משט לעזה - עמוד 32 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובכל זות אתה חושב שיש להם לגיטימציה לבקר שמגן אליהם ?

יש להם את כל הלגיטמציה שבעולם לבקר לשאול שאלות ולדרוש תשובות

הצבא לא עושה להם טובה - הוא ממומן על ידי כספים של משלם המיסים ונותן דין (אומור לתת דין לפחות) מי שמשלם את המשכורת שלו.

מי הם ? מה הם עושו בחיים שלהם ?

הם אזרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל הכבוד למפגינים

2. מי שכתב את זה הוא חלאה בעצמו - כמו שעכשיו סותמים פיות בדיוק כך סתמו פיות שהיו צריכים לקבל את ההחלטה וקיבלו אותו בשושו בלי לדון או לשתף.

אולי אם אנשים כמוך לא היו דואגים לסתימת פיות ובעזרה בחיפוי והצדקה על הרשלנות הפושעת של מקבלי ההחלטה בכלל לא הינו נמצאים במצב ביש כמו זה.

סתם חומר למחשבה

1. כל מי שמשתף פעולה עם תעמולת האויב ותומך בה הוא חלאה.

2. לשתף את מי ? אותך? את החלאות שם ? מדובר בממשלה שנבחרה ברוב דמוקרטי, ויש לה את כל הלגיטימציה לקבל החלטות כעין אלה.

הצביעות אלוהים. הצביעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זות אתה חושב שיש להם לגיטימציה לבקר שמגן אליהם ? מי הם ? מה הם עושו בחיים שלהם ?

חובה חובה חובה חובה חובה לבקר ולתחקר. תמיד תמיד. גם את הצבא. במיוחד את הצבא.

הצבא מתחקר ומבקר את עצמו באופן יום יומי ברמות כמעט בלתי אפשריות כי גם כגוף הוא מודע לצורך בכך.

לממשלה ולאזרחי המדינה יש זכות גדולה מאוד לבקר את הצבא. אם נקבל כל דבר שהצבא עושה בעיניים עצומות זה יהיה רע מאוד. מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל הכבוד למפגינים

2. מי שכתב את זה הוא חלאה בעצמו - כמו שעכשיו סותמים פיות בדיוק כך סתמו פיות שהיו צריכים לקבל את ההחלטה וקיבלו אותו בשושו בלי לדון או לשתף.

אולי אם אנשים כמוך לא היו דואגים לסתימת פיות ובעזרה בחיפוי והצדקה על הרשלנות הפושעת של מקבלי ההחלטה בכלל לא הינו נמצאים במצב ביש כמו זה.

סתם חומר למחשבה

סתם חומר למחשבה, מותר לו בדיוק באותה נימה, לאמר לאלה שלא מוצאים חן בעיניו חלאות. הוא לא סתם פה לאף הוא רק מתבטא.

בדיוק בגלל חופש ביטוי מותר לי לאמר לך עכשיו בוגד הלוואי שטרוריסטים כמו אלה שהיו על הספינה יחטפו אותך ויענו אותך בייסורים ותראה אילו שוחרי שלום הם.

אבל אני לא קיצוני אז אני לא באמת מתכוון לזה.

בשורה תחתונה, שיפגינו כמה שהם רוצים, ויתבטאו כמה שהם רוצים, ואני אעשה את אותו הדבר ואגיד השם חלאות אדם ובוגדים ואתה לא תסתום לי את הפה ותגיד לי שאני סותם פיות.. קפיש? שמח שהבנת. :)

ולכל השמאלנים יפי הנפש, בואו נראה מה תחשבו על הילד בגן שמכפיש ללא סוף את הילדה שלכם רק כי הוא ילד קטן והוא לא מבין כלום והוא שונא אותה כי היא לקחה לו בלי רשות את הלורד הירוק למרות שזה היה בטעות והיא הילדה הכי טובה בעולם. אז מעתה והלאה הוא גורם לכל הסובבים לשנוא אותה וקורא לה גנבת גנבת.

