלמות שוחד (כמובן שלא אומרים את זה בצורה כזאת) לפוליטיקאים בשביל להתנגד לכל חוק בנושא גם בארץ וגם בחול

הנושא של מעבר מגראס לסמים קשים יותר הוכח מזמן כשטות מוחלטת... מי שגורם למעבר הוא לא הקנאביס אלא הסוחר שרוצה להרוויח יותר על המשתמש ודוחף לו סמים קשים יותר (שגם עולים יותר)

ואני אגיד את זה לכל מי שחושב שמשתמשי קנאביס הם ____ (תשלימו את החסר לבד) תמצאו אחד כזה ותסתכלו עליו, אדם נורמטיבי לחלוטין שפשוט מעשן משהו אחר במקום טבק רגיל... יצא לי להכיר לא מעט בזמן השרות הצבאי שלי וגם היום בחיים האזרחיים... אחלה אנשים

העובדה שהם מעשנים לא הופכת אותם לנטל על החברה בגלל שהם לא עושים דבר כזה או אחר

זה שיש אנשים שהם נטל על החברה ומעשנים זה דבר אחר לגמרי, הם נטל בלי קשר שהם מעשנים או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפתח ספר היסטוריה, אידיוט. קונספירציה. ::) דביל.

סין נחלשה בלי סוף ועמדה על סף התמוטטות בגלל מלחמות האופיום, לא בגלל האופיום עצמו.

זה לא שהסינים היו מסוממים, זה שסין נאלצה להיכנס כל רגע למלחמה אחרת.

בסביבות 1840 למלחמת האופיום הראשונה נגד בריטניה (שהייתה, להזכירך, אחד הכוחות החזקים בעולם באותה תקופה), ובאמצע שנות ה 50 של המאה ה 19 למלחמת האופיום השניה, שגם צרפת השתתפה בה.

תוסיף לזה כל כמה שנים מרד כזה או אחר נגד הקיסרות, ולא מרד של קבוצה קטנה של 100 או 1000 איש, אלא כוח התנגדות עם מאורגן. חלק מאותן התמרדויות לקח יותר מעשור לדכא.

עד שסיימו להתעסק במאבקים על השליטה באופיום ובנסיונות התמרדות, לקראת סוף המאה ה 19 פרצה מלחת -יפן הראשונה, שהכניסה את לברוכים גדולים עוד יותר והמורל הלאומי היה ברצפה אחרי ההשפלה שסין חטפה, וכאילו שזה לא היה מספיק- ניסו להוביל רפורמה שלטונית כוללת, שכשלה.

בתחילת המאה ה 20 נוסדה (אחרי הרבה מאוד בלאגן ומאבקי כוח פנימיים) ה "רפובליקה" של .

אז לא, לא עמדה על סף קריסה בגלל כמה סינים עם שיער ארוך וגיטרות ( ::) ), אלא יותר בגלל דברים כמו תהפוכות פנימיות/מלחמות שבין השאר כוללות מאבקים לשליטה באופיום המקומי, שלטון לא יציב, מלחמה כל יומיים, מצב כללי רע של האזרחים והתמרדויות נלוות. אתה יודע, דברים שבד"כ באמת מערערים מדינה.

עכשיו, אני מניח שיקח לך בערך שעה לקלוט שמישהו תכל'ס טרח להגיד לך שאתה טועה וגם גיבה את זה ( :o ), אז שיטת ה "אני אגיד שאתה אידיוט ולא אגבה מה שאני אומר, בטח אף אחד לא יטרח בעצם להגיב עם קצת עובדות" לא ממש עבדה.

שיעור היסטוריה, שעה...

אתה חייב לי 50 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינים היו מכורים לאופיום וכאשר הקיסרות הסינית ניסתה להשמיד את האופיום בריטניה הכריזה מלחמה בטענה שהם פוגעים במסחר שלהם, הביסו את והכריחו אותם להמשיך לצרוך אופיום עד שמאו השמיד את שדות האופיום באמצע שנות ה-50 של המאה ה-20. במילים אחרות אתה מורה היסטוריה עלוב. מזל טוב. שלח קורות חיים לתיכון הקרוב.

התבוסה של במלחמות האופיום, איבוד הונג קונג, התמכרות לאופיום ופתיחת למעצמות אירופאיות בלי הגבלה (חלק מהסכם הכניעה של סין) החלישו את הקיסרות הסינית עד להתמוטטות ותחילת מלחמת האזרחים שהסתיימה בעלייה של המפלגה הקומוניסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שלא האופיום הרס את , אלא דברים שנלוו לו כ"משאב" כמלחמות, סכסוכי שטחים, מרידות וכו'. בדיוק כמו עם זהב, נפט ואפילו מים.

חוץ מזה שלהשוות אופיום לקנאביס זה כמו להשוות יריחו למיני-גאן. לא-בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נחרד לחשוב כמה זרועות הטרור ירוויחו ממכירת סמים בישראל כשזה יהיה חוקי.

