9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 32 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

תגידו אם אני אתקין דריברים של אומגה לכרטיס מסך שלי (groce mx 32 asus) זה ישפר את הביצועים שלו?

כי כבר נמאס לי מפריימים עצבניים.....

למען האמת גם אלוהים לא יוכל לעזור לכרטיס שלך.....

טוב תשמעו הפסיקו ליצר את ה- 9800se כבר... ובדקתי ולרוב החנויות כבר לא נשאר אחד הסיבות שלקחתי 9800 רגיל בסוף

בקיצור כדי לנעול את זה...

זהו תם ונשלם חלום ה- 9800 פרו ב- 1500 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן... הפסיקו ליצר ... אבל הרקולס ועוד כמה חברות ממשיכות ליצר את הכרטיס... אם אני לא טועה...

טוב אני קניתי כבר את הכרטיס חחחח מזמן והוא מצוין! האומגה עובדת אצלי [לא עשיתי בדיקה אפילו.. כנראה יש לי מזל]

אבל יש רק בעיה אחת קטנה אצל הכרטיס :

בדירקטס 9 האפשרות לסרוק תחנות בטלויזיה נעלמת אבל אפשר לרשום בגוגול את הבעיה [פ'אטץ' לטלויזיה של איטיאי] ואפשר להוריד ]פאטץ' שמתקן הכול!

ויש עוד בעיה שגם היא קשורה לטלויזיה אבל איטיאיי עדיין לא הצליחו לפתור אותה :

יש שתי סריקות של תחנות:

הראשונה היא סריקה מהירה שמוצאת רק כמה תחנות בסיסיות של ישראל ועוד כמה של חוץ לארץ

סריקה מהיר שסורקת את כול התחנות ואצלי זה הגיע ל 85 או 58 לא זוכר...

אבל בסריקה המהירה המסך נתקע.. ואי אפשר לראות שם! אני לא יודע אך אבל בפעם הראשונה זה עבד אבל בפעם השניה והלאה זה נתקע... לכולם יש את הבעיה הזו לא רק לי!

בינתיים אני מרוצה מאוד מהכרטיס חוץ מזה שהוא מאוד חם... יאללה ביי והפסד שלכם שלא קניתם אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל הגולשים באתר ולחברי הפורום

מכיוון שהפורום הינו חופשי ונועד להחליף חוויות, דעות ורשמים הקשורים במישרין או עקיפין לתחום המחשבים - אני מרשה לעצמי כפרט וכנציג חברה מסוימת להגיב על מספר הערות שעלו בת'ראד זה.

כרטיסי הרקולס מדגם 9800se aiw אשר נמכרים על ידי "נעה מחשבים" הינם מקוריים,חדשים ובעלי אחריות.

לכרטיסים יכולת עבודה עם של אומגה (באופן חלקי - הכוונה לא כל הכרטיסים יכולים), וכאשר מצליח תהליך התקנת הדרייבר הכרטיס משתפר משמעותית ונותן תרומה גדולה - כמובן ביחס למחירו.

כאשר לקוח מעוניין לרכוש כרטיס אשר בוודאות נפתח עם של אומגה אנו מתקינים אותו על מחשב עם מפרט שידוע לנו בוודאות כי כרטיס בעל יכולת יראה את התוצאות המיוחלות. הבדיקה עולה 70 ש"ח ונותנת אחריות ללקוח כי הכרטיס עובד עם אומגה.

כך היה בכל המקרים אשר נקנו כרטיסים עם בדיקה ושולם על כך.

עד היום חזר כרטיס אחד בלבד אשר לטענת הלקוח לא נפתח על המחשב. כספו של הלקוח הוחזר במלואו למעט 70 ש"ח על הבדיקה שבוצעה.

כאשר הכרטיס חזר אלינו ביצענו שוב בדיקה ושוב הוכח כי הכרטיס עובד. כרטיס זה נקנה על ידי לקוח אחר בשבוע שעבר והלקוח דיווח כי

הכרטיס עובד מצוין ונפתח לאומגה וכי הוא מאד מרוצה מכך.

מכיוון שאין לנו מונופול על השכל וכי אנחנו לא יותר מקצועיים מכל אחד אחר אנחנו נעזרים ונתמכים על ידי החברות בחו"ל ואתרים מקצועיים על

מנת ללמוד מנסיונם של אחרים. מכאן למדנו וראינו כי פתיחת הכרטיס לאומגה תלויה גם במפרט המחשב בדגש על לוח האם שלו.

ידוע כבר בעולם כי הכרטיס לא נפתח על לוחות מבוססים VIA לדוגמא...

הדבר קורה גם בהתאמת מסוימים ללוחות מסוימים כאשר OC ללוח ולזכרון ונפתחים מסכים כחולים.

מכיוון ששוק החומרה בנוי ממגוון רחב מאד של מוצרים ותוכנות רבות ההתאמה לעולם לא תהיה מאה אחוז.

לדעתי כל בעלי הנסיון בתחום יאשרו את טענתי בנושא ההתאמה בענף המחשבים.

עם זאת אסור לנו כחברה כי יהיו טענות כלפינו בנושא שירות וזה לא מקובל עלי לחלוטין.

לכן אני ממליץ לכל חברי הפורום והלקוחות שלנו כי במידה וקיימת טענה כלשהיא כנגדנו כחברה או לעובד מסוים בה אשמח לשמוע ולהגיב בהתאם.

