משט לעזה - עמוד 33 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אור - מה ז"א "אתם לא רואים שאתם חולקים את אותן דעות אם אנשים שקוראים להשמדת ישראל?? זה לא מדליק לכם נורה אדומה??" על אילו דעות אתה מדבר?

המטרה שלי ברורה וברורה מאוד - מדינת כמדינה יהודית דמוקרטית. אני חושב שבשביל שזה ימשיך להיות המצב אנחנו חייבים להימנע ממצב בו אנו שולטים על כמות אנשים שתעלה על אוכלוסין . זה יהפוך אותנו למשהו מהסיוטים. בשביל להשיג את זה *חייבת* לקום מדינה פלשתינית. חייבת.

אם יש אנשים שתומכים בהשמדת והם גם תומכים בהקמת מדינה פלשתינית - זה ממש לא אמור להדליק אצלי נורה אדומה וזה ממש לא אומר עליי כלום - בדיוק כמו שזה שאני מקיים סדר פסח כמו שחרדי במאה שערים מקיים סדר פסח - לא הופך אותי לחרדי. אני בטוח שיש כאן כשל לוגי כלשהו, אני לא זוכר את כולם בעל פה לצערי.

אתה יודע אתה מצחיק,במקרה ולא הבנת,הקמת פלשתין זה חלק מן השלב להשמדת ישראל!

מה אתה חושב שאחרי שתקום מדינה תקבל פרחים,חמאס יקום שם ! ותקבל גראדים עד לתל-אביב ולבסוף הסכין יגיע עד לגרונך בעודך יושב בביתך במרכז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שתומך בהקמת מדינה פלסטינאית כפתרון לבעיה הדמודרפית מתוך אהבת (עמדה שאני מוכן לקבל ושהינה לגיטימית לחלוטין, אם כי אני לא לגמרי מסכים איתה) הם ממש לא אלה שהולכים להפגנות שבהם צועקים שישראל מבצעת פשעי מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרחישי יום הדין המהולים בטירוף דתי האלו רק יובילו אותנו לאבדון. מדינת לא צריכה אנשים-כמו-אוונגליטסים שידריכו את פעולותיה לפי להט משיחיסטי.

כלומר השואה זה היה תרחיש דמיוני ולא קיים בעליל!!

המציאות אומרת אחרת אנחנו לקראת קטסטרופה ותמשיך להכניס את ראש היענה שלך לבור,רק אל תתפלא שיום יבוא והיא תישחט על ידי מוסלמי קיצוני שידרוש נקמה![br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:04:40

מי שתומך בהקמת מדינה פלסטינאית כפתרון לבעיה הדמודרפית מתוך אהבת (עמדה שאני מוכן לקבל ושהינה לגיטימית לחלוטין, אם כי אני לא לגמרי מסכים איתה) הם ממש לא אלה שהולכים להפגנות שבהם צועקים שישראל מבצעת פשעי מלחמה.

אני חוזר שוב הקמת מדינה פלשתינית זה שלב בהשמדת העם הזה תתעוררו אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרחישי יום הדין המהולים בטירוף דתי האלו רק יובילו אותנו לאבדון. מדינת לא צריכה אנשים-כמו-אוונגליטסים שידריכו את פעולותיה לפי להט משיחיסטי.

יובילו אותנו לאבדון ? האוונגליטסים קובעים את מדיניות החמאס והחיזבאללה? את מדיניות אירן? את מדיניות טורקיה? את מדיניות אירופה?

זה פריבילגיה לחשוב שאתה יכול לבחור את ידידך בים השנאה שמסביב. ואפילו אם אתה צודק, ואני לא חושב כך, אבל עדיין יש משפט חכם האומר:

My enemy's enemy, is my friend

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובילו אותנו לאבדון ? האוונגליטסים קובעים את מדיניות החמאס והחיזבאללה? את מדניות אירן? את מדניות טורקיה?

זה הפריבילגיה לחשוב שאתה יכול לבחור את ידידך בים השנאה שמסביב. ואפילו אם אתה צודק, ואני לא חושב כך, אבל עדיין יש משפט חכם האומר:

My enemy's enemy, is my friend

אל תפריע לו לקפה,הוא חושב שהוא חי באירופה פה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע אתה מצחיק,במקרה ולא הבנת,הקמת פלשתין זה חלק מן השלב להשמדת ישראל!

מה אתה חושב שאחרי שתקום מדינה תקבל פרחים,חמאס יקום שם ! ותקבל גראדים עד לתל-אביב ולבסוף הסכין יגיע עד לגרונך בעודך יושב בביתך במרכז!

מאז השלום עם ירדן לא יורים יותר צלפי הלגיון הערבי על אנשי ירושלים

מאז השלום עם מצרים לא מטילים יותר מצור על תעלת סואץ

אבל אין ספק שפעיל חמאס מקרב ברגע זה ממש סכין לגרוני.

