משט לעזה - עמוד 34 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

אתה אוהב את המדינה שלך?

יש מצב שאתה צריך אשפוז במוסד פסיכיאטרי

מאוד אוהב את המדינה שלי.שמתי לב ששימוש בקללות זה אופיני מאוד לאנשי השמאל כשלא מסכימים איתם,ממ זה מזכיר לי כמה אנשים בהיסטוריה מעניין מי אלו היו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרובים לאבודים בדיוק,זה שורש העניין. רק תסבירו לי איך אדם יכול להיחשב אוהב את מדינתו אם הוא רוצה למסור חלק ממנה לאויבים שלו??

פשוט מבחינה לוגית לא מסתדר לי,יש מצב שהיגיון שלי לא תואם את ההיגיון האנושי

ההיגיון שלך, לפחות בחלקו, תואם את ההגיון האנושי, או לפחות כך אני רוצה להאמין.

לכן אציג בפניך שאלה מתמטית פשוטה.

מדינה יהודית בשטחי 67'

אין מדינה יהודית

אם יוצאים מנקודת הנחה שאנחנו רוצים כמה שיותר אחוזים ממדינת , איזו אחת מהאופציות עדיפה לנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלקרוא לי מכחיש שואה זה מעבר לרטוריקה מקובלת. ולא אני ממש לא דמגוג - מדבריו השתמע שאני חושב שהשואה היא אירוע שולי או שהיא לא התקיימה.

אתה מיתמם. חבל. הוא ענה לך למשהו, ואתה ניסית לנפח את זה מעבר לכל פרופורציה, עד כדי כך שקראת להעיפו מהפורום. זו דמגוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלקרוא לי מכחיש שואה זה מעבר לרטוריקה מקובלת. ולא אני ממש לא דמגוג - מדבריו השתמע שאני חושב שהשואה היא אירוע שולי או שהיא לא התקיימה.

אגב - אני מקווה שברור לכל המתדיניים פה שהשואה התרחשה משתי סיבות: שנאת חינם(ליהודים) והיעדר מדינה ליהודים. טקטיקת ה"אנחנו יהודים ואנחנו חזקים לאללה ונזרוק פצצה על כל מי שלא מסכים איתנו" היא מתכון בטוח לאובדן המדינה ולכן גם מגבירה את היסוכיים לשואה שנייה.

יש לנו מדינה כ"כ קטנה וכ"כ חשובה לעם הזה וחייבים לעשות הכל בשביל לשמור עליה. גם אם זה אומר לא לעשות שרירים מדי פעם.

brkv -

ואתה - אתה כן יודע מה היא שואה? אתה ברצינות מעלה את הטיעונים הללו? נכון הכל קונספירציה מטורפת שלי ושל חבריי הסמולנים אנחנו בשלטון מושכים בחוטים גם בזמן שהימין בשלטון. לך תחזור אחורה בזמן ותגיד לבגין לא לעשות שלום עם מצרים כי זה שמאלני מצידו. הייתי חותם על זה שהיינו היום במצב גרוע בהרבה בלי שלום עם מצרים. בהרבה.

________________________________________________________________________-

חמוד אתה,אני יהודי צרפתי וכן אני יודע מה זה רדיפה ואנטישמיות מצד מוסלמים יותר טוב ממך,ולמען האמת אני לא מבין את המדינה הזו למה היא מוסרת את אדמתה כול כך בקלות,הרי במילא המדינה הזו קטנה אז עוד יותר !! אתה רוצה שנעבור לגבולות אושוויץ??

והטיעונים שלך חמוד זה טיעונים גלותיים,אני יודע מה זה טיעון גלותי,שאם רק נעשה כך הם יעזבו אותנו,אז אל תטיף לי מוסר!

אני יודע וזוכר מה זה פחד להסתובב ברחובות ולעלות על אוטובסים. אני יודע מה זה לשמוע שאח של חבר טוב נהרג כי היה לו את העוז ליסוע באוטובוס לפעולה בצופים. אני מעוניין שזה יסתיים והדרכים שלך רק יגרמו למצב הזה להמשך ולהמשך ולהמשך ואני לא רוצה בזה. אני רוצה לגדל כאן את ילדיי בלי שאצטרך לומר להם שאסור להם לצאת מהבית כי יפוצצו אותם או שהם יוכלו לאכול דברים מלבד קוטג' כי יהיה חרם עולמי ותקופת צנע ונהיה חברים טובים של צ' קוריאה.

