עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

זה ממש לא כלום - בדיוק כמו שגידול עגבניות או מלפפונים זה לא כלום.

אם אתה מגדל רק בשביל הבית - אז זה באמת הוצאה מאוד קטנה ואתה תוכל אפילו לשתול אותם בגינה שלך - אבל אם אתה מתכנן על עסק מסחרי - זה עולה כסף. הרבה אפילו. כמו כל גידול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מגדל/מעשן ולכן אני לא מכיר את המספרים האלו - אבל לצורך הדיון בוא נניח שהם פחות או יותר מדוייקים.

מה עם "עלויות צד"(שהרבה פעמים תופחות לעלויות עיקריות...)?

I could name a few:

א. שטח גידול

ב. מים

ג. דשן/אדמה

ד. עובדים חקלאים

ה. מוכרים

ו. שטח מכירה(חנות)

ז. זנים (הרי יש עשרות ומאות זנים של קנאביס)

ח. נייר

ט. מגלגלים

י. לוגיסטיקה

מה אתה חושב, שלגדל איזה שיח טבק או עץ תפוזים קטן זה כמו משתלת טבק של חברת סיגריות או פרדס? ברגע שאתה עובר מסקאלה קטנה לסקאלה גדולה ההוצאות שלך גדלות באופן מעריכי. היחס עלות-תועלת שלך אבל עולה גם הוא.

אני לא חושב שהמחיר רחוב הנוכחי של קנאביס הוא אינדקציה למחיר שיכול להיות לו במסגרת שוק חופשי(או שוק בעל רגולציה נמוכה). זה גם תלוי במסגרת המיסוי - אפשר "בקלות" "לדפוק" לקנאביס אחוז מיסוי 100% כמו למכוניות.

לפי דעתי אתם בכלל מקדימים את המאוחר עם הדיון הזה. ראשית כל יש צורך בדה-קרימנליזציה דחוף של צמח הקנאביס ומוצריו וכמובן משתמשיו - ורק לאחר מכן ניתן לחשוב על שיקולי גידול והפצה שונים ומשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שחושב שקאנביס הוא "זול" לגידול

יש לכם את תיקון עולם שהתחילו לגבות כסף מהמטופלים כי גידול רציני ואיכותי מצריך השקעה... אני לא מדבר על גידול בייתי "קטן" אלא גידול מסחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות קלה.

קודם כל תיקון עולם התחילו לקחת כסף בגלל הכוח אדם, לא בגלל הגידול עצמו. דבר שני זה כלום כסף יחסית למה שמקבלים.

יש שתי דרכים לגדל, באדמה או היידרופונית.

ויש גם הרבה משתנים, אבל בלי קשר אין ספק שרווחים עושים יופי מעסקי גידול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמשתמשים בסמים כמו סיגריות,מריחואנה,חשיש,אלכוהול הם נטל על החברה מעובדה מאוד פשוטה שאנחנו כולנו משלמים מס לפי כמה אנחנו מרווחים ולא לפי כמה אנחנו בריאים. אין שום אינטרס לשמור על הבריאות כי ככה אתה מפסיד כסף שאפשר לשלם על טיפולים שונים ומשונים שנועדו לרפא מצבים שיכולים להמנע.

ולמה בדיוק אנשים משתמשים בסמים וכו? חוץ מלחץ חברתי והעובדה שהם מכורים ... אני מנחש שיש להם בעיות ניורוטיות שונות והם מתביישים ללכת לפסיכיאטר.

אגב המילה הנכונה היא לא שימוש בסמים אלא שימוש לרעה בסמים. להשתמש בסמים כתרופה שהרופא נתן לך זה בסדר אבל לקחת אותם על דעת עצמך נחשב ל abuse .

גם אקמול ואופטלגין הם סמים ואפשר להתמכר אליהם אבל כנראה שאנשים מעדיפים לדפוק את הראש אם משהו יותר חזק כי הם באמת חולים. בשביל זה יש פסיכיאטר.

לא להאמין כמה תפישת העולם שלך מעוותת... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להאמין כמה תפישת העולם שלך מעוותת... :kopfpatsch:

מאוחר מדי בשביל חינוך מחדש :lol: .