פעולה מתוך פאניקה היא פעולה שתמיד תהיה מטומטמת ולא שקולה - נבואות הזעם שלך רק יובילו אותנו לאבדון. לך - לך תפציץ את עזה ואיו"ש וסוריה ולבנון בגרעין ונראה כמה זמן המדינה תשרוד.

אתה הוא הבוגד במדינה - אתה מחבל בסיכויים לא רק לשגשג אלא כלל להתקיים. כולי תקווה שמה שאתה אומר לא יתרחש.

כלומר השואה זה היה תרחיש דמיוני ולא קיים בעליל!!

המציאות אומרת אחרת אנחנו לקראת קטסטרופה ותמשיך להכניס את ראש היענה שלך לבור,רק אל תתפלא שיום יבוא והיא תישחט על ידי מוסלמי קיצוני שידרוש נקמה![br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:04:40

אני חוזר שוב הקמת מדינה פלשתינית זה שלב בהשמדת העם הזה תתעוררו אנשים!

איך לעזאזל הבנת שאני מכחיש את השואה? אתה פשוט חוצפן ברמות שאי אפשר לתאר... צריך להרחיק אותך מהפרוום הזה ומן השיח הציבורי.

אז תקרא את הכתבה ותסתכל בתמונות ותראה שהיו שם דגלי וסיסמאות כמו "אוהבים את המדינה, מתביישים בממשלה" שמבטאות חלק מהקולקטיב שרוצה בהקמת מדינה פלשתינית מתוך אהבת המדינה. אבל למה לא לקרוא "הפגנת שמאל" וישר לומר "בוגדים מטונפים נאצים כולם"...

אל תפריע לו לקפה,הוא חושב שהוא חי באירופה פה!!

אני לא שותה קפה. תודה. אבל למה לך לפספס הזדמנות לזרוק סיסמאות באוויר? :)

המדינה קיימת כרגע במדינה לא מבוטלת בגלל שאר מדינות העולם - בעולם המודרני מדינה מבודדת שזורקת פצצה על כל אדם שלא מוצא חן בעינייה לא תשרוד יומיים. אתה זה חושב שאנחנו באירופה של שנות ה30. אתה מוסליני המקבל תענוג מיני ממראה רובה ומלחמה וחושב שהיא התשובה להכל. היא תשובה רק במקרים קיצוניים והיא תשובה זמנית. לא על החרב יכולה המדינה להתקיים כי אם על העט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל הבנת שאני מכחיש את השואה? אתה פשוט חוצפן ברמות שאי אפשר לתאר... צריך להרחיק אותך מהפרוום הזה ומן השיח הציבורי.

אתה חתיכת דמגוג. הוא נתן דוגמה איך היינו קרובים לאבדון, בלי עזרת האגוןליסטים. ואתה הבנת את זה טוב מאוד.

כמובן, עוד דוגמה טוב לשמאל הישראלי.. זכויות דיבור, זכויות אדם... כן, כל עוד לא משתמשים ברטוריקה המתלהמת שהם משתמשים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעולה מתוך פאניקה היא פעולה שתמיד תהיה מטומטמת ולא שקולה - נבואות הזעם שלך רק יובילו אותנו לאבדון. לך - לך תפציץ את עזה ואיו"ש וסוריה ולבנון בגרעין ונראה כמה זמן המדינה תשרוד.

אתה הוא הבוגד במדינה - אתה מחבל בסיכויים לא רק לשגשג אלא כלל להתקיים. כולי תקווה שמה שאתה אומר לא יתרחש.

אתם מבינים,המדינה הזו מתנהלת לפי מדיניות של השמאל קרוב ל60 ,מדיניות שמבוצעת על ידי גוש הימין(בכאילו ימין) והשמאל!

אני,אני הבוגד פה שאחראי למצב הגרוע של המדינה אני וחברי הימניים תושבי ההתנחלויות שמעולם לא היינו בשלטון,המדינה בשליטתכם אתם מובילים אותנו לאבדון עד אשר לא ישאר ממנה דבר. לא אמרתי שאתה מכחיש שואה,אמרתי דבר פשוט אתה חייך בבועה לכן לעולם לא תוכל לתפוס מה זה באמת שואה,ילד קצפת.

בעניין הקפה,זה היה ביטוי לאטימות שלך.

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:18:05

אז תקרא את הכתבה ותסתכל בתמונות ותראה שהיו שם דגלי וסיסמאות כמו "אוהבים את המדינה, מתביישים בממשלה" שמבטאות חלק מהקולקטיב שרוצה בהקמת מדינה פלשתינית מתוך אהבת המדינה. אבל למה לא לקרוא "הפגנת שמאל" וישר לומר "בוגדים מטונפים נאצים כולם"...