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:34:20

אגב - אני מקווה שברור לכל המתדיניים פה שהשואה התרחשה משתי סיבות: שנאת חינם(ליהודים) והיעדר מדינה ליהודים. טקטיקת ה"אנחנו יהודים ואנחנו חזקים לאללה ונזרוק פצצה על כל מי שלא מסכים איתנו" היא מתכון בטוח לאובדן המדינה ולכן גם מגבירה את היסוכיים לשואה שנייה.

יש לנו מדינה כ"כ קטנה וכ"כ חשובה לעם הזה וחייבים לעשות הכל בשביל לשמור עליה. גם אם זה אומר לא לעשות שרירים מדי פעם.

brkv -

ואתה - אתה כן יודע מה היא שואה? אתה ברצינות מעלה את הטיעונים הללו? נכון הכל קונספירציה מטורפת שלי ושל חבריי הסמולנים אנחנו בשלטון מושכים בחוטים גם בזמן שהימין בשלטון. לך תחזור אחורה בזמן ותגיד לבגין לא לעשות שלום עם מצרים כי זה שמאלני מצידו. הייתי חותם על זה שהיינו היום במצב גרוע בהרבה בלי שלום עם מצרים. בהרבה.

אני יודע וזוכר מה זה פחד להסתובב ברחובות ולעלות על אוטובסים. אני יודע מה זה לשמוע שאח של חבר טוב נהרג כי היה לו את העוז ליסוע באוטובוס לפעולה בצופים. אני מעוניין שזה יסתיים והדרכים שלך רק יגרמו למצב הזה להמשך ולהמשך ולהמשך ואני לא רוצה בזה. אני רוצה לגדל כאן את ילדיי בלי שאצטרך לומר להם שאסור להם לצאת מהבית כי יפוצצו אותם או שהם יוכלו לאכול דברים מלבד קוטג' כי יהיה חרם עולמי ותקופת צנע ונהיה חברים טובים של צ' קוריאה.

חכה חכה ,כשיעלה מישהוא אהוד על העם המצרי,אז נראה כמה שווה חתיכת הנייר של השלום שלך ושל בגין שאני מעריך אותו מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה יהודית בשטחי 67'

אין מדינה יהודית

אם יוצאים מנקודת הנחה שאנחנו רוצים כמה שיותר אחוזים ממדינת , איזו אחת מהאופציות עדיפה לנו?

אתה יוצא מנקודת הנחה שמלחמת העצמאות הסתיימה, והערבים שינו את עמדתם בנוגע להשמדת .

לדעתי מדינה יהודית בשטחי 67' (על ידי החזרת שטחים כפי שאתה מציע) תביא אותנו לאבדון בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מיתמם. חבל. הוא ענה לך למשהו, ואתה ניסית לנפח את זה מעבר לכל פרופורציה, עד כדי כך שקראת להעיפו מהפורום. זו דמגוגיה.

וכאשר הוא אומר לי "אתה רוצה שנחזור אולי לגבולות אושוויץ" זה לא דמגוגי בכלל. נו שווין. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:34:20

חכה חכה ,כשיעלה מישהוא אהוד על העם המצרי,אז נראה כמה שווה חתיכת הנייר של השלום שלך ושל בגין שאני מעריך אותו מאוד!

בדיוק. אני מאוד מקווה שהאחים המוסלמים לא יעלו לשלטון לאחר מות מובארק. יש סיכוי לא רע שזה יקרה. ואז באמת יהיה אפשר לנגב את ה... עם אותם הסכמי שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חי בבועה.

אני מחיפה וספגתי מספיק טילים כדי להבין שמדינה פלסטינית היא פיתרון דמוגרפי וכלכלי ושחייב להתבצע. לא כי מגיע להם אלא כי אם לא ניתן להם את זה אנחנו נסבול קשה מאוד.

אם החמאס יזרוק גראדים על ת"א, אולי הממשלה תתעורר מה'בום' ותבין שצריך "עופרת יצוקה 5" (ואת כל העופרות היצוקות שבדרך כמובן) כדי לחסל את שלטון הטרור שהולך שם ולא מספיק רק לחכות שהם יזנחו את הנשק מרצונם החופשי.