אתם עושים אותו הדבר למדינה שלנו, המקום היחיד שיש לנו. לא מוצאת חן בעינייכים הדרך שבה נעשו הדברים כי אתם עיוורים ולא רואים את המציאות,

ועוד מפיצים את זה לכל עבר.

רק שפה לא מדובר בקבוצת ילדים קטנה שאחרי שהילדה שלכם תסיים את הגן היא כנראה לא תראה יותר, אלא כל העולם!

וככל שהתמיכה בנו מתדלדלת כך אוייבנו מתחזקים ואנחנו מדינה כל כך קטנה שעברה כל כך הרבה מלחמות וקרובה כל כך למלחמה נוספת, שאתם ממש לא עוזרים לרסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם זכות לבקר את הממשלה, את הצבא ואת מי שבא להם וטוב שכך. כי אם לא, זה כבר לא תהיה המדינה שהיית רוצה לחיות בה. וכמובן שפעולה כזאת לא הופכת אותך לחלאה.

מה שכן, אלו עם השלטים "43 שנות כיבוש" - הם, הם חלאות (ומיעוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה אמר שאין להם זכות??? יש להם זכות!

יש לך זכות לגנוב, רק אל תתפלא שתהיה בכלא אחר כך.

יש לך זכות ללכת ולעשות הייל היטלר ברחוב, אבל אל תתפלא אם יבוא וידפקו לך מכות.

יש לך זכות לצאת נגד המדינה שלך, רק אל תתפלא אם אנשים שרוצים לחיות בה ישנאו אותך שנאת דם.

קרא פוסט קודם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש מקום לחקור את התנהלות הצבא. הצבא כפוף למדינה, לא להיפך, ויודע לפשל בדיוק כמו כל גורם אחר.

העניין הוא, שמאלנים חביבים שלי, שהנוכחים באותן הפגנות לא ביקרו את אופן התנהלות הצבא. הם ביקרו את עצם המעורבות שלו בעניין. מבחינתם, זה לא שבעזה יש מצב הומאניטרי ירוד שמשתלב עם מצב בטחוני נפיץ - מבחינתם כל תושבי עזה הם אזרחים חפים מפשע ואין בינהם טרוריסטים כלל. ואם יש - הרי שהם בסה"כ מגנים על אדמתם מפני הכובש הישראלי... זה מה שארדואן אמר על החמאס, לא? שמבחינתו זה לא ארגון טרור. במחינתם, הפיגועים שבהם נהרגו מאות אזרחים ישראלים הם מאבק לגיטימי ל"עצמאות" פלסטינית.

בקיצור, יש כאלה שדורשים שהתנהלות הצבא תחקר כדי לייעל את פעולתו בעתיד (וכן, העדר נזק תדמיתי בפעולות עתידיות גם הוא ייעול). לעומתם, יש כאלה הדורשים לחקור את הצבא כדי לקשור את ידיו, ולמנוע ממנו כל פעילות. לא הראשונים הם שיצאו להפגין עם דגלי אש"פ. יצאו אלה שמזדהים יותר עם הדגל הזה מאשר עם דגל .

רפי, האם אתה שייך לקבוצה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ארבעה מהמפגינים שם חושבים שפיגוע התאבדות הם "דרך לגיטימית להתנגד לכיבוש" או משהו דומה לזה... בתור תל אביבי אני לעולם לא אשכח את האימה שכולם חשו בו בתקופת פיגועי ההתאבדות. כל הזמן להסתכל לארבעה כיוונים - לא לעלות על אוטובוסים, ללמוד לברוח מהר, לצאת מהבית "רק אם אתה ממש חייב"(ציטוט של אמא שלי).

מה לא ברור בסיסמא "אוהבים את המדינה. מתביישים בממשלה"? אתם באמת חושבים שהם "קול" עם ההתנגדות הפלשתינאית? עם הרוצחים?

