משט לעזה - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

אם אתה ממש חושש ממדינה פלסטינית, בבקשה ציין את הפיתרון הראוי בעיניך. האם זה טרנספר ע"י שימוש בכוח צבאי? האם זה כליאה של כל הערבים-ישראלים? האם זה טבח (אני לא חושב שהאפשרות של טבח מאסיבי באמת עולה למישהו בראש, אבל סתם כללתי את זה שיהיה גם כן ברשימה, על כל מקרה).

מי אמר שיש פתרון. אולי יהיה פתרון לאחר מלחמת עולם שלישית שתבוא עלינו.

לא היה פתרון מול היטלר עד הבסתו. יכולת לדבר איתו כמה שרק תירצה ששלום זה טוב, ובאמת אדון צ'מברלין ניסה והתאכזב קשות.

מה שכן, אחד מה"פתרונות" שציינת, או חלקו, אכן יתממש לאחר שהם יעלו עלינו להרגנו בעימות הקרב ובה מול אירן ושאר האיסלמיסטים באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך אתה בדקת זאת ? ראית אפילו פעם אחת הפגנות שלום ברמאללה ? בשכם? בעזה? בז'נין? בחברון ? מעולם לא הייתה הפגנת שיצאה נגד קריאות נגד כמו שהיה כאן מאות פעמים.

יש פלסטינאים שלא עושים בעיות, זה נכון. אבל מהשתיקה שלהם, מאז ומעולם, הם מסכימים עם הדרך של ההנהגה שלהם. בדיוק הדוגמה שלי עם הנאצים:

"כל הנאצים (החלף עם איסלמים) היו קיצוניים. היו כאלו שלא רצחו במו ידם, אבל משתיקתם ברור היה שהם תומכים"

תגדיר נאצים. האם ב"נאצים" אתה מתכוון לאלו ששירתו בצבא הנאצי או במפעליו? האם אתה מתכוון לחברי המפלגות הנאציות? האם אתה מתכוון לאזרחי גרמניה או המדינות הכבושות של כוחות הציר? אם אתה מתכוון לאחרון, אתה טועה בהגדרת המושג "נאצי", כי בבירור לא כל מי שחי תחת מדינה נאצית תמך באידיאולוגיה הזו.

אתה כנראה לא שמעת, איכשהו, על הטרור שהפעיל היטלר. כשיש מסביבך משטרה חשאית שרק מחכה לדפוק לך כדור בראש ברגע שאתה אומר "היטלר לא צודק", כשיש מסביבך זוועות ופרעות של נאצים שמאיימים על חייך וחיי משפחתך אם תתנגד, אתה לא תעז להגיד משהו נגד הנאציזם.

מעולם לא הוכח, ואני בספק אם מישהו אי פעם טען את זה מתוך אמונה שלמה בדבר, שהנאצים נולדו אנשים רעים מטבעם.

עכשיו תחליף את הנאצים בערבים ואת הנאציזם באיסלם הרדיקלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא נוכל לתקוף? בעופרת יצוקה תקפנו יפה מאוד. כשרוצים, יכולים.

הפתרון שלי לכאורה נראה מורכב אך ניתן ליישום רק את חילופי האוכלוסיות בין הודו לפקיסטן ועוד

מדינת תכריז שכול הערבים יקבלו כאן מעמד של תושב ולא כאזרח,לערבים יהיה מספר אפשרויות:

1.לחיות בתור תושבים של מדינה זו ללא שאיפות לאומיות(בלתי אפשרי לדעתי)

2.לעזוב בשקט את המדינה הזו +פיצויי כספי

3.אם הם לא יוותרו על שאיפותיה הלאומיות יש לגרשם בכוח על אפם וחמתם של כול העולם.

הגירוש יתבצע לכול מדינה שתהיה מוכנה לקלוט אותם.אם לא תיהיה כזו יש לבצע גירוש המוני לירדן ולמצרים.

שים לב לפני כן יש להכריז קבל עם ועדה שזו מדינת היהודים,לא היה ולא יהיה עם פלשתיני,ולא נוותר על גרגיר ממולדתנו הקדושה,כשם שהאדמה הזו יענו קדושה להם!