תתעורר מהבום,??יואב אתה בחור חכם,אני קראתי חלק מן התגובות שלך,תהיה בטוח שאחרי הקמת פלסטין,עדיין לא נוכל להתקיף אותם כמו שצריך ועדיין העולם יהיה נגדנו,לא כי הוא שונא אותנו אלא כי כול אירופה מחזיקים אותה בביצים המוסלמים וכך גם בארה"ב התהליך קורה רק באופן איטי יותר למזלי.

ולעולם לא אכפת ממנו תיהיה בטוח,אף אחד לא יזיל דמעה אם יתעורר בוקר אחד ומדינת תיעלם,אני אפילו מאמין שחלק ישמחו בליבם![br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:38:34

וכאשר הוא אומר לי "אתה רוצה שנחזור אולי לגבולות אושוויץ" זה לא דמגוגי בכלל. נו שווין. לילה טוב.

זה לא דמוגוגיה,תפתח מפה ותראה מה זה גבולות 67 אלה באמת גבולות אושוויץ![br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 00:39:30

בדיוק. אני מאוד מקווה שהאחים המוסלמים לא יעלו לשלטון לאחר מות מובארק. יש סיכוי לא רע שזה יקרה. ואז באמת יהיה אפשר לנגב את ה... עם אותם הסכמי שלום.

אנשים פה לא מבינים שהולך להתרחש פה מהלך הרבה יותר גדול מחיסול ,הולכת לקום פה חליפות ערבית או אימפריה פרסית חדשה בדמות של מדינות חסות כנגד כוח המערב ובאמת שאיראן רואה בנו רק כמתאבן ,הפרס הגדול זו ארה"ב.המציאות תכריע אני צודק או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמעלה את רעיון 2 המדינות-

איך בדיוק זה יפתור משהו?

נראה לכם שכל מי שיושב באום אל פאחם/כפר כנא/ג'אסר א זרקא ושאר מקומות דומים יעבור מהמקום הנוח שלהם בישראל ליו"ש/עזה?

אם יקומו פה 2 מדינות, זו תהיה מדינה אחת לפלסטינים, ומדינה אחת לפלסטינים ויהודים, אליה הפלסטינים גם דורשים "זכות שיבה".

כלומר, למעשה 2 מדינות לעם אחד. העם השני פה זמנית בלבד עד שיעקפו אותו דמוגרפית.

לעולם נמאס מישראל, מדינה קטנה שצריך להתעסק בה כ"כ הרבה, מבחינת העולם עדיף לתמוך בכוח שמנסה להעלים אותה (כמו שהיא), זה יהיה הרבה יותר קל מלייצב את המצב באיזור, וכמובן שעדיף להתעסק ולבחוש בקלחת הישראלית כי הממשלה בישראל מקשיבה יפה במקום להתעסק בבעיות האמיתיות של העולם כמו רצח עם אמיתי שקורה פה או שם מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שמלחמת העצמאות הסתיימה, והערבים שינו את עמדתם בנוגע להשמדת .

לדעתי מדינה יהודית בשטחי 67' (על ידי החזרת שטחים כפי שאתה מציע) תביא אותנו לאבדון בטוח.

לערבי הממוצע הרבה יותר טוב כאן תחת שלטון ישראלי. מי שחושב שכל הערבים בשטחים רוצים בהשמדת פשוט לא מבין על מה הוא מדבר, וחושב ככה רק בגלל שזה מה שנראה לו הגיוני ולא בגלל שהוא חס וחלילה בדק את זה בעצמו. DUDE, הייתי בפאקינג כפר קאסם (כחלק מעבודה בצוות הגברה בקיץ שעבר, אל תשאל) ואפילו שם קיבלו אותי בזרועות פתוחות (ואחלה שאוורמה בחינם). אכפת להם ממך כמו שלך אכפת ממוסלמים באינדונזיה. מצידם אתה במקומך, הם במקומם והעיקר לחיות בשקט, פשוט כי תחת שלטון החמאס רע להם כי זה שלטון טרור שמענה את האזרחים שלו. וכפר קאסם ייצג בעבר נתח מכובד מהאנטי-ציונים הכי חזקים שיש, שתבין.