אגב מה שהרגע אמרת זה ad hominem . אל תדאג אני גם מכיר כמה אמריקאים שהתווכחו איתי על המשט שעשו את זה באופן חופשי ומנהל הפורום נעל את השירשור אחרי שעשו 3 fallacies שונים ברצף.

לקחתי קורס על זה באונברסיטה וקיבלתי A- (בערך 90 ) אבל זה היה לפני המון זמן ואני לא זוכר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מדי בשביל חינוך מחדש :lol: .

אגב מה שהרגע אמרת זה ad hominem . אל תדאג אני גם מכיר כמה אמריקאים שהתווכחו איתי על המשט שעשו את זה באופן חופשי ומנהל הפורום נעל את השירשור אחרי שעשו 3 fallacies שונים ברצף.

לקחתי קורס על זה באונברסיטה וקיבלתי A- (בערך 90 ) אבל זה היה לפני המון זמן ואני לא זוכר הכל.

וואו. רוצה שקל?

אז התווכחת עם כמה אמריקאים טיפשים ומנהל הפורום נעל את הדיון. פשוט מדהים.

אם כבר מדברים על טעויות לוגיות, זה שצדקת (נניח וצדקת, לא בטוח שזה נכון) בדיון אחר

ממש לא אומר כלום על זה שאתה צודק או טועה בדיון הזה.

ולא צריך לעשות שום קורס באוניברסיטה בשביל לדעת את זה.

הטענות שהבאת בתגובה ההיא פשוט טיפשיות.

"ולמה בדיוק אנשים משתמשים בסמים וכו? חוץ מלחץ חברתי והעובדה שהם מכורים"

קודם כל, לא כל מי שמשתמש בסמים הוא מכור.

שנית, לא כולם עושים את זה בגלל לחץ חברתי.

"אגב המילה הנכונה היא לא שימוש בסמים אלא שימוש לרעה בסמים. להשתמש בסמים כתרופה שהרופא נתן לך זה בסדר אבל לקחת אותם על דעת עצמך נחשב ל abuse"

אז לקחת אקמול בלי מרשם רופא זה שימוש לרעה בסמים? באמת? אתה בטוח בשטות הזאת?

אנשים מעשנים מריחואנה, מאותה סיבה שהם אוכלים שוקולד, רואים בקולנוע או מגרדים לעצמם בגב כשמגרד - כי הם נהנים מזה.

מריחואנה אינה ממכרת פיזית ואין מה להשוות אותה לסמים קשים יותר (קוקאין והרואין למשל).

אין ולו סיבה אחת הגיונית שמריחואנה תהיה לא חוקית בעוד שאלכוהול, סיגריות וג'אנק פוד הם חוקיים.

אם צריכה של חומרים שפוגעים בגוף היא חוקית - אז שגם מריחואנה תהיה חוקית.

אם צריכה של חומרים שפוגעים בגוף לא צריכה להיות חוקית - אז שגם אלכוהול, סיגריות וג'אנק פוד יהיו לא חוקיים.

ועכשיו בבקשה תדבוק בטיעוניים אמיתיים, ולא בעלילותייך המרתקות בפורומים אמריקאיים שלא מעניינות אף אחד מלבד הברון מינכהאוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענות שהבאת בתגובה ההיא פשוט טיפשיות.

"ולמה בדיוק אנשים משתמשים בסמים וכו? חוץ מלחץ חברתי והעובדה שהם מכורים"

קודם כל, לא כל מי שמשתמש בסמים הוא מכור.

שנית, לא כולם עושים את זה בגלל לחץ חברתי.

התעלמת מהסיבה השלישית שלי שהיא self medication ואגב לא עשיתי מחקר גדול בנושא אז אתה יכול להגיד שזה סוג של omission של כל הסיבות וזה די פתוח.

"אגב המילה הנכונה היא לא שימוש בסמים אלא שימוש לרעה בסמים. להשתמש בסמים כתרופה שהרופא נתן לך זה בסדר אבל לקחת אותם על דעת עצמך נחשב ל abuse"

אז לקחת אקמול בלי מרשם רופא זה שימוש לרעה בסמים? באמת? אתה בטוח בשטות הזאת?

לקחת אקמול כשלא כואב לך זה שימוש לרעה .

