9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה בנוגע לאמריקס ארמי ? יש לך מושג עם זה עושה בעיות שמה ? אבל בסה"כ עם יש בעיות זה בעיות של הדריבר, הרי גם ככה יצא עדכון בסופו של דבר לא ? והוא יהיה אמור לסדר בעיות שכיחות ;)

טוב אני מקווה שאני עושה שניה נכונה של ה ati 9800 SE

אני כן ??!?!?!?!? ??? LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL לפני שניה כמעט גרמת לי להתקף לב, אבל כמו שאלפי תמיד היה אומר "המשך לקרוא את המשפט ואז תבין !" ומאותו הרגע הוסרה אבן מליבי :D, תגידו מאחר ובקרוב מאוד אני יהיה עוד לקוח מרוצה (אני מקווה..) של ATI יש איזשהוא אתר או משהו שממנו אני יכול לקבל מידע על הדריברים, הפילטרים (AF AA שעתי עליהם הרב, אולי אפילו אני לא אומר אותם נכון LOL)

על הדריבר של אומגה מאיפה מורידים איך מתקינים וכל ההסברים האלו, סידור רפרש רייט וכל מה שסובב את הכרטיס, אשמח אם מישהו יתן לי לינק לאיזה אתר או משהו שכולל את כל המידע והאתרים הנחוצים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG !!

Radeon 9800SE (לפחות של פאוורקולור, אין מידע מדויק)

מהירות ליבה: 378MHZ

מהירות זיכרון: 674MHz (בערוץ בודד זה 337MHZ)

אפיק זיכרון: 128BIT (שני בקרי של 64BIT)

כמות זכרון: 128MB

צינורות עיבוד: 4 (+ 4 רדומים)

בנוי בארכיטקטורה של 1X8שזאת אומרת טקסטורה אחת לצינורית עיבוד בכל מחזור פעימת שעון

ערוץ AGP X8

אממ..... אפיק 128 BIT... והם אומרים שזה לפחות של פווארקולור. (נקרא בלינק המצוין כנ"ל)

אני חשבתי שזה 256bit מה שמוכרים בזיגזג, אממ הרבה דיברו על זה שזה 256BIT אני מתחיל להיות מבובל ?

לפי מה שאני יודע עם 128BIT עם דריבר של אומגה זה הופף ל9500 PRO ולא 9800 PRO....

טוב שמישהו יתפוס אני אני נופל !!!

אממ זה אולי טעות של המחבר בפורום ??(זה המנהל ככה שלא נראה לי שהוא טעה, אבל בכל זאת הוא בנאדם :) )

או שהולכתי שולל :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשפשתי קצת בלינק שנתת לי, ונאמר שמה גם כי בחלק מהכרטיס שהדריבר מותקן בהם ניהיים "ארטיפקט" עיוותים, אני מניח שאלו הבאגים כמו שציינת ב IGI... הרי כמצויין זה בחלק מן הכרטיסים, איך אפשר לדעת שיש לי את הדבר הזה ? ואם ישנה דרך לבדוק את הכרטיס עם יש לו את הבעיה הזו ? (הרי יתאפשר לי לבדוק את הכרטיס לפני הקניה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ זה אולי טעות של המחבר בפורום ??(זה המנהל ככה שלא נראה לי שהוא טעה, אבל בכל זאת הוא בנאדם :) )

או שהולכתי שולל :-[

תפסת אותי :-[

עם הדרייברים של אומגה מגיע גם תוכנה שתפקידה לבדוק ארטיפקטים, לא יצא לי להתנסות איתה כי הכרטיס שלי (בגלל GF) לא מומהר אבל אולי מישהו כאן יוכל לפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא נורא גם מנהלים ב HW zone הם בני אדם :)

בכל מקרה הרי במידה ויש ארטיפקטים, המוצר פגום! מבחינה הזו ממה שמשתע מהשיחה שערכתי עם המוכר של זיגזג הם לא ימכורו לי מוצר פגום, ומהבחינה הזו הם מוכרים רק את הכרטיסים שעובדים עם אומגה, (כנראה עם הסחורה שלא עובדת הם מוכרים לאנשים ש"קצת"לא מבינים), בכל מקרה מישהו יכול להעריך לי תוצאה עתידית עם אומגה ? כזכור לי עם ה 3 שלי הגעתי ל 6500 score ב

3dmark2001se

ואיזה ציון ממש נמוך ב 2003 , נראה לי אפילו מתחת ל 1000 :(

אני לא חושב שאתם חוזי עתיד או משהו, רק אם אפשר להעריך לי תמונה כללית של הביצועים :) לא במילים ! אנחנו לא בכיתה א' חחח

בקיצור מופשט, איזה תוצאה בערך אני יקבל ? (עם אומגה וכנראה עם 512 MB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לקנות מחשב חדש בקרוב, ודי נתפסתי לאפשרות של קניית 9800פרו ב-1400 שקל :)

קראתי את כ-------ל הדיון (שלא תגידו אחר כך שאין השקעה), הבנתי בערך הכל, חוץ מדבר אחד - יש מישהו שמבטיח לי שזה יעבוד? אני מבין שמפנדה אין לי ממה לצפות, אבל מה עם השאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית, אני מאמין שאין הבטחה. בכל מקרה אני דיברתי עם זיגזג ולי הם כן יבדקו וימכרו לי אחד שעובד עם אומגה, אני גם יבקש שיבדקו שאין ארטיפרקס, ככה שלא יהיה בעיות במוצר, אני מאמין שלא לכל אחד הם ימכרו את זה המלאי דיי מוגבל אפשר לומר :) אני כבר הזמנתי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...