HTC HD2 vs. HTC NEXUS ONE vs. HTC DESIRE התלבטויות קשות - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD2 vs. HTC NEXUS ONE vs. HTC DESIRE התלבטויות קשות

Weihenstephan

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עומרי תודה!

תחבר מצבר וזהו.

הפתרון הכי פרקטי הוא לקנות רגילה נוספת, ולהחליף בשעת צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, הפיתרון הכי פרקטי הוא לקנות סלולרי שמחזיק קצת יותר מדקה וחצי בלי טעינה...

כל הדיונים האלה נראים לי פשוט מגוחכים, וגורמים לי לשמוח שאני עדיין משתמש בסלולרי נורמלי שאני יכול להטעין פעם ב 4-5 ימים בלי שום בעיה.. ואני יודע שאני יכול למשל לצאת לסופ"ש שלם במקום ללא חשמל בלי להיות מוטרד מהעובדה שכבר בשישי בבוקר (בהנחה שיצאתי בחמישי בצהריים ככה) אני אשאר ללא טלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטלפונים "החכמים" החדשים מחזיקים גג 3-4 שעות דיבור+שימוש שוטף במיילים (EXCHANGE ב PUSH)+חצי שעה-שעה מצטברת של גלישה וחצי שעה . הפתרון הכי פרקטי זה להחזיק מטען בבית, מטען בעבודה ומטען ברכב. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשב לבד, מה הסיפור? אתה יודע כמה זמן הוא מחזיק עם הסוללה הרגילה ואתה יודע מה הקיבולת שלה, פשוט תציב את הקיבולת של הגדולה יותר בנוסחה.

לא נכון, הפיתרון הכי פרקטי הוא לקנות סלולרי שמחזיק קצת יותר מדקה וחצי בלי טעינה...

כל הדיונים האלה נראים לי פשוט מגוחכים, וגורמים לי לשמוח שאני עדיין משתמש בסלולרי נורמלי שאני יכול להטעין פעם ב 4-5 ימים בלי שום בעיה.. ואני יודע שאני יכול למשל לצאת לסופ"ש שלם במקום ללא חשמל בלי להיות מוטרד מהעובדה שכבר בשישי בבוקר (בהנחה שיצאתי בחמישי בצהריים ככה) אני אשאר ללא טלפון...

אתה מודע לכך שאתה יכול פשוט לכבות את ה-WiFi, , להוריד את העוצמה של המסך, לבטל אנימציות ועוד כל מני שטויות, ואז זה יחזיק בקלות כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

אחרי שהחלפתי לא מעט פלאפונים אני חוזר לW810i.

חמוד

אחלה סוללה

אחלה נגן

קטן וקומפקטי D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין וכנראה שגם לא יהיה מכשיר טוב יותר מה-w880 שלי. החיסרון היחיד זה שאין לו רדיו, אבל זה רלוונטי למעשה רק למילואים :P

חיסרון נוסף זה שהרמקול שלו הוא פשוט בדיחה, אבל לי זה לא משנה כי אני במילא משתמש תמיד 24/7 באוזניה, והטלפון תמיד 24/7 על שקט.

מדהים איך כלכך הרבה שנים לאחר שהוא יצא, עדיין לא יצא וכנראה שגם לא יצא שום מכשיר שמגיע בכלל לרמה שלו - מבחינת גודל (!!!!!!!!!!!) וזמן סוללה, שתי התכונות הכי חשובות לי בסלולרי. תוסיפו נגן נפלא ו-trackid , ויש לי כל מה שאני צריך ב-w880 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר?

באחת מאתרי הסקירות שאני לא זוכר את שמו, עשו בדיקה עם דיזייר, פשוט כיבו את כל העדכונים האוטומטים שיש, וכל מיני שטויות, ופלא פלא הזמן שימוש עלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...