כמובן שזה עלול לגרור תגובות נזעמות מן העולם,לכן המדינה הזו צריכה לאפשר טרנספר כמה שיותר חלק מן המדינה הזו+פיצוי כספי ולהימנע ככול האפשר מגירוש כפוי.

מהנקודה הזו לא היה לך אינתפדות פנימיות לעולם,ושום מחויבות לבעיה הפלשתינית המדומה!

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:59:32

אני לא יודע מה בדיוק יקרה אם האחים המוסלמים יעלו לשלטון במצריים, אבל אני חושב שטורקיה של היום, תחת ארדואן המקורב לאסלאם הקיצוני הרבה יותר משטורקיה החילונית היתה מוכנה לקבל עד לאחרונה, נותנת המחשה שצויינת. אל תשכחו - מדובר במדינה שמעולם לא הרגשנו אפילו צורך לעשות איתה "הסכמי שלום",שהיה לנו איתה שיתוף פעולה בלא מעט תחומים, והיום?

יכול אולי להיות שלום עם ערבים - אבל לא עם ערבים דתיים. מה לעשות - בקוראן אנחנו קופים וחזירים, וזה לא ישתנה בקרוב.

אין ערבי שהוא לא דתי,גם מובארק הוא דתי,תבינו אין דבר כזה חילוני בעולם המוסלמי,אלא זה קומץ של מעוט מוקצה לחלוטין וחבל וזה שורש הבעיה למה אין דמוקרטיות סביבנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר נאצים. האם ב"נאצים" אתה מתכוון לאלו ששירתו בצבא הנאצי או במפעליו? האם אתה מתכוון לחברי המפלגות הנאציות? האם אתה מתכוון לאזרחי גרמניה או המדינות הכבושות של כוחות הציר? אם אתה מתכוון לאחרון, אתה טועה בהגדרת המושג "נאצי", כי בבירור לא כל מי שחי תחת מדינה נאצית תמך באידיאולוגיה הזו.

אתה כנראה לא שמעת, איכשהו, על הטרור שהפעיל היטלר. כשיש מסביבך משטרה חשאית שרק מחכה לדפוק לך כדור בראש ברגע שאתה אומר "היטלר לא צודק", כשיש מסביבך זוועות ופרעות של נאצים שמאיימים על חייך וחיי משפחתך אם תתנגד, אתה לא תעז להגיד משהו נגד הנאציזם.

מעולם לא הוכח, ואני בספק אם מישהו אי פעם טען את זה מתוך אמונה שלמה בדבר, שהנאצים נולדו אנשים רעים מטבעם.

עכשיו תחליף את הנאצים בערבים ואת הנאציזם באיסלם הרדיקלי.

היטלר עלה לשלטון בהצבעה דמוקרטית, עם 44% קולות. דעותיו לגביי היהודים ובכלל לא היו סוד גדול. 44% מהגרמנים תמכו בזה. לאחר עלייתו לשלטון ועד מלחמת העולם השנייה, לא היה שום ביקורת פנימית גרמנית עליו. אז כן, העם הגרמני אשם.

ואין הרבה הבדל בין מה שקרה בגרמניה למה שקורה היום בעזה, וגם ברשות הפלסטינית המדכאת בכוח את החמאס. כן, משם יש כיום שקט, אבל זו החלטה טקטית זמנית.

נכון הערבים בשטחים הם לא גרמניים, לא מבחינת כוח, ולא מבחינת גודל אוכלוסיה, למזלנו. אבל הם גדולים מהם בשנאתם למדינת וליהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר עלה לשלטון בהצבעה דמוקרטית, עם 44% קולות. דעותיו לגביי היהודים ובכלל לא היו סוד גדול. 44% מהגרמנים תמכו בזה. לאחר עלייתו לשלטון ועד מלחמת העולם השנייה, לא היה שום ביקורת פנימית גרמנית עליו. אז כן, העם הגרמני אשם.

ואין הרבה הבדל בין מה שקרה בגרמניה למה שקורה היום בעזה, וגם ברשות הפלסטינית המדכאת בכוח את החמאס. כן, משם יש כיום שקט, אבל זו החלטה טקטית זמנית.