לדעתי מדינה יהודית בשטחי 67', ביחד עם עידודים רציניים (לא צבאיים) לטרנספר, היא הפיתרון האידיאלי. אם תראה בכל הערבים סביב אוייבים, אתה תצטרך להרוג אותם (כי אתה תמיד תהיה בטוח שהם רוצים להרוג אותך), וזה יכניס אותך למצב של רצח-עם פשוט (כי הקם להרגך השקם להורגו). ואם זה יקרה, ביי-ביי הכרה בינלאומית בריבונות יהודית וביי-ביי מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא לא עושה להם טובה - הוא ממומן על ידי כספים של משלם המיסים ונותן דין (אומור לתת דין לפחות) מי שמשלם את המשכורת שלו.

הם אזרחים

הצבא לא חייב שום דין ושום דיין לאזרחים. היחידים שהצבא חייב להם את הדין הם אנשי הממשלה. טוב שכך המצב, ואם הוא לא היה ככה הייתי מתחיל לדאוג.

לאזרחים מותר לשאול שאלות ולמחות על פעולותיו של הצבא. זה לגיטימי (כל עוד זה לא חורג מהמוסכמות ועובר את הקווים האדומים), ואם אנשים לא היו מבקרים מדי פעם את הממשל והצבא, שוב, הייתי מתחיל לדאוג ולחשוב שיש לנו מדינה של זומבים (למרות שאני חושב שברוב המכריע של המקרים הביקורת על צה"ל היא טיפשית, אבל זאת דעתי האישית). אבל, שוב, בשום פנים ואופן הצבא לא חייב לתת את הדין לאזרחים! זה לא כך בשום מדינה וזה לא צריך להיות ככה בשום מדינה (לא באמת בדקתי).

פחות מהפחד של המצרים מאיתנו, זה בטוח. הם יודעים, כמו שסוריה יודעת, שכשהם יפתחו במלחמה נגדנו אנחנו יכולים לשטח אותם ולהחזיר אותם 20 שנה אחורה. זה אמנם יעלה לנו במחיר דמים גבוה מאוד, כנראה, אבל אנחנו לא נהסס לעשות את זה במלחמה הבאה - ובזכות כך אנחנו עדיין קיימים היום, כנראה.

עריכה: שני עמודים נוספו מאז שהתחלתי לכתוב את התגובה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעורר מהבום,??יואב אתה בחור חכם,אני קראתי חלק מן התגובות שלך,תהיה בטוח שאחרי הקמת פלסטין,עדיין לא נוכל להתקיף אותם כמו שצריך ועדיין העולם יהיה נגדנו,לא כי הוא שונא אותנו אלא כי כול אירופה מחזיקים אותה בביצים המוסלמים וכך גם בארה"ב התהליך קורה רק באופן איטי יותר למזלי.

ולעולם לא אכפת ממנו תיהיה בטוח,אף אחד לא יזיל דמעה אם יתעורר בוקר אחד ומדינת תיעלם,אני אפילו מאמין שחלק ישמחו בליבם!

למה לא נוכל לתקוף? בעופרת יצוקה תקפנו יפה מאוד. כשרוצים, יכולים.

אירופה תצטרך להתמודד עם הדמוגרפיה האיסלאמית יום אחד, אבל אני מאמין שהם אכן יתמודדו איתה ולא יאפשרו להם להשתלט דמוגרפית. תזכור שעדיין יש להם את הזכות לא לאפשר הגירה והם יכולים לממש אותה כל יום.

לעולם לא אכפת מאיתנו? אנחנו מוקד השליטה היחיד של אירופה ושל ארה"ב במזרח התיכון. הם צריכים אותנו. מס השפתיים שאובמה משלם לא מראה שהוא מתכוון לנטוש אותנו. אפילו את האסון הדיפלומטי של הבנייה במזרח ירושליים ברגע שמיטשל נחת בארץ כבר שכחו (רצו לדון על חלוקת ירושליים במועצת הביטחון של האו"ם, וארה"ב רצתה להסיר את הוטו - אפילו קריאה פרה-דיונית לא הייתה).

