9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

לכל הא"חמים למינהם. מישהו בבקשה יכול לגבש דעה ? מה בערך ניסגר ? שמישהו יעשו פה סיכום בין שני הכרטיס, בין אם זה מהירות שעון הופף לפרו או לא, חסרונות יתרונות, מחירים, משתלם לא משתלם, בעיות ידועות נבדק לא נבדק בצורה מספקת,

אני כבר ממש מבולבל, אני ביצעתי הזמנה בזיגזג ועכשיו אתם אומרים לי שיש דבר הרבה יותר טוב, מישהו קצת יכול לעשות סדר בדברים ? הזמנה זה לא סוף העולם כידוע.... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנסה, ואני מאד מקווה שהם יעזרו לך... הרי הביצועים של הכרטיס שלך בטח כל כך גרועים שאתה נואש למצוא דרך לשפר...

הדרייברים לא יעזרו לך בגרוש כי אי אפשר לעשות לכרטיס שלך soft mod... אולי בגלל איזה אופטימיזציה או 2 שיש בדרייברים האלה זה יוסיך לך עוד איזה 100-200 נקודות בבנצ'מארקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HumanFly אתה עשיתה לפי דעתי את הקניה הכי טובה אני כבר קצת יותר מחודש עם הכרטיס והוא עדין לא עשה לי בעיות אני עכשיו משחק ב- Max Payne 2 והכל עובד לי ההגדרות הכי גבוהות AA6 AF 16!!! על רזולציה 1600*1200 המישחק לא יורד מה 60 פריימים לשניה!

וב- נאי משחק על ההגדרות הכי גבוהות 1600*1200 ו-2 AA 2 AF ולא זז מה 40 פרימים לשניה במילחמה(הרבה מאוד חיזרים קטנים מעצבנים) זה יורד ל 30 לא מיתחת לזה הכרטיס הזה פשוט חזק!

עריכה:

עם אתם רוצים אני יכול לעלות תמונה של איכות התמונה במשחקים(תמונה מהמישחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HumanFly אתה עשיתה לפי דעתי את הקניה הכי טובה אני כבר קצת יותר מחודש עם הכרטיס והוא עדין לא עשה לי בעיות אני עכשיו משחק ב- Max Payne 2 והכל עובד לי ההגדרות הכי גבוהות AA6 AF 16!!! על רזולציה 1600*1200 המישחק לא יורד מה 60 פריימים לשניה!

וב- נאי משחק על ההגדרות הכי גבוהות 1600*1200 ו-2 AA 2 AF ולא זז מה 40 פרימים לשניה במילחמה(הרבה מאוד חיזרים קטנים מעצבנים) זה יורד ל 30 לא מיתחת לזה הכרטיס הזה פשוט חזק!

עריכה:

עם אתם רוצים אני יכול לעלות תמונה של איכות התמונה במשחקים(תמונה מהמישחקים)

זה לא יותר מדי חוכמה עם כזה OC לכרטיס מסך ולמעבד

HumanFly, לא יודע אם התכוונת אלי כאח"ם אבל מה שידוע כרגע:

fire15 אמר לי שהמהירויות של הפאוורקולור הם כמעט (מגה הרצים בודדים) מתחת לPRO, בקשר להרקולס יש לנו רק את הביקורת בנקסוס שאומרת שהמהירויות זהות ואת אלו שהספיקו לקנות\לנסות את הכרטיס ויוכלו לספק את המידע.

משתלם - לפי דעתי אם הרקולס מצליח להשתדרג, פרו או לא הוא יותר שווה כי הAIW זה דבר די יקר, כרטיס ממש באותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יותר מדי חוכמה עם כזה OC לכרטיס מסך ולמעבד

HumanFly, לא יודע אם התכוונת אלי כאח"ם אבל מה שידוע כרגע:

fire15 אמר לי שהמהירויות של הפאוורקולור הם כמעט (מגה הרצים בודדים) מתחת לPRO, בקשר להרקולס יש לנו רק את הביקורת בנקסוס שאומרת שהמהירויות זהות ואת אלו שהספיקו לקנות\לנסות את הכרטיס ויוכלו לספק את המידע.

משתלם - לפי דעתי אם הרקולס מצליח להשתדרג, פרו או לא הוא יותר שווה כי הAIW זה דבר די יקר, כרטיס ממש באותו מחיר

כשאני אחזור הביתה אני אפרסם את מהירויות השעון של ההרקולס.

אגב, למקרה שמישהו כאן לא מודע, אני אחד מחסרי המזל ששידרוג ההרקולס לא עבד אצלו. אז זה לא 100% בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע דיברתי בטלפון עם המוכר בנועה מחשבים... שאלתי אותו בקשר לכרטיס מסך HERCULES AIW 9800SE אם זה יהיה אפשרי שהם יעשו לי בדיקה שה8 צינורות פועלים ושאין באגים... הוא אמר שכן אך צריך להוסיף 70 ש"ח כלומר המחיר הוא 1570 ש"ח...

לפי דעתי עדיף לקחת את הHERCULES אחרי בדיקה שהוא עובד עם אומגה מפני שבהבדל של 155 ש"ח אתה גם מקבל כרטיס שהוא יפה יותר, עם טוב יותר, וגם עם התוספת הענקית של AIW !!!!!!!!!!!

בקיצור לפי דעתי זה קנייה משתלמת ביותר...

כל הכבוד להרקולס שהביאו לנו את המוצר הזה !

:D :D :D

נ.ב

חחחחח HUMENFLY אל תחושב שאני מנסה לבאס אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמצאתי תמונות של ה HERCULES ...

http://www.materiel.be/cg/aiw9800se/images/top_m.jpg

באתר שמצאתי שעשה עליו סקירה יש תמונות

עכשיו שמתי לב שזה לוח של ATI , שאין על הזכרונות ושהוא אל דומה ל HERCULES 9800 בכלל !!

זה יכול להיות ?

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שככה הוא נראה, הנה לינק לכתבה המתורגמת ב"מטריאל". אני טעיתי בקשר למקור שאומר שהכרטיס במהירויות של פרו (דיברו שם על פרו בעצם :\ )אבל נמסיס הבטיח לעדכן אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...