אנשים מעשנים מריחואנה, מאותה סיבה שהם אוכלים שוקולד, רואים בקולנוע או מגרדים לעצמם בגב כשמגרד - כי הם נהנים מזה.

מריחואנה אינה ממכרת פיזית ואין מה להשוות אותה לסמים קשים יותר (קוקאין והרואין למשל).

החוק מציין ששימוש בסמים מסוימים הוא לא דרך לגיטימית להשיג הנאה. יש מדינות שגם אסור ללכת לזונה (ללקוחות שלה יש אחריות פלילית). ואגב מה כלכך רע בקוקאין והרואין? ומי אתה שתגביל אנשים שרוצים להשתמש בסמים לא חוקיים רק למריחואנה. יש נקודה שסם אחד לא מספיק חזק בשביל הנרקומן אז הוא עובר לסם אחר. יש גם מקרים שסם אחד לא זמין אז הנרקומן משתמש בתחליף זמין.

אין ולו סיבה אחת הגיונית שמריחואנה תהיה לא חוקית בעוד שאלכוהול, סיגריות וג'אנק פוד הם חוקיים.

אם צריכה של חומרים שפוגעים בגוף היא חוקית - אז שגם מריחואנה תהיה חוקית.

אם צריכה של חומרים שפוגעים בגוף לא צריכה להיות חוקית - אז שגם אלכוהול, סיגריות וג'אנק פוד יהיו לא חוקיים.

אז אתה מנסה להלבין משהו רע עם משהו רע אחר. אגב אם מישהו שאין לו ADHD מסניף ריטאלין זה בסדר?. ריטאלין הוא הרי סם חוקי. ואגב יש גם ילדים שאוהבים לנשום גז מזגנים ולהסניף דלק. ריטאלין , גז מזגנים, ודבק הם כולם חומרים שאפשר להשיג באופן חוקי. אני לא יודע על חוק נגד הסנפת דבק או נשימת גז מזגנים. להסניף ריטאלין זה אולי פלילי ( וגם יכול גם להרוג אותך) אבל אני לא בטוח מי שמים בכלא.

ומה עם שתית אלכוהול ע"י קטינים זה בסדר? עישון של קטינים זה גם בסדר? אולי צריך להתמקד בזה (מניעת צריכת סמים של קטינים) במקום לתפוס אנשים שמעשני סמים שתורמים ל"בחירה הטבעית" שמשביח את הDNA של כולם .

אגב שמעתי הרבה נרקומנים בוכים שהמשטרה עושה את עבודתה ותופסת סוחרי סמים ומבריחי סמים באופן סיטונאי. כל הכבוד למשטרת :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על self medication?

self medication משמע שימוש בתרופה כלשהי על דעת עצמך בתור תרופה.

אם אתה מעשן מריחואנה לכיף זה לא בתור תרופה, אלא סתם כי זה כיף.

מי לוקח אקמול כשלא כואב לו?

וזה לא שימוש לרעה אם זה לא גורם לשום תופעות לוואי רעות.

לקחת אקמול או שניים סתם לא יעשה לך שום דבר רע.

אז החוק טיפשי. למה אלכוהול וסיגריות כן אבל מריחואנה לא?

החוק במדינה דמוקרטית אמור לאפשר לך לעשות מה שאתה רוצה, כל עוד אתה לא פוגע באף אחד אחר,

ובאסכולות מסויימות, שזה גם לא פוגע בך.

אם אלכוהול וסיגריות, אין סיבה שמריחואנה לא תהיה חוקית.

אם מריחואנה לא חוקית, אין סיבה שאלכוהול וסיגריות יהיו חוקיים.

לא אמרתי שקוקאין והרואין זה כל כך רע, אבל יש הבדל בין זה לבין מריחואנה כי הם ממכרים פיזית ובעלי השפעות קשות יותר

והם יותר מסוכנים ממריחואנה (במקרה של צריכת יתר למשל).

אני לא בטוח שהגוף מפתח סבילות למריחואנה. וגם אם כן, אז מה? למה זה אומר שיהיה אסור לצרוך את זה?

