משט לעזה - עמוד 31 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

אפילו שהוא נוצרי אוונג'ליסט, חסר השכלה, בור ועם הארץ, ימני, ראדיקלי גזען ושבכל התוכניות המגניבות צוחקים עליו.

רשמתה בדיוק את מה שהשמולאני הממוצע באמריקה חושב עילו ,השמולאני הזה חושב שהוא כל כך חכם ושגלן הוא סתם רד נאק ,ושכל התוכניות המגניבות צוחקות עילו ,פשוט עצוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רשמתה בדיוק את מה שהשמולאני הממוצע באמריקה חושב עילו ,השמולאני הזה חושב שהוא כל כך חכם ושגלן הוא סתם רד נאק ,ושכל התוכניות המגניבות צוחקות עילו ,פשוט עצוב .

נו מה אתה מצפה, השמאלני הממוצע בישראל מעתיק את דעותיו אוטומטית מהשמאל הקיצוני בארה"ב ובאירופה. כמו תוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה בדיוק דיברתי לפני כן, זה שגלן בק מפגר עם תעודות, לא אומר שהוא טועה לגבי המקרה הזה.

זה שהוא תוך כדי הדיווח שלו, זרק הערות על רשתות אמריקאיות אחרות והטיל ספק ברמת האובייקטיביות בדיווחם על המקרה,

זו כבר בעיה אישית שלו ולא מעניין אותי.

מה שמעניין אותי, זה שהוא מעביר את המסר לעם האמריקאי באופן אובייקטיבי ונכון,

אפילו שהוא נוצרי אוונג'ליסט, חסר השכלה, בור ועם הארץ, ימני, ראדיקלי גזען ושבכל התוכניות המגניבות צוחקים עליו.

הזהו שלא, במקרה הזה המסר שלו אולי הוא נכון, אבל ברוב המקרים הבן אדם הזה פופוליסט פסיכי עם נטיות לראות מחבלי אל-קעידה במכולת.

הבעיה שלנו היא כשאר כל ההסברה שתומכת בישראל מגיעה מלייצנים כמוהו אין פלא שאף אחד לא מאמין לנו.

על גלן בק והצילום של המחבלים מכים את החיילים:

http://www.thedailyshow.com/watch/thu-june-3-2010/glenn-beck-airs-israeli-raid-footage

לפחות אפשר לראות ששידרו את הצילומים הללו בכל הרשתות. השאלה היא מה אמרו על הצילומים וכמה זמן מסך הם קיבלו. אבל לפחות לא רק פוקס שידרו.

באמת שזה נשמע מזוייף.

אני רוצה להאמין שדו"צ לא טיפש מספיק ויודע שיש לו מספיק תחמושת עם האמת ושלא צריך לזייף כלום - אבל זה נשמע ממש מזוייף.

תגובה על הקטע שמצאתי ברשת:

ה

השדר המלא:

http://idfspokesperson.com/2010/06/05/clarificationcorrection-regarding-audio-transmission-between-israeli-navy-and-flotilla-on-31-may-2010-posted-on-5-june-2010/

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות שבימינו לצבאות צריך להיות בלוג בworldpress וערוץ בyoutube כדי להצדיק את הפועלות שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 לדובי זובי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3899341,00.html

שיא הטינופת האנושית. אלו הם לא אחי

חלק מהאנשים שם טינופת. חלק ממש לא.

דגלי - שלטים של "אוהבים את המדינה, מתביישים בממשלה" - אין פה שום דבר לא בסדר.

אלו לא השטן, אלו לא טינופת. הם חושבים(וכנראה שבצדק) שדרך הטיפול השל הממשלה בעניין המשט לא היה מיטבי בלשון המעטה וגרם למדינה נזק גדול יותר מן התועלת. לגבי הדעות האחרות שלהם - הם לא שונים מרוב הממשלה. הם פשוט קולניים יותר ויש להם חברים קיצוניים יותר. זו טבעה של פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 לדובי זובי.

חלק מהאנשים שם טינופת. חלק ממש לא.

דגלי - שלטים של "אוהבים את המדינה, מתביישים בממשלה" - אין פה שום דבר לא בסדר.

אלו לא השטן, אלו לא טינופת. הם חושבים(וכנראה שבצדק) שדרך הטיפול השל הממשלה בעניין המשט לא היה מיטבי בלשון המעטה וגרם למדינה נזק גדול יותר מן התועלת. לגבי הדעות האחרות שלהם - הם לא שונים מרוב הממשלה. הם פשוט קולניים יותר ויש להם חברים קיצוניים יותר. זו טבעה של פוליטיקה.

ממש לא. אני יחזור שנית על מה שאמרתי "הם שיא הטינופת" .

כשבכל העולם מתקיימות הפגנות מלאות בשקרים וארס, על גבול האנטישמיות, קיום הפגנה כעת, עם כותרת של 43 שנות כיבוש, וסיום המצור על עזה (כאילו כלל קיים מצור, בהגדרה הפשוטה של המילה), וזו הכותרת, לא משנה כמה תנסה ליפה את זה, מדובר בחלאות אדם.

הם עושים דמוניזציה לישראל. הביטויים שלי יפים לעומת מה שמגיע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. אני יחזור שנית על מה שאמרתי "הם שיא הטינופת" .

כשבכל העולם מתקיימות הפגנות מלאות בשקרים וארס, על גבול האנטישמיות, קיום הפגנה כעת, עם כותרת של 43 שנות כיבוש, וסיום המצור על עזה (כאילו כלל קיים מצור, בהגדרה הפשוטה של המילה), וזו הכותרת, לא משנה כמה תנסה ליפה את זה, מדובר בחלאות אדם.

הם עושים דמוניזציה לישראל. הביטויים שלי יפים לעומת מה שמגיע להם.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן מה שהולך...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3899315,00.html

אובמה שומר על שתיקה, בתור "ידיד אמת" שלנו, הוא מיד היה צריך לתמוך בנו, ולא לדרוש חקירה, בייחוד אחרי ההוכחות שאנשי המשט לא היו "תמימים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן מה שהולך...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3899315,00.html

אובמה שומר על שתיקה, בתור "ידיד אמת" שלנו, הוא מיד היה צריך לתמוך בנו, ולא לדרוש חקירה, בייחוד אחרי ההוכחות שאנשי המשט לא היו "תמימים".

אתה מבין, כל האנטישמיות מבעבעת החוצה בחצי עולם, ולאלו בת"א יש ביקורת על זכות להגן על עצמה. אמרנו חלאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק חשבתי על זה, כשתהיה מלחמה גרעינית או כל מלחמה כוללת מול הערבים סביבנו, אנחנו לא נשתמש בפצצות גרעין עד שישאר שורד אחד, ללחוץ על הכפתור האדום, וגם אז יאשימו אותו בחוסר פרופורציה בתגובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין, כל האנטישמיות מבעבעת החוצה בחצי עולם, ולאלו בת"א יש ביקורת על זכות להגן על עצמה. אמרנו חלאות

1. כל הכבוד למפגינים

2. מי שכתב את זה הוא חלאה בעצמו - כמו שעכשיו סותמים פיות בדיוק כך סתמו פיות שהיו צריכים לקבל את ההחלטה וקיבלו אותו בשושו בלי לדון או לשתף.

אולי אם אנשים כמוך לא היו דואגים לסתימת פיות ובעזרה בחיפוי והצדקה על הרשלנות הפושעת של מקבלי ההחלטה בכלל לא הינו נמצאים במצב ביש כמו זה.

סתם חומר למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...