אני לא שותה קפה. תודה. אבל למה לך לפספס הזדמנות לזרוק סיסמאות באוויר? :)

המדינה קיימת כרגע במדינה לא מבוטלת בגלל שאר מדינות העולם - בעולם המודרני מדינה מבודדת שזורקת פצצה על כל אדם שלא מוצא חן בעינייה לא תשרוד יומיים. אתה זה חושב שאנחנו באירופה של שנות ה30. אתה מוסליני המקבל תענוג מיני ממראה רובה ומלחמה וחושב שהיא התשובה להכל. היא תשובה רק במקרים קיצוניים והיא תשובה זמנית. לא על החרב יכולה המדינה להתקיים כי אם על העט.

אני מוסיליני בעוד שאנשי השמאל צועדים יד ביד עם השייח ראאד סלאח ואללה איזה יופי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוסיליני בעוד שאנשי השמאל צועדים יד ביד עם השייח ראאד סלאח ואללה איזה יופי!!

נו צביעות שמאלנית טיפוסית. מתחברים עם פשיסטים, מנהלים רטוריקה פשיסטית, ומאשימים בפשיזים את כל מי שלא מסכים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת דמגוג. הוא נתן דוגמה איך היינו קרובים לאבדון, בלי עזרת האגוןליסטים. ואתה הבנת את זה טוב מאוד.

כמובן, עוד דוגמה טוב לשמאל הישראלי.. זכויות דיבור, זכויות אדם... כן, כל עוד לא משתמשים ברטוריקה המתלהמת שהם משתמשים כל הזמן.

קרובים לאבודים בדיוק,זה שורש העניין. רק תסבירו לי איך אדם יכול להיחשב אוהב את מדינתו אם הוא רוצה למסור חלק ממנה לאויבים שלו??

פשוט מבחינה לוגית לא מסתדר לי,יש מצב שהיגיון שלי לא תואם את ההיגיון האנושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרובים לאבודים בדיוק,זה שורש העניין. רק תסבירו לי איך אדם יכול להיחשב אוהב את מדינתו אם הוא רוצה למסור חלק ממנה לאויבים שלו??

אתה אוהב את המדינה שלך?

פשוט מבחינה לוגית לא מסתדר לי,יש מצב שהיגיון שלי לא תואם את ההיגיון האנושי

יש מצב שאתה צריך אשפוז במוסד פסיכיאטרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלקרוא לי מכחיש שואה זה מעבר לרטוריקה מקובלת. ולא אני ממש לא דמגוג - מדבריו השתמע שאני חושב שהשואה היא אירוע שולי או שהיא לא התקיימה.

אגב - אני מקווה שברור לכל המתדיניים פה שהשואה התרחשה משתי סיבות: שנאת חינם(ליהודים) והיעדר מדינה ליהודים. טקטיקת ה"אנחנו יהודים ואנחנו חזקים לאללה ונזרוק פצצה על כל מי שלא מסכים איתנו" היא מתכון בטוח לאובדן המדינה ולכן גם מגבירה את היסוכיים לשואה שנייה.

יש לנו מדינה כ"כ קטנה וכ"כ חשובה לעם הזה וחייבים לעשות הכל בשביל לשמור עליה. גם אם זה אומר לא לעשות שרירים מדי פעם.

brkv -

ואתה - אתה כן יודע מה היא שואה? אתה ברצינות מעלה את הטיעונים הללו? נכון הכל קונספירציה מטורפת שלי ושל חבריי הסמולנים אנחנו בשלטון מושכים בחוטים גם בזמן שהימין בשלטון. לך תחזור אחורה בזמן ותגיד לבגין לא לעשות שלום עם מצרים כי זה שמאלני מצידו. הייתי חותם על זה שהיינו היום במצב גרוע בהרבה בלי שלום עם מצרים. בהרבה.

אני יודע וזוכר מה זה פחד להסתובב ברחובות ולעלות על אוטובסים. אני יודע מה זה לשמוע שאח של חבר טוב נהרג כי היה לו את העוז ליסוע באוטובוס לפעולה בצופים. אני מעוניין שזה יסתיים והדרכים שלך רק יגרמו למצב הזה להמשך ולהמשך ולהמשך ואני לא רוצה בזה. אני רוצה לגדל כאן את ילדיי בלי שאצטרך לומר להם שאסור להם לצאת מהבית כי יפוצצו אותם או שהם יוכלו לאכול דברים מלבד קוטג' כי יהיה חרם עולמי ותקופת צנע ונהיה חברים טובים של צ' קוריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חי בבועה.

אני מחיפה וספגתי מספיק טילים כדי להבין שמדינה פלסטינית היא פיתרון דמוגרפי וכלכלי ושחייב להתבצע. לא כי מגיע להם אלא כי אם לא ניתן להם את זה אנחנו נסבול קשה מאוד.

אם החמאס יזרוק גראדים על ת"א, אולי הממשלה תתעורר מה'בום' ותבין שצריך "עופרת יצוקה 5" (ואת כל העופרות היצוקות שבדרך כמובן) כדי לחסל את שלטון הטרור שהולך שם ולא מספיק רק לחכות שהם יזנחו את הנשק מרצונם החופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...