יש פה ארבעה קווים פוליטים מאוד ברורים: קיצון-ימין, ימין, שמאל וקיצון-שמאל.

הקיצוניים משני הצדדים שואפים לשינוי באופי המדינה בצורה כ"כ משמעותית שהם - הם הבוגדים במדינה ללא שום ספק.

השמאל והימין, אין לי אפילו ספק קל בעניין - אוהבים את המדינה ומעוניינים שהיא תישאר במתכונת פחות או יותר דומה - שני הצדדים הללו מעוניינים בסוף לשפיכות הדמים ובתחילתו של עידן השגשוג של העם היושב בציון - הויכוח הוא על הדרך. הוא נסוב בהרבה מובנים, החל מהביטחוני מדיני וכלה בכלכלי.

לקרוא לאנשים - בעלי דעות שונות משלך בעלי מטרה זהה שהיא הישרדותנו ושיגשגנו - בוגדים

מוציא אותך *כזה* קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חומר למחשבה, מותר לו בדיוק באותה נימה, לאמר לאלה שלא מוצאים חן בעיניו חלאות. הוא לא סתם פה לאף הוא רק מתבטא.

בדיוק בגלל חופש ביטוי מותר לי לאמר לך עכשיו בוגד הלוואי שטרוריסטים כמו אלה שהיו על הספינה יחטפו אותך ויענו אותך בייסורים ותראה אילו שוחרי שלום הם.

אבל אני לא קיצוני אז אני לא באמת מתכוון לזה.

בשורה תחתונה, שיפגינו כמה שהם רוצים, ויתבטאו כמה שהם רוצים, ואני אעשה את אותו הדבר ואגיד השם חלאות אדם ובוגדים ואתה לא תסתום לי את הפה ותגיד לי שאני סותם פיות.. קפיש? שמח שהבנת. :)

ולכל השמאלנים יפי הנפש, בואו נראה מה תחשבו על הילד בגן שמכפיש ללא סוף את הילדה שלכם רק כי הוא ילד קטן והוא לא מבין כלום והוא שונא אותה כי היא לקחה לו בלי רשות את הלורד הירוק למרות שזה היה בטעות והיא הילדה הכי טובה בעולם. אז מעתה והלאה הוא גורם לכל הסובבים לשנוא אותה וקורא לה גנבת גנבת.

אתם עושים אותו הדבר למדינה שלנו, המקום היחיד שיש לנו. לא מוצאת חן בעינייכים הדרך שבה נעשו הדברים כי אתם עיוורים ולא רואים את המציאות,

ועוד מפיצים את זה לכל עבר.

רק שפה לא מדובר בקבוצת ילדים קטנה שאחרי שהילדה שלכם תסיים את הגן היא כנראה לא תראה יותר, אלא כל העולם!

וככל שהתמיכה בנו מתדלדלת כך אוייבנו מתחזקים ואנחנו מדינה כל כך קטנה שעברה כל כך הרבה מלחמות וקרובה כל כך למלחמה נוספת, שאתם ממש לא עוזרים לרסן.

צר לי לאכזב אותך,Vic הם מודעים בדיוק למה שהם עושים,אותם אנשים שואפים להפיל את מדינת אך ורק בגלל אופיה היהודי,יש שנאה עזה עד כדי גזענות אצל החילונים כנגד הדתיים לא פחות שנאה מאשר הגרמנים ליהודים ב39

תבינו אנשים,שמאלנים וימנים כול הסימנים מצביעים על דבר אחד בלבד,האזור הזה לקראת פיצוץ,ולא סתם פיצוץ כמו מלחמת לבנון ה-2,אלא לקראת מלחמה שתרסק את המדינה הזו עד אפר.