אם אתה ממש חושש ממדינה פלסטינית, בבקשה ציין את הפיתרון הראוי בעיניך. האם זה טרנספר ע"י שימוש בכוח צבאי? האם זה כליאה של כל הערבים-ישראלים? האם זה טבח (אני לא חושב שהאפשרות של טבח מאסיבי באמת עולה למישהו בראש, אבל סתם כללתי את זה שיהיה גם כן ברשימה, על כל מקרה).

גם אתה בנאדם חכם, לא צריך להיות איינשטיין כדי להבין שהמצב פה לא מאפשר לנו יותר מדי אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערבי הממוצע הרבה יותר טוב כאן תחת שלטון ישראלי. מי שחושב שכל הערבים בשטחים רוצים בהשמדת פשוט לא מבין על מה הוא מדבר, וחושב ככה רק בגלל שזה מה שנראה לו הגיוני ולא בגלל שהוא חס וחלילה בדק את זה בעצמו.

ואיך אתה בדקת זאת ? ראית אפילו פעם אחת הפגנות שלום ברמאללה ? בשכם? בעזה? בז'נין? בחברון ? מעולם לא הייתה הפגנת שיצאה נגד קריאות נגד כמו שהיה כאן מאות פעמים.

יש פלסטינאים שלא עושים בעיות, זה נכון. אבל מהשתיקה שלהם, מאז ומעולם, הם מסכימים עם הדרך של ההנהגה שלהם. בדיוק הדוגמה שלי עם הנאצים:

"כל הנאצים (החלף עם איסלמים) היו קיצוניים. היו כאלו שלא רצחו במו ידם, אבל משתיקתם ברור היה שהם תומכים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערבי הממוצע הרבה יותר טוב כאן תחת שלטון ישראלי. מי שחושב שכל הערבים בשטחים רוצים בהשמדת פשוט לא מבין על מה הוא מדבר, וחושב ככה רק בגלל שזה מה שנראה לו הגיוני ולא בגלל שהוא חס וחלילה בדק את זה בעצמו. DUDE, הייתי בפאקינג כפר קאסם (כחלק מעבודה בצוות הגברה בקיץ שעבר, אל תשאל) ואפילו שם קיבלו אותי בזרועות פתוחות (ואחלה שאוורמה בחינם). אכפת להם ממך כמו שלך אכפת ממוסלמים באינדונזיה. מצידם אתה במקומך, הם במקומם והעיקר לחיות בשקט, פשוט כי תחת שלטון החמאס רע להם כי זה שלטון טרור שמענה את האזרחים שלו. וכפר קאסם ייצג בעבר נתח מכובד מהאנטי-ציונים הכי חזקים שיש, שתבין.

לדעתי מדינה יהודית בשטחי 67', ביחד עם עידודים רציניים (לא צבאיים) לטרנספר, היא הפיתרון האידיאלי. אם תראה בכל הערבים סביב אוייבים, אתה תצטרך להרוג אותם (כי אתה תמיד תהיה בטוח שהם רוצים להרוג אותך), וזה יכניס אותך למצב של רצח-עם פשוט (כי הקם להרגך השקם להורגו). ואם זה יקרה, ביי-ביי הכרה בינלאומית בריבונות יהודית וביי-ביי מדינת .

תיהיה בטוח שאותם ערבים שקיבלו אותך בשמחה,ישבו בשקט כאשר המדינה תקרוס ויקבלו גם את אנשי חמאס בשמחה.

יש ביטוי מאוד נכון מתאים לתקופת הנאצים וגם לעכשיו:כדי שהרע ינצח,הטוב לא צריך לעשות דבר אלא רק לשבת בשקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק יקרה אם האחים המוסלמים יעלו לשלטון במצריים, אבל אני חושב שטורקיה של היום, תחת ארדואן המקורב לאסלאם הקיצוני הרבה יותר משטורקיה החילונית היתה מוכנה לקבל עד לאחרונה, נותנת המחשה שצויינת. אל תשכחו - מדובר במדינה שמעולם לא הרגשנו אפילו צורך לעשות איתה "הסכמי שלום",שהיה לנו איתה שיתוף פעולה בלא מעט תחומים, והיום?

יכול אולי להיות שלום עם ערבים - אבל לא עם ערבים דתיים. מה לעשות - בקוראן אנחנו קופים וחזירים, וזה לא ישתנה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...