9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פנדה התחילה לבדוק את הכרטיסים (HERCULES 9800SE AIW)..

את כל כרטיס שעובד עם 8 ציונורות מוכרים במאה ש"ח יותר...

לדעתי שווה..להיות בטוח שזה יעבוד..

לכן שיניתי את ההזמנה שלי ולקחתי את הבדוק... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נראה. כרטיס 9800NP רגיל עולה 1600 ש"ח (אפילו לא של הרקולס). פה מקבלים 9800NP AIW של הרקולס בפחות. מה לא משתלם?!?

גם בזיגזג מחיר 9800SE בדוק עולה יותר ממחירו הרגיל של 9800SE לא בדוק באתרים אחרים - ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל ? למה לשלם יותר על הרקולס בדוק ? שאפשר לקנות בזיגזג, הם מוכרים רק את הבדוקים עם אומגה,

את הכרטיס של powercolor9800 SE

יש בכלל הבדל משמעותי בין שתי החברות ? ופנדה כמה הם אמינים כבר מהבחינה הזו ? בטח אין להם שום התחייבות לגבי זה שהכרטיס עובד עם אומגה, התשלום הוא בסה"כ על בדיקה, הם רק אומרים לך בטח שהוא עבד להם אם אומגה, במידה ולא עובד לך או עושה לך בעיות

tough !!!! או שזה לא ככה אצלם, בכל מקרה מה עדיף ? ואיזו חנות כבר יותר אמינה זיגזג או פנדה ?, מנסיון השירות של פנדה מאוד מזלזל ללקוחות ומתנשא, אני לא מצפה להרבה התחשבות בלקוח מצד החנות הזו, אבל שמדברים על איכות מה באמת יותר עדיף ? הרקולס או פווארקולור ? ואם כן מה בעצם ההבדלים ?

powercolor_9800se.jpg

aiw9800se.jpg

:-\ :-\ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל ? למה לשלם יותר על הרקולס בדוק ? שאפשר לקנות בזיגזג, הם מוכרים רק את הבדוקים עם אומגה,

את הכרטיס של powercolor9800 SE

יש בכלל הבדל משמעותי בין שתי החברות ? ופנדה כמה הם אמינים כבר מהבחינה הזו ? בטח אין להם שום התחייבות לגבי זה שהכרטיס עובד עם אומגה, התשלום הוא בסה"כ על בדיקה, הם רק אומרים לך בטח שהוא עבד להם אם אומגה, במידה ולא עובד לך או עושה לך בעיות

tough !!!! או שזה לא ככה אצלם, בכל מקרה מה עדיף ? ואיזו חנות כבר יותר אמינה זיגזג או פנדה ?, מנסיון השירות של פנדה מאוד מזלזל ללקוחות ומתנשא, אני לא מצפה להרבה התחשבות בלקוח מצד החנות הזו, אבל שמדברים על איכות מה באמת יותר עדיף ? הרקולס או פווארקולור ? ואם כן מה בעצם ההבדלים ?

powercolor_9800se.jpg

aiw9800se.jpg

:-\ :-\ :-[

הרקולס - PCB לרוב יותר יפים + יותר טוב + לרוב לדים על המאווררים משהו סוף הדרך =)

תוספת - VIVO

פוואר קלר - המינימום של המינימום, תמיד אפשר בעתיד להוסיף אם בא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תרגעו !!!

הם לא לוקחים מאה שקל יותר על כל הכרטיסים של HERCULES AIW 9800SE... רק על אלה שהם בודקים שעובדים הם לוקחים מאה שקל יותר

אז לכל הלחוצים תבדקו לפני שאתם מדברים... כי כרטיס בלי בדיקה עולה 1490 ועם בדיקה 1597

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרקולס - PCB לרוב יותר יפים + יותר טוב + לרוב לדים על המאווררים משהו סוף הדרך =)

תוספת - VIVO

פוואר קלר - המינימום של המינימום, תמיד אפשר בעתיד להוסיף אם בא לך

דבר אחד שלא הזכרת הואאאאאאאאאאא שה POWER COLOR 9800SE הופך ל 9800 PRO

ואילו ה HERCULS AIW 9800SE הופך ל 9800 NON PRO

זה דבר מאוד חשוב... כי לפי מה שאני יודע יש קצת הבדל בין הפרו לגרסאת הנון פרו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...