נכון הערבים בשטחים הם לא גרמניים, לא מבחינת כוח, ולא מבחינת גודל אוכלוסיה, למזלנו. אבל הם גדולים מהם בשנאתם למדינת וליהודים.

הזילזול פה באויב הערבי מדהים אותי כול פעם מחדש,מה זו היהירות הזו מאיפה לחלק מן המשתמשים פה הביטחון שישראל כול כך חזקה.אל תזלזלו במוסלמים ובערבים,אל תראו בהם חמורים שנכנסים בקיר הם חכמים ונחשים לא פחות מאיתנו,כמו שאומרים בתחבולות תעשה לך מלחמה-ביטוי שיותר מתאים לערבים לצערי ולחיזבאללה שמתעל את כוחו האפסי והופך את חיי הצבא שלנו לסיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יותר מידי מחזיקים מישראל, כמה מדינות ערב בשיתוף פעולה עושות לנו בית ספר.

להם יש את הכוח של להתאבד...

מלחמת יום כיפורים,זה הוכחה לכך שאנחנו יהירים וכך מלחמת לבנון השנייה!

כבר הפסקנו לתקוף,אנחנו כול הזמן במגננה יותר מדי העם הזה עייף ושבע כמו שאר האימפריה הרומית שהייתה עייפה ושבע ונפלה בסוף.כמו כול העולם המערבי שעייף ושבע,אני יחזור אומר העולם הזה שייך לצעירים :o או במקרה שלנו לצעירים הערביים באירופה ובישראל ועוד.לא סתם יש מצווה של פריון בתנ"ך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזילזול פה באויב הערבי מדהים אותי כול פעם מחדש,מה זו היהירות הזו מאיפה לחלק מן המשתמשים פה הביטחון שישראל כול כך חזקה.אל תזלזלו במוסלמים ובערבים,אל תראו בהם חמורים שנכנסים בקיר הם חכמים ונחשים לא פחות מאיתנו,כמו שאומרים בתחבולות תעשה לך מלחמה-ביטוי שיותר מתאים לערבים לצערי ולחיזבאללה שמתעל את כוחו האפסי והופך את חיי הצבא שלנו לסיוט.

אני ממש לא מזלזל. מדינת לא נמדדה במלחמה מול סדיר מאז 73'. עברו 37 שנים מאז. הצבא המצרי השתנה מקצה לקצה מאז.הוא מערבי ומודרני לחלוטין, וסביר להניח שגם הצבא הסורי השתפר מאז.

אני מקווה שנצליח בכל זאת לעמוד מול מה שמגיע, וזה מגיע, (רק עניין של זמן) כמו שעמדנו ב 48'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המתונים "הפתח",תראה מה יש להם להגיד לך על שתי מדינות לשני עמים,הם קבעו שאין לפני שהתחיל המשא מתן,זה לא שלטון שרוצה בקיומך אלא במותךמדינתך תפנימו!

הסרטון:

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 01:19:32

אני ממש לא מזלזל. מדינת לא נמדדה במלחמה מול סדיר מאז 73'. עברו 37 שנים מאז. הצבא המצרי השתנה מקצה לקצה מאז.הוא מערבי ומודרני לחלוטין, וסביר להניח שגם הצבא הסורי השתפר מאז.

אני מקווה שנצליח בכל זאת לעמוד מול מה שמגיע, וזה מגיע, (רק עניין של זמן) כמו שעמדנו ב 48'

לא דיברתי עליך,אני מאחל הצלחה למדינת ועל כך שהעם הזה היושב בציון יגיע למנוחה ולנחלה עוד בימנו אמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת יום כיפורים,זה הוכחה לכך שאנחנו יהירים וכך מלחמת לבנון השנייה!

כבר הפסקנו לתקוף,אנחנו כול הזמן במגננה יותר מדי העם הזה עייף ושבע כמו שאר האימפריה הרומית שהייתה עייפה ושבע ונפלה בסוף.כמו כול העולם המערבי שעייף ושבע,אני יחזור אומר העולם הזה שייך לצעירים :o או במקרה שלנו לצעירים הערביים באירופה ובישראל ועוד.לא סתם יש מצווה של פריון בתנ"ך

כתבתי לך במקום אחר [עוד לא ראית] ,איאפשר להשמיד אותנו, אתה נראה אדם מאמין ,כך ה' ציין בתורה במפורש, וכך למדים גם מההיסטוריה .