ואם מריחואנה תהיה חוקית, אין סיבה שתהיה לא זמינה, ולכן אין סכנה שהמשתמשים בה יעברו למשהו אחר שיותר זמין.

אני לא מנסה להלבין שום דבר. אני טוען שאם A (שהוא רע) הוא חוקי, אין סיבה ש-B (שהוא לא יותר רע מ-A) יהיה לא חוקי, וההפך.

אין שום היגיון בכך ש-A יהיה חוקי בעוד ש-B לא חוקי, כאשר שניהם גורמים את אותו נזק.

ריטאלין הוא חוקי במרשם. מי שצורך אותו ואין לו מרשם עובר על החוק, ולכן אין מה לדבר על זה.

חוץ מזה, האם הוכח שריטאלין בכלל גורם לנזק? ואם לא, מבחינתי שיהיה חוקי לחלוטין לכולם.

לגבי דבק וגז מזגנים ודלק, אי אפשר להוציא מחוץ לחוק את כל החומרים שאנשים צורכים למרות שהם פוגעים בהם.

כפי שלא ניתן להוציא מחוץ לחוק סכינים (כי אנשים דוקרים איתם) כי אז כולם יצטרכו לחתוך את הסטייק שלהם עם סכין מפלסטיק...

שתייה ועישון על ידי קטינים זה לא בסדר, אבל זה גם לא חוקי. ואין לי שום בעיה עם זה שזה יהיה לא חוקי.

וגם אם וכאשר מריחואנה תהיה חוקית לצריכה, אני כן חושב שהיא צריכה להיות רק עבור בגירים.

[סרקזם]יופי. משטרת תופסת משלוחי מריחואנה בעוד שאנשים נהרגים בחוץ במלחמות בין ארגוני פשע.

ממש כל הכבוד.[/סרקזם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלא סומכים אל אנשים (עוקבים אחריהם שלא יעשו שטויות מינוריות + יוצרים דיסאינפורמציה והפחדה) נוצר דור של אנשים שאין להם כישורי חיים

אנשים אלה הופכים להיות נרקומנים ורוצחים ואונסים וכדומה. השלטון מנצל את זה כדיי ליצור עוד יותר דיסאינפורמציה והפחדה ולהצדיק חוקים שבתנאים נורמליים יראו לא הגיוניים

התוצאה של כל זה היא אפקט בריחה - המערכת מיתדרדרת ומכניסה את עצמה למצב הזה עוד יותר

חינוך תקין היה יכול למנוע קרוב ל 100 % מהבעיה - סמים היו יכולים להיות חוקיים ואף אחד לא היה נוגע בהם כי אנשים מבינים שיש להם משהוא יותר טוב לעשות אם הראש שלהם חוצ מלדפוק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg, אני מציע שתלמד את הנושא קצת יותר טוב לפני שאתה נכנס לדיון כזה.

מריחואנה מול הירואין וקוקאין זה שמיים וארץ, כמו שמים ואש שתי דברים שונים.

ההבדל הכי משמעותי הוא שמריחואנה היא טבעית, יצר הטבע, לעומת הירואין שהוא כימי, קוקאין אמנם מיוצר מהקוקה, אך הוא מאוד ממכר.

אם כבר יש משהו שעוד איכשהו דומה זה LSD\אסיד שהוא מיוצר מפטריות וכימיקלים נוספים.

תראה לי בן אדם אחד, שרק מעצם עישון המריחואנה הגיע לחצי ממצבה של האישה הנ"ל:

heroin%20addict1.jpg

ההבדל בין התמונות אגב, הוא רק של כמה חודשים בודדים וזה עוד מקרה לא מהחמורים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין קוקאין למשהו מהטבע. אחרי שראיתי איך מכינים את זה,אני יכול להגיד לך שמדובר ב10 כימיקלים לפחות ו10 תהליכים כימיקליים כשלתוצר הסופי עוד מכניסים אספירין כדי לדלל אותו. פשוט נורא.

LSD הוא גם כימיקל מסונתז,אתה בטח מתכוון לוואסקרה מסקלין או דומיו שהם כימיקלים פעילים מהטבע (כל הדברים על הקרפדות למשל) ומאוד חזקים. ההבדל הוא שזה לגמרי יכול למחוק אותך,והסיכוי לכך לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...