שמי יובל ואני אחד מבעלי חברת נעה מחשבים.

ליובל מנהל נועה מחשבים. זו התגובה הראשונה אשר אינה תוקפנית כלפי הפרט והאחר בפורום הנ"ל.

רבים מאיתנו נתקלו בבחור בשם שלומי, הלוא מדובר באותו בחור אשר בדק את הכרטיסים ופתח את פיו ברבים כלפי הלקוחות המאוכזבים, שמן הכתוב המתואר על-ידיו ברור כי הוא זה שבדק את הכרטיסים, אותו שלומי תקף את הלקוחות שחיפשו מענה על אותה תקלת artifacts בהם רבים מרוכשי הכרטיס נתקלו, שלומי ניסה להגן על אמינות ומקצועיות החנות אשר נראתה בעייני רבים כמרמה אחת גדולה.

אני מודה לך על הגישה המתונה ועל ההסבר המופרט, שאכן פתר את "בעיית אומגה" עם נועה , שלא באותה דרך של זדון וכעס בה פעל אותו "שלומי". אם יורשה לי להוסיף אני מקווה שגישתכם ללקוחות תשתפר ובכך תוכלו לזכות באהדת הרבים :) תגובה זו כבר מראה שינוי בגישה, ומידע אובייקטיבי, מקווה שתוכלו לטפל באותו שלומי כנדרש. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

קראתי עד כמה שהיה לי כוח :)

בכל מקרה....שאלה לסיכום

קניתי עכשיו 9800 PRO

מה להתקין ?

OMEGA

או את הרגילים של ATI מהאתר ?

יש הבדלים בכלל לאומגה ב9800 PRO ?

והאם אני אמור לדאוג מבעיית חימום ייתר בדרייברים של אומגה ?

שאלה אחרונה ברשותכם ..

אין אפשרויות נסתרות איפשהו באומגה ? כי זה נראה זהה לחלוטין ל CONTROL PANNEL הרגיל של דרייבריי ATI

?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מדובר במה שנתת רק על רדון 9600 ולא על 9800 וגם לפי מה שראיתי שמי שעשה את הסקירה הזאות הגזים ממש

אם הקווים כולה עוד 2 או 3 פרמים זה לא מה שיעשה לי את העבודה

אני לא חושב שאני ילך ויעבור לזה אם כרטיס ראדון 9800 פרו מה שיש לי וגם אני ממליץ לך אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....WOW זה היה ארוך (מידי) יש הרבה (המון) שאלות שחוזרות על עצמן..

איש הזבוב אתה גדול ;) אגב הלוח אם שלך (זה,זה?):

http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=P4B266-C

הוא של לא של VIA (נכון?) אזזז לא ממש הבנתי מה היתה הבעיה אצלך?

היתה צריך לבדוק אותו גם אצל חבר או מישהוא כדי לוודא סופית.

ולנושא: יש עוד כרטיס אחד (BIT-256) שלא הזכרתם בכלל והוא של CLUB-3D לינק לאתר:(תחפשו הוא שם!)

http://www.club-3d.nl/club-3D.html

ומוכרים אותו ב:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=22213

והוא גם עובד במהירויות של ה PRO (סתם בחרתי אחד מהPROים שמראים את המהירויות):

http://www.fic.com.tw/product/vga/1stgraphics.aspx?model_id=22

אישית אני לא מכיר בכלל את החברה, אבל ממה שקראתי הם לא מיצרים שום חלק בכרטיס אלא רק מרכיבים אותם.

המחיר יחסית טוב 1100 ש"ח, לעומת 1500-1600 שאנשים דיברו כאן, שזה לדעתי ביזבוז והימור ביחד..כי

אפשר להביא כרטים PRO בלי ביבלול מוח וחרטות ב 1750 ש"ח בראש שקט:

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDATI98PR2&Cat2Cat1ID=888&Cat2ID=1699

מי שבכל זאת יעדיף את ה CLUB-3D (מסיבות כלכליות :P) לפי דעתי עושה עיסקה לא רעה בכלל כי

ה PRO9500 וה PRO9600 עדיין נמצאים בסביבת המחיר הזה, וגם הביצועים של שלושתם (בברירת מחדל) די דומים,

ועם ה 9800SE אפשר לנסות את מזלך ואולי לקבל קצת יותר, או לפחות בחלק המשחקים שלא יוצרים תופעות לוואי.

אני יסתפק עם ה GF2 MX 200 שלי ::)

לילה/בוקר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

גם לפנדה אזלו כל ה9800SE, ואני מתכוון של כל החברות :(. כרגע ATI הפסיקו גם לייצר אותם, אבל יש עדיין חנויות שיש להם במלאי.

ולהוא שרוצה להתקין דריוורים של אומגה על הפרו שלו, יש תוכנות שאתן אתה יכול לעשות OC אבל אני מציע לך לא להגזים עם זה. חוץ מזה אני לא חושב שתצטרך לעשות OC נואשות כי הכרטיס הזה גם ככה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה שככל שעובר הזמן ה9800SE הופך לפחות ופחות אטרקטיבי.

לכל דבר טוב יש סוף והנה הגענו לתקופת סטיקיותו של הדיון הזה.

מי יתן וירבו עוד דיונים מרוכזים ובעלי אינפורמציה כמו זה

ננעל :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...