9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אממממ HUMENFLY לפי דעתי אתה טועה

כי HERCULES יש להם משהו בסט... הלוח נראה הרבה יותר טוב... והפיצים שנוספים הרבה יותר טובים (במקרה שלנו AIW !!!!)

עכשיו למרות שה HERCULES לא הופך לפרו... בדוגרי כולם כאן לא ממש זקוקים להבדל הלא משמעותי שבין פרו לנון פרו

אז אני חושב לפחות שהכרטיס של HERCULES יותר טוב ומשתלם...

אבלללללל כל אחד והדעה שלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תראה טבלאות השוואה ישנו הפרש והוא דיי משמעותי, יכול לבוא בביטוי של 20-30 פריימים. וגם אומגה פועל בנתיים לפי מה שידוע הכי טוב עם POWERCOLOR

ואתה קצת מגזי, בכלל אין הבדל בן כל הכרטיס האלו, אולי ב זה כבר סיפור אחר אבל ב ATI, זה ממש אבל ממש לא משנה,

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא בגוגל או כל אתר חומרה שאתה מכיר :). אי אפשר להתכחש לעובדה שיש הבדל אבל בשביל הוא לא משמעותי, מה גם שככל שהזמן יעבור הההבדל יהפוך לפחות משמעותי. מישהו היום מתייחס לזה שהTI4400 יותר טוב מהTI4200 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל בכל זאת משמיצים את פוואר קולור בצורה שכזו, בסדר קצת יותר טוב, שממש לא נותן לי כלום, ואולי איזה אור כחול שרק ישגע לי את המוח על המאוורר חחחח, למה לא לשלם פחות ולקבל PRO ?? אבל אם אתם רוצים לשלם יותר + לשלם על בדיקה 100 שקל, לי אין בעיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If ATI is what makes your cake rise in the morning, I can't fail to recommend one of their mid range entrants. Not an XT or Pro, but the lowly Hercules 9800SE All-In-Wonder. This little beauty looks like it's a shoe in for a flash/soft mod to full Pro capabilities (all 8 pixel pipes) and equipped with a 256-bit memory bus, could be the Celeron 300A of the graphics card world. And if you've read my article on the 9800 Pro All In Wonder, you'll know just how sexy those AIW features are. The price? Under £140 here in the UK. Yep, sub-£140. We'll review this little gem soon, it's on my pile of parts.

איך הגעתם לנון פרו...?

http://www.hexus.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה בעיה עם הכרטיס של HERCULES AIW 9800SE

שה TUNER לא עבד בגלל חוסר תאימות עם 9.0b... אני רוצה לדעת אם זה סודר ואם כן מה הפתרון ??

כן, הבעיה נפתרה, יש להוריד עידכון מהאתר של שאני לא זוכר את מספרו.

חיפוש קל באתר של ATI או יוביל אותכם למקום הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא יתן לכמה טיפוסים שאין להם הרבה ידע בנושא לקלקל לי את הקניה ;D

זה טוב יותר וזה הכל, אתה פשוט חושב שהקירור שלכאורה יותר טוב משל פואר קולור הוא זה שיגיע לביצועים האלו של הפרו למרות שהכרטיס הופך ל NP

טוב, קראתי הרבה על הכרטיס, אומנם במצבים של כרטיסי פוארקולור זה low שבlow

בסדר, ATI זה סיפור אחר לגמרי, אז אין צורך לשרוף הודעות ולדבר עם ההרקולס, אחרי הכול כל הדיון סחף אחריו כל מה שקשור ל 9800SE שהופך לפרו, הלוא הוא ה פווארקולור שנבדק וקיים בישראל עם אומגה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...