תבינו אתם לא מפריעים לעם הפלשתיני להקים מדינה,מכיוון שאין עם פלשתיני אין עם סורי,ירדני או לבנוני אלו סתם המצאות של המאה ה-19 בגלל סירטוטי הגבולות של הבריטים והצרפתים שחילקו את העם הערבי באופן שרירותי.יש פשוט את האומה הערבית או יותר נכון האומה הערבית איסלמית בחסות איראן שאינה ערבית שרוצים שוב להקים את החליפות הערבית במזרח התיכון ואתם היהודים תקועים להם כמו עצם בגרון,זה שורש הבעיה הערבית-ישראלית וטו לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך,Vic הם מודעים בדיוק למה שהם עושים,אותם אנשים שואפים להפיל את מדינת אך ורק בגלל אופיה היהודי,יש שנאה עזה עד כדי גזענות אצל החילונים כנגד הדתיים לא פחות שנאה מאשר הגרמנים ליהודים ב39

תבינו אנשים,שמאלנים וימנים כול הסימנים מצביעים על דבר אחד בלבד,האזור הזה לקראת פיצוץ,ולא סתם פיצוץ כמו מלחמת לבנון ה-2,אלא לקראת מלחמה שתרסק את המדינה הזו עד אפר.

תבינו אתם לא מפריעים לעם הפלשתיני להקים מדינה,מכיוון שאין עם פלשתיני אין עם סורי,ירדני או לבנוני אלו סתם המצאות של המאה ה-19 בגלל סירטוטי הגבולות של הבריטים והצרפתים שחילקו את העם הערבי באופן שרירותי.יש פשוט את האומה הערבית או יותר נכון האומה הערבית איסלמית בחסות איראן שאינה ערבית שרוצים שוב להקים את החליפות הערבית במזרח התיכון ואתם היהודים תקועים להם כמו עצם בגרון,זה שורש הבעיה הערבית-ישראלית וטו לא!

אין כזה דבר איסלם מתון. אם היה איסלם מתון, היית רואה הפגנות בעד השלום אצל הערבים. אבל אתה לא רואה את זה, אלא רק אצל השמאל ההזוי, כדוגמת החלאות שהי בהפגנה הזו.

כמו שלא היו נאצים מתונים. היו כאלו שלא עשו דבר, אלא תמכו שבשתיקה.

קרוא לאנשים - בעלי דעות שונות משלך בעלי מטרה זהה שהיא הישרדותנו ושיגשגנו - בוגדים

מוציא אותך *כזה* קטן.

הם חלאות חלאות חלאות ! וחלק מהמשתתפים שם, הם גם בוגדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה רוצה שאני אקרא למי שחושב שהמדינה שלי ושלו עושה טווח באנשים בעזרת רובי צבע בניתוק מוחלט מהמציאות?

בוגדים נטו.

ולאמר לך את האמת? אני לא מרגיש צורך להצתדק בפני אף אחד. ואני לא צריך להסביר ולהביא דוגמאות וציטוטים ותמונות וסרטים.

יש מספיק ומי שלא הבין עד עכשיו אני בספק אם יבין כבר.

וברור שאני לא מדבר על דעות לא קיצוניות חס וחסה. אני לא חושב ש"צריך להשמיד את כל הערבים" ואני גם לא חושב ש"צריך לשרוף את כל השמאלנים"

יש פשוט איזשהו שלב בחיים, בהיסטוריה, שאתה מסתכל על אנשים מסויימים, את מסתכל על המציאות ואומר לעצמך מה לעזאזל הולך פה?

יש תשובה אחת ברורה. יהודים תמיד יהיו שנואים על ידי המוני אנשים בלי קשר למה שהם עשו או עושים כי האוייב האיסלאמי כבר ניצח אותנו ממזמן.

דמוגרפית, כלכלית, יכולת משחק טובה מאוד והידע בלהראות מסכן, ואנחנו, אנשים כמו שאתה רואה מאופקים, מאופקים יותר מידי שזה כבר גובל בטיפשות,

לא מחזירים מאבק.

