עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

אני בעד הרעיון של אנארכיה במידה רבה יחסית - אבל זה מחוץ לנושא הדיון כאן אל ההפגנה של הגראס

המשמעות המקומית בדיון - אני יכול לקבל בהבנה הגבלות שונות כמו מאבטחים בכניסה לקניון ולרכבת / חוקי התנועה ברכב. אני מקבל בהחלט חוקים כמו נגד אונס ודקירה. אבל יש לי בעיה אם זה שמגבילים אותי בדברים שלא משפיעים אל אף אחד חוץ ממני - בדוגמא שהבאתי עבודות חשמל (הבאתי את הדוגמא כי אין כאן קטע של דיסאינפורמציה שיש בגראס)

אם נחזור לגראס - הפחד הגדול 'של החברה' כפי שהוא מוצג הוא שמסתולים ילכו לאנוס ולדקור וכו. כתוצאה מהגראס. אבל הבעיה היא לא הגראס אלא אנשים שפוטנציאלית יכולים לאנוס ולדקור וכו והם יעשו את זה אם או ללא גראס. הוצאת הגראס מחוץ לחוק מאפשרת להילחם בזה ברמה של הגראס ולא ברמה של מניעת הופעת אונסים ודוקרים פוטנציאליים = השקעה בחינוך. המלחמה בגראס הרבה יותר זולה ופשוטה ויש מי שמשתלם לו שהגראס יהיה מחוץ לחוק. הפיכת הגראס למפלצת במודעות של אנשים מאפשרת הצדקה של המצב הקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

זה בדיוק כמו אלכוהול.

כל הזמן יש קמפיינים על כמה אלכוהול זה נוראי ומעבירים חוקים שמגבילים צריכה של אלכוהול.

לא יודע מה איתכם, אני שותה כבר 7 שנים בערך (מגיל 15~), ואף פעם לא דקרתי מישהו אחרי ששתיתי.

אולי זה רק אני שחושב שמי שבא עם סכין מהבית הוא דפוק ובעייתי, בין אם הוא שותה ובין אם לא.

אולי זה באמת רק אני...

הבעיה כאן היא לא האלכוהול. בדיוק כמו שהסמים אינם הבעיה. מי שיוצא עם סכין מהבית סופו לדקור מישהו,

בין אם הוא שותה, מעשן חשיש או אוכל פיצה.

תן לערס מנתניה (ויסלחו לי הנתנייתים) סכין מטבח 20 ס"מ, תנו לו לעשן קטנה, ואני מוכן להתערב שהוא לא ידקור אפילו זבוב.

השימוש היחידי שהוא כן יעשה עם הסכין, זה אולי לחתוך פיצה.

זה חלק ממהות הקנאביס.

לא שאני בעד אנשים שיוצאים עם סכינים מהבית, אך לקנאביס יש יכולת מופלאה והיא לגרום לאנשים "רעים" ליהיות טובים יותר.

אבאלון, אתה מתבוסס על הנחות בסיס, אשר לא נכונות ולכן אתה לא מוכן להפתח לדיון פורה.

לא יודע מה קרה לחבר שלך, אבל אם תפרט קצת על המקרה, אולי נאכל להסיק ממנו דברים.

קנאביס סעצמו לא פוגע למעט הדברים שציינתי בעמוד 7. אך הוא גם גורם לתופעות של רעב וצמא.

יש מקרים של אנשים שמקיאים לאחר עישון, או לא מרגישים טוב. זה בדרך כלל קורה בגלל שתי סיבות עיקריות:

1. אכלו מאנץ' לא טוב וגרמו לקלקול קיבה.

2. התייבשו, הגראס מייבש וחייבים לשתות הרבה בזמן העישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם שלנו יהיה הרבה יותר יפה אם רק ניתן לו להיות ירוק יותר. (ולפעמים חום :))

אנשים יפסיקו לריב על שטויות, יחייכו יותר, ירצחו\ישדדו\יאנסו\יכו מעט פחות, ונחיה באושר עם עיניים אדומות שמחפשות רק את המאנצ' הבא.

תוקן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם שלנו יהיה הרבה יותר יפה אם רק ניתן לו להיות ירוק יותר. (ולפעמים חום :))

אנשים יפסיקו לריב על שטויות, יחייכו יותר, ירצחו\ישדדו\יאנסו\יכו מעט יותר, ונחיה באושר עם עיניים אדומות שמחפשות רק את המאנצ' הבא.

נראה לי התכוונת לפחות חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הפוך. ברגע שתחום כלשהו אינו חוקי - רוב הפעילות בו תעשה על ידי גורמים עבריינים כבדים.

ברגע שתחום כלשהו הינו חוקי - ייתכן אחוז של "משפחות הפשע" בו(לדוגמא: מחזור) אך הוא יהיה קטן מאוד.

בדיוק כמו ארה"ב בשנות חוק היובש - המאפיות השתלטו על תעשיות האלכוהול וגדלו לכדי ארגוני ענק. ברגע שהאלכוהול הוגדר מחדש כחוקי - המאפיות הצטמצמו באופן ניכר.

ובקשר להימורים - שכח מזה, למדינה יש מונפול חביב על הנושא בדמות מפעל הפיס. "לא מוסרי" הם צועקים ועושים זאת בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לך דעות קדומות על משהו שאתה לא מכיר, לא יודע ולא רוצה לדעת ולהכיר.

כל מה שאתה מכיר ויודע, זה לשנן טקטיקות הפחדה של After school specials מגיל 10

(כולם יהיו מסטולים ברחובות! לכולם יהיה איידס! המסטולים יגמרו לנו את כל הבראוניס!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה החלטת שזה משהו שאני לא מכיר..אז אני כן מכיר ואני עישנתי מכיתה י' עד גיל 25(כן תוך כדי הצבא ולבנון ומארבים והנסיגה),וזה ממש לא עשה את החיים שלי טובים יותר ועצם העובדה שאני לא זוכר כלום נותנת לי תחושה שאני "ישנתי" את רוב הנעורים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי אתה לא מבין למה אנשים שרוצים ליהיות מסטולים, מדבר טבעי, צמח, שאוסרים להם להשתמש בו, למרות שלאף אחד אין בעלות עליה.

ומה מפריעה לך כל כך שאנשים מעשנים? אתה לא רוצה אל תעשן, אתה הרי אדון לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודעה של אנשים - בעיני אנשים שלא מבינים הרבה (אולד סקול ומבוגרים) גראס הוא סם והם רוצים לראות 'מלחמה בסמים' כדיי להיות מבסוטים

משטרה - לתפוס גראס הרבה יותר קל מלתפוס אנסים ורוצחים

האגודה למלחמה בסמים - business time

סוחרי סמים שמקושרים למערכת - business time

החוקים כאן לצערנו אוסרים אל אנשים לעשות הרבה דברים שבהם כל אחד אדון לעצמו. אין כל הצדקה שכך יהיה בדברים שבהם אתה פוגע נטו בעצמך בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...