HTC HD2 vs. HTC NEXUS ONE vs. HTC DESIRE התלבטויות קשות - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD2 vs. HTC NEXUS ONE vs. HTC DESIRE התלבטויות קשות

Weihenstephan

Recommended Posts

ברור שזמן המתנה בלי תוכנות יהיה ארוך יותר מזמן המתנה עם תוכנות, אבל השאלה היא האם ואיך זה משפיע מעבר לסתם בדיקת זמן המתנה.. אם כך או כך המכשיר ימות אחרי שעתיים שיחה, לא עשינו בזה כלום..

מעבר לכך, גם בזמן המתנה נטו, אפילו אם תכבה את הכל - אני בספק אם תגיע לסטנדרטים של טלפון נורמלי.

ה-w880 שלי למשל מחזיק (לפי נתונים רישמיים) 425 שעות (!!!) המתנה. לעזאזל מדובר על מעל 17 יום!

וזה על מזערית של 950mAh.

בשימוש סטנדרטי מבחינתי (כ-30 דקות ממוצע יומי של שיחות, שליחת SMSים וקצת גלישה באינטרנט עם אופרה מיני) , הטלפון מחזיק לי בערך שבוע ללא טעינה.

אני בספק אם קיים "סמארט"פון שיחזיק אפילו חצי מזה, אפילו כאשר כל הפיצ'רים שלו מכובים (דבר מגוחך בפני עצמו).

נכון שמדובר על שימוש אחר לגמרי וכל אותם מכשירים הם למעשה מחשבי כף יד... אבל אני מאוד מתוסכל מהעובדה שאף חברה לא טורחת להשקיע בפרמטרים שבאמת מעניינים אנשים שמחפשים טלפון נייד, ולא פאלם פיילוט עם יכולת סלולרית.

זמן צריך להיות הפיצ'ר מספר אחד, לא מספר אחד מהסוף כמו שזה נראה כרגע...

הם כלכך מתאמצים להפוך את הסלולרי למחשב (והם שכחו שבשביל זה יש לי....מחשב), שהם שכחו שהוא צריך להיות בראש ובראשונה..סלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שהשוק הוצף בסמארטפונים לא אומר שמכשירים "רגילים" לא קיימים כבר.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_cedar-3404.php

מכשיר חדש, קטן וקליל, זמן סוללה ארוך, מכיל את כל הפונקציות ה "רגילות" (מצלמה, נגן MP3 וכו') ביחד עם כמה אפשרויות מתקדמות כמו גישה מובנית ליוטוב/מייספייס/פייסבוק וכו'. למי שמחפש קודם לדבר, ואח"כ להתעסק בקצת דברים אחרים.

סיפור דומה עם נוקיה-

http://www.gsmarena.com/nokia_c5-3122.php

אל תתבלבל, נוקיה החליטו להשתמש בסימביאן מעכשיו כסטנדרט במקום מערכת סדרה 40. לא מדובר פה בעוד איזה סמארטפון שהם מנסים לשווק כמכשיר "בעל יכולות".

הוא זול מאוד, זמן הסוללה שלו ארוך מאוד, והמעבד שתקעו בו כבר די ענתיקה, אבל בתדר מספיק גבוה כדי שהמכשיר לא יהיה עגלה.

אם רק תחפש, תראה שכל האופציות עדיין זמינות.

ויודע מה, אפילו יש סמארטפונים שמתיימרים לתת זמן סוללה הגון ויותר מזה-

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

בימים הקרובים אני אמור לקבל את המכשיר הנ"ל, נראה אם הוא אפילו מתקרב לטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזמן המתנה בלי תוכנות יהיה ארוך יותר מזמן המתנה עם תוכנות, אבל השאלה היא האם ואיך זה משפיע מעבר לסתם בדיקת זמן המתנה.. אם כך או כך המכשיר ימות אחרי שעתיים שיחה, לא עשינו בזה כלום..

מעבר לכך, גם בזמן המתנה נטו, אפילו אם תכבה את הכל - אני בספק אם תגיע לסטנדרטים של טלפון נורמלי.

ה-w880 שלי למשל מחזיק (לפי נתונים רישמיים) 425 שעות (!!!) המתנה. לעזאזל מדובר על מעל 17 יום!

וזה על מזערית של 950mAh.

בשימוש סטנדרטי מבחינתי (כ-30 דקות ממוצע יומי של שיחות, שליחת SMSים וקצת גלישה באינטרנט עם אופרה מיני) , הטלפון מחזיק לי בערך שבוע ללא טעינה.