כמו שהיה באיזה סרטון שהראו פה מקודם, באמת שהמלחמה פה היא לא על מדינה כי "אם תשרטט קו זה לא יהיה מספיק"

אנחנו עדיין עצם בגרון של אוייבנו ההולכים ומתחזקים מכל הבחינות וסוחפים איתם מליוני אנשים.

אני מדבר כמובן על המצב הכולל לא על מקרים ספציפיים.

זוהי המציאות שאתם חיים בה תפנימו ותפסיקו להסחף להמון.

אתם לא רואים שאתם חולקים את אותן דעות אם אנשים שקוראים להשמדת ישראל?? זה לא מדליק לכם נורה אדומה??

מי שמילים אלו נוגעות לו שייקח לתשומת ליבו ומי שלא אין צורך להגיב.[br]פורסם בתאריך: 5.06.2010 בשעה 23:48:45

אין כזה דבר איסלם מתון. אם היה איסלם מתון, היית רואה הפגנות בעד השלום אצל הערבים. אבל אתה לא רואה את זה, אלא רק אצל השמאל ההזוי, כדוגמת החלאות שהי בהפגנה הזו.

זה לא נכון. יש איסלם מתון. אבל הוא הולך ונעלם ויותר ויותר רדיקלים עולים לשלטונות ומשתיקים את המתונים והמצב כרגע הוא כבר עבר את הקו האדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון. יש איסלם מתון. אבל הוא הולך ונעלם ויותר ויותר רדיקלים עולים לשלטונות ומשתיקים את המתונים והמצב כרגע הוא כבר עבר את הקו האדום.

תן דוגמה אחת לאיסלם מתון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור - מה ז"א "אתם לא רואים שאתם חולקים את אותן דעות אם אנשים שקוראים להשמדת ישראל?? זה לא מדליק לכם נורה אדומה??" על אילו דעות אתה מדבר?

המטרה שלי ברורה וברורה מאוד - מדינת כמדינה יהודית דמוקרטית. אני חושב שבשביל שזה ימשיך להיות המצב אנחנו חייבים להימנע ממצב בו אנו שולטים על כמות אנשים שתעלה על אוכלוסין . זה יהפוך אותנו למשהו מהסיוטים. בשביל להשיג את זה *חייבת* לקום מדינה פלשתינית. חייבת.

אם יש אנשים שתומכים בהשמדת והם גם תומכים בהקמת מדינה פלשתינית - זה ממש לא אמור להדליק אצלי נורה אדומה וזה ממש לא אומר עליי כלום - בדיוק כמו שזה שאני מקיים סדר פסח כמו שחרדי במאה שערים מקיים סדר פסח - לא הופך אותי לחרדי. אני בטוח שיש כאן כשל לוגי כלשהו, אני לא זוכר את כולם בעל פה לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי איסלאם מתון?

בכול אופן נראה לי שחלק מן האנשים כאן לא ממש קולטים על מה אני מדבר.אם עדיין לא הבנתם,נסראללה וחמאס לא הולך להילחם בקרב הוגן עם החיילים שלנו,אלא פשוט להפציץ את הבסיסים שלנו במכת מנע אחת.אני מתאשר שרבים ממכם מזלזלים בזה,אבל הוא מסתמך על כך כגורם ההפתעה.מספיק מיקום של מספר בסיסים עיקריים של חייל האוויר וחיל היבשה,וירי מסיבי של חמאס+חיזבאללה+איראן+סוריה=לפחות 50 אחוז ויותר מן הצבא ימחק או ינזק קשות.באותו רגע תיהיה פרוצה מכול עבר,ופחד ופאניקה ישתלטו על הרחובות.תבינו אנשים אנחנו לקראת שואה שנייה,לקראת מצב שיהודים יהפכו לאנוסים שוב!

חייבים להציל את המדינה כי בסוף לא ישאר מה להציל!

אתם שואלים מה הפיתרון:פשוט לטרנספר ועכשיו את כול הערבים משטח המדינה אחת ולתמיד ולהגביר את הכוננות,ולתקוף מתקפת מנע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...