אני נחרד רק מלחשוב כמה הם מרוויחים כרגע, ונחרד כפליים מהמחשבה שלא יהיה מי שיעצור את זה.

לפחות כרגע עוד מצליחים לתפוס סוחרים פה ושם, ופעם בחודש בערך שומעים על BUST של כמה מאות קילוגרמים, לעיתים טונות של סמים.

תגיד, תמיד אצלך ההיגיון עובד הפוך?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכניס את דעתי האישית לנושא....

קנאביס וה"נגזרות" השונות שלו לא חוקיות מסיבה אחת פשוטה, זה ימוטט את הכלכלה האמריקאית שמריצה את 2 הדברים הגדולים בעולם, תעשיית הבריאות ותעשיית הטבק.

במקרה יצא לנו המזל ולגור בישראל, המדינה היחידה כמעט בעולם שהמחקר בנושא הTHC (החומר הפעיל עצמו) מתקיים, הגילוי של החומר נעשה בארץ על ידי פרופ' רפאל משולם ויחיאל גאוני.

בניגוד לסיגריות ולאלכוהול שקוטלים חיים של מיליונים בשנה, מגראס איש עוד לא מת

הקנאביס הוא אחד מהצמחים הכי רב תכליתיים שקימים במיוחד בנושא הרפואי, בפועל אם לא היו מגבלות של השימוש של הגראס הרפואי הוא היה יכול להחליף חצי מהבית מרקחת שיש לאנשים בבית, כמה חבל רק שמדובר בצמח שאפשר לגדל בבית ולא תרופות שעולות מאות ואלפי שקלים בחודש... תבינו שחברות התרופות משלמות שוחד (כמובן שלא אומרים את זה בצורה כזאת) לפוליטיקאים בשביל להתנגד לכל חוק בנושא גם בארץ וגם בחול

הנושא של מעבר מגראס לסמים קשים יותר הוכח מזמן כשטות מוחלטת... מי שגורם למעבר הוא לא הקנאביס אלא הסוחר שרוצה להרוויח יותר על המשתמש ודוחף לו סמים קשים יותר (שגם עולים יותר)

ואני אגיד את זה לכל מי שחושב שמשתמשי קנאביס הם ____ (תשלימו את החסר לבד) תמצאו אחד כזה ותסתכלו עליו, אדם נורמטיבי לחלוטין שפשוט מעשן משהו אחר במקום טבק רגיל... יצא לי להכיר לא מעט בזמן השרות הצבאי שלי וגם היום בחיים האזרחיים... אחלה אנשים

העובדה שהם מעשנים לא הופכת אותם לנטל על החברה בגלל שהם לא עושים דבר כזה או אחר

זה שיש אנשים שהם נטל על החברה ומעשנים זה דבר אחר לגמרי, הם נטל בלי קשר שהם מעשנים או לא...

אם כך למה הוא לא חוקי במדינות ערביות (אצל האויבים של US) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלם דבר נפלא, גם אלכוהול לא חוקי... חוקי האיסלם אוסרים על הרבה דברים

בפועל לא מעט מסחר הסמים העולמי מגיע מהמדינות האלו וממן הרבה דברים ובינהם טרור

מדינה לא יכולה לתמוך באופן גורף בסמים כל עוד היא תלויה בסחר העולמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אנשים לא בוגרים מספיק להשתמש במריחואנה באופן אחראי,עם אלכהול יש לנו בעייה אז עם גראס לא תהיה?אתה רוצה לראות אדם מעשן באנג בתחנת אוטובוס? או פרסומות בפרים טיים של חברות שמייצרות את הגאנג'ה הכי טובה--1 פלוס 1.

וזהו זה לא זכותו של כל אחד לדפוק לעצמו ת'שכל כי הוא לא חיי לבד.וברגע שהוא פוגע בעצמו הוא פוגע בסובבים אותו.החברה שלנו בארץ גם ככה חייה בסרטים אתה רוצה לדפוק אותה עוד יותר? נגמרו לנו כל הבעיות כדי שנתחיל לעסוק בזוטות?

אני ממש מתנגד לליגיליזציה של מריחואנה

מזמן לא שמעתי כל כך הרבה שטיות בארבעה משפטים, מי אתה שתקבע אם אנשים לא בוגרים מספיק?. וזה זכותו של כול אחד "לדפוק לעצמו ת'שכל" כול עוד הדבר אינו פוגע באחרים. בכלל מאיפה אתה יודע שמי שמיתמש דופק לעצמו ת'שכל? כול אדם הוא אדון לעצמו וכן על גופו, אז אין לך מה לעשות שם. וזאת זכותך להתנגד למה שאתה רוצה רק נקווה שכאלו עם דעות כמו שלך ילכו ויטמעטו כן יהי רצון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...