אני בספק אם קיים "סמארט"פון שיחזיק אפילו חצי מזה, אפילו כאשר כל הפיצ'רים שלו מכובים (דבר מגוחך בפני עצמו).

נכון שמדובר על שימוש אחר לגמרי וכל אותם מכשירים הם למעשה מחשבי כף יד... אבל אני מאוד מתוסכל מהעובדה שאף חברה לא טורחת להשקיע בפרמטרים שבאמת מעניינים אנשים שמחפשים טלפון נייד, ולא פאלם פיילוט עם יכולת סלולרית.

זמן צריך להיות הפיצ'ר מספר אחד, לא מספר אחד מהסוף כמו שזה נראה כרגע...

הם כלכך מתאמצים להפוך את הסלולרי למחשב (והם שכחו שבשביל זה יש לי....מחשב), שהם שכחו שהוא צריך להיות בראש ובראשונה..סלולרי.

אולי פשוט אין משהו שיכול לשפר את זמן הסוללה בצורה כזאת דרסטית?

חוץ מזה, תמיד יש פריצות טכנולגויות בתחום האנרגיה אבל בסופו של דבר ההשפעה היא יחסית מזערית כיוון שאותו שיפור הולך לפיצ'ר חדש שמנצל את אותו השיפור וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מליפורד העכבר אני איתך!

ביום יום אני עם הנקסוס והוא מחזיק יפה בסדר יום שלי.

אבל כשיש ימים שאני יודע שאני יוצא להרבה זמן אפילו לכמה ימים אני לא מהסס וחוזר לנוקיה הישן והטוב שלי עם זמן כמו שצריך, נגן מעולה ורמקול מפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטלפונים "החכמים" החדשים מחזיקים גג 3-4 שעות דיבור+שימוש שוטף במיילים (EXCHANGE ב PUSH)+חצי שעה-שעה מצטברת של גלישה וחצי שעה . הפתרון הכי פרקטי זה להחזיק מטען בבית, מטען בעבודה ומטען ברכב. :smile1:

בתור בעל HERO זללן אני אפרט יותר

מטען בבית:

אחד לייד המחשב (אחד חשמל אחד מהמחשב)

אחד לייד המיטה

אחד במטבח

אחד בשירותים

באוטו אין צורך ביותר מאחד ובעבודה אין לי גם צורך ביותר מאחד ,ללימודים אני תמיד הולך עם מטען בתיק ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

פשוט עצוב...

זה שהשוק הוצף בסמארטפונים לא אומר שמכשירים "רגילים" לא קיימים כבר.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_cedar-3404.php

מכשיר חדש, קטן וקליל, זמן סוללה ארוך, מכיל את כל הפונקציות ה "רגילות" (מצלמה, נגן וכו') ביחד עם כמה אפשרויות מתקדמות כמו גישה מובנית ליוטוב/מייספייס/פייסבוק וכו'. למי שמחפש קודם לדבר, ואח"כ להתעסק בקצת דברים אחרים.

15.5 מ"מ זה קטן?? ה-880 שלי הוא 9.5 מ"מ בלבד.

הוא גם גדול יותר מה-880 באורך וברוחב, ועל הדרך גם שוקל יותר..

אז איזו סיבה יש לי לשדרג אליו? הוא לא נותן לי הרבה מעבר ל-880 שכבר יש לי, חוץ מרדיו וזמן אפילו טוב יותר.

אבל זה עדיין לא מפצה על העובי.

ויודע מה, אפילו יש סמארטפונים שמתיימרים לתת זמן הגון ויותר מזה-

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

בימים הקרובים אני אמור לקבל את המכשיר הנ"ל, נראה אם הוא אפילו מתקרב לטענות.

מבחינת גודל הוא אחלה - עובי 9.9 מ"מ, רוחב גובה ומשקל סבירים.

זמן הסוללה נשמע לי תמוה. יש דיווחי משתמשים ברחבי העולם שמאשרים את הנתונים הסופר-אופטימיים האלה?

אם זה נכון, אז אני לא מבין מה מונע מחברות אחרות להציג נתונים דומים.

לא ממש בא לי לקנות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר בקושי שוחרר, אין עדיין יותר מדי פרטים. כל מי שקיבל אותו עסוק בלחרוש לו על הצורה במקום לבדוק זמן סוללה בשימוש יומיומי רגיל.

לגבי הסוני אריקסון- זה חצי דרך בין מכשיר רגיל לסמארטפון, בערך. הוא תומך ווידג'טים, ויש לו מספר מובנות מראש כמו יוטוב/פייסבוק וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...