9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

לגבי האובר קלוק, מומלץ לקנות מאוורר חדש? ואם אין ברשותי לקנות מאורר חדש ישנה אפשרות לבצע בצורה כזו שתפשר ביצועים אך לא תגרום לאי יציבות או התחממות של המעבד הגראפי ;) ? אפשר לעשות משהו כזה עם ה 9800SE ? ועד כמה זה מומלץ ?

שוב מישהו יכול לענות לי על מצב ש ATI פשוט יצרו מצב שהדריברים שלהם לא יוכלו לתמוך באומגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא יכול להבטיח לך כמה זמן הכרטיס יכול לעבוד כי הכרטיס עצמו לא קיים כלכך הרבה זמן בשביל לבדוק.

אבל אם תחכה יותר מדי זמן כבר לא יהיה משתלם לקנות את הכרטיס הזה.

אני חושב שהמקסימום שיכול לקרות לך זה שתקבל את הכרטיס ששילמת עבורו... החנות לא מתחייבת שהכרטיס יעבוד יותר מזמן מסויים... זכותם. הם לא יכולים לדעת מה יקרה לכרטיס כשהוא עובד בתנאיפ שהוא לא תוכנן אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, בואו נדבר על הכרטיס עצמו ללא אומגה, מה שכבר יכול להיות במצב הכי גרוע ...

מה בעצם אני מקבל ? משהו שהוא פחות טוב מה 9600 PRO ? יותר טוב ?

איך זה בידיוק הולך, לפי השוואות שראיתי הוא יותר טוב מה 9500 PRO שהוא יותר מהיר מה 9600 PRO

אז אני מניח שהוא בסדר גודל כזה או שאני טועה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האובר קלוק, מומלץ לקנות מאוורר חדש? ואם אין ברשותי לקנות מאורר חדש ישנה אפשרות לבצע בצורה כזו שתפשר ביצועים אך לא תגרום לאי יציבות או התחממות של המעבד הגראפי ;) ? אפשר לעשות משהו כזה עם ה 9800SE ? ועד כמה זה מומלץ ?

שוב מישהו יכול לענות לי על מצב ש ATI פשוט יצרו מצב שהדריברים שלהם לא יוכלו לתמוך באומגה?

על סטוק לפי אתרים בחול אפשר בכיף להגיע ל 410-420 .....

יש כאלה שלקחו קירור של מעבד והגיעו ל 460-470 לזיכרונות עדיף לשים כי הזיכרונות מיתחממים בטירוף ב OC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה עכשיו בשיא הרצינות...

עם כל התופעות לוואיי ששמעתי שעולות כאן מהכרטיס 9800SE כבר לא כדאי לקנות FX 5900 ??

ואם לא... אז איזה 9800SE כדאי לי לקנות של או של HERCULES ??

בבקשה תענו למה היה לי יום הולדת ואני רוצה לקנות כרטיס מסך... תודה מראש אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL ! חחחחח מזל טוב! :D

דבר שני שום תופעות לוואי, מה זה תרופה ? בסה"כ יכולים להיות סיכונים קלים, שבמידה ואתה קונה מהמקום הנכון, הסיכון אכן הוא אפסי !!

המחיר של ה 9800SE מגיע ל 1400 שח, ואילה FX5900 יכול להגיע ל-2000 שח ומעלה !

אחרי הקנת הדריברים של אומגה, אתה למעשה עושה "hack" לכרטיס ופותח עוד 4 צינורות רינדור, התוצאה: ati 9800 PRO

לכל דבר !!!

מה שאומר, ביצועים הרבה יותר טובים משהל ה FX במחיר פעוט !

אחרי אובר קלוק אתה יכול לשבור את הביצועים של ה9800 פרו בדומה למה שעשה fire.

אם אתה לא בקטע הזה ואין לך מושג ועצבים לדברים ההאלו, ולהורים יש כסף (טוב הם קונים לך את זה ליומולדת)

אז תקנה כבר 9800 PRO אם אני לא טועה הוא הרבה יותר זול מהFX והביצועים שלו יותר טובים, תלוי בך, העלות עומדת על ה 2300 שח + - , באמת שאני לא זוכר אתה יכול לבדוק באתרים כמו pchardware סימפלטק, KSP זיגזג ועוד. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הכרטיס של - 9800SE ואני אמור לקבל אותו בשבוע הבא..

השאלה שלי :

איך אני עושה OC ? אף פעם לא עשיתי, לא לכרטיס מסך ולא למעבד.

אני צריך לקנות עוד מאוורר או אחר ? ומה זה סטוק ? הכוונה למה שמגיע עם הכרטיס עצמו ? תנו לי כמה טיפים איך לעשות OC מבלי לקנות מערכת יקרה מדי (מאלו שמצליחות להוריד את הטמפ' אל מתחת לאפס ועולות מאות דולרים..).

תודה!

נ.ב.

ואם כבר, אז אולי גם OC למעבד שלי (P4 1.4, לפני שאני קונה חדש, אולי כדאי לנסות ולהחיות את המעבד הזה ולהביא אותו למהירויות גבוהות יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה לכ.מ. עם תוכנה שנקראת ריבה טיונר (יש גם תוכנות נוספות) ואיתה אתה מעלה את הMHZ לליבה ולזכרונות

בשביל יותר מידע תעשה חיפוש.

אין קסם לעשות בלי לדאוג לקירור מתאים. ככל שמממהירים את הכרטיס הוא יתחמם יותר. אתה יכול לקנות לו עוד סינק או מאוורר... אבל זה תוספת כסף והשאלה אם אתה באמת צריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת השאלה :) אני באמת צריך עוד מאוורר / היט-סינק לכרטיס מסך ? (9800SE) או שמספיק המאוורר הקיים ?

ברור שהוא יתחמם יותר.. השאלה היא אם כל מה שפורסם בפורום (למשל- שהצליחו לעשות OC לכרטיס עד למהירויות של 9800XT) נכון ואני אוכל להמהיר את הכרטיס בלי שימוש בעזרים חיצוניים.

אגב, נניח ואני כן קונה גוף רציני יותר .. איפה ? והאם זה פשוט להתקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאחר ואני מקבל המון הודעות פרטיות ושאלות לגבי ה 9800 SE

הנה אתר שמסביר על הכל: http://babelfish.altavista.com/babelfish/urltrurl?lp=de_en&url=http%3A%2F%2Fwww.hartware.net%2Freview.html%3Fid%3D339%26page%3D1

אתם מוזמנים לבדוק הוא מראה את הביצועים בין הכרטיסים שונים, ועוד.

עכשיו לגבי האוברקלוק, תלוי בכמה אתה ממהיר את הכרטיס, אם זה ממש טיפש אני לא חושב שיש צורך בקניה של היט סינק או מאוורר נוסף

השאלה היא במהירות ההמהרה, אישית, אני לא חושב שיש צורך באוברקלוק אחרי אומגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...