אבל להכותנו אפשר כן כן, כמה צבאות ערב עושות לנו בית- ספר.

ככה שאני לא אוהב את הקטע של כוחי ועוצם ידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי לך במקום אחר [עוד לא ראית] ,איאפשר להשמיד אותנו, אתה נראה אדם מאמ ן כך ה' ציין בתורה במפורש, וכך למדים גם מההיסטוריה .

אבל להכותנו אפשר כן כן, כמה צבאות ערב עושות לנו בית ספר.

ככה שאני לא אוהב את הקטע של כוחי ועוצם ידי...

זהו שאני לא מאמין,וגם אם הייתי מאמין,קשה לי להאמין שאנחנו חסינים מפני השמדה עם כול הכבוד לאלוהים.אני מקווה באמת שקיים באמת אלוהים אחרת אם לא הוא אז אנחנו הולכים לקראת אבדון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי מי שלא מאמין -לא מאמין, במצב של כזאת מלחמה נראה אם לא יצעקו...

עכשיו,מי שמאמין בתורה- שם אלוקים מבטיח שלא ניתן להשמיד את העם היהודי לעולם.

למאמינים שרוצים לראות מקור -

"ואף גם זאת בהיותם בארץ אויביהם לא מאסתים ולא געלתים לכלתם להפר בריתי אתם כי אני יהוה אלוהיהם: וזכרתי להם ברית ראשונים אשר הוצאתי אתם מארץ מצרים לעיני הגוים להיות להם לאלהים אני יהוה" [ויקרא]

"אלמנה ויתום ומטי גר ולא יראוני אמר יהוה צבאות: כי אני יהוה לא שניתי ואתם בני יעקב לא כליתם למימי"

[מלאכי]

פשוט ההיסטוריה זה גלגל -תמיד חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המתונים "הפתח",תראה מה יש להם להגיד לך על שתי מדינות לשני עמים,הם קבעו שאין לפני שהתחיל המשא מתן,זה לא שלטון שרוצה בקיומך אלא במותךמדינתך תפנימו!

הסרטון:

[br]

אתה יכול להראות 1000 סרטונים כאלו, והשמאל ההזוי יבחר לא לשמוע. עד שהמציאות הקשה תדפוק להם בדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי מי שלא מאמין -לא מאמין, במצב של כזה מלחמה נראה עם לא יצעקו...

פשוט ההיסטוריה זה גלגל -תמיד חוזרת.

מסכים איתך יש פה סימפטום חוזר של הגאולה עם זה אני לא מתווכח,נחיה ונראה ונקווה לטוב![br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 01:26:11

אתה יכול להראות 1000 סרטונים כאלו, והשמאל ההזוי יבחר לא לשמוע. עד שהמציאות הקשה תדפוק להם בדלת.

אל תדאג לשמאל,בעיקר השמאל הקיצוני,כאשר המוסלמי ידפוק להם בדלת הם יסגור אותי ,אותך וכול יהודי אוהב וזאת כדי לשמור על חייהם.ראה את היהודים שבגדו באחיהם בזמן השואה-היודנראט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אולי חלאס לדחוף גם לכאן את אלוהים? הרי מבחינתך גם אם יהרגו כמעט את כל היהודים בעולם באלפי מיתות משונות וישרדו רק עשרים, הרי שאותה הבטחה אלוהית קויימה. את הסאדיזם של האלוהים שלך תשאיר לדיונים על מוסר ועל אמונה.

אתה לא אוהב את הקטע של "כוחי ועוצם ידי"? סבבה, תאמין במה שבא לך... כל עוד אתה לא יוצא מנקודת הנחה שאותה אמונה נותנת לך זכות לשבת בחוסר מעש, מתוך הנחה שאותו אלוהים יגן עליך או על מי מבני עמו שלא מוכן לקחת את גורלו בידיים. עדיף שתאמין שאלוהים עוזר לכוון את הנשק שאתה מחזיק ביד (שאותו אתה מכוון כמיטב יכולתך בכל מקרה), מאשר שתתחבא במקלט ותקווה שאלוהים יכה את אוייבינו בברקים מהשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...