9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אם היית מסתכל בעמ' 4 היית יודע

כן הסתכלתי והוא לא אומר שם במפורש שהוא החזיר את הדרייברים של הקטקליסט והכל עובד לו כרגיל, ובגלל זה שאלתי כדי להיות בטוח

אבל אני מניח שזה מה שהוא עשה אז לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כול עוד אתה בטוח שאף אחד מהצינורות החבויים לא דפוק אז זה יעבוד 100%

אם אתה נופל על אחד שיש לו צינור אחד דפוק זהו זה לא יעבוד לך טוב ושתפתח את ה4 צינורות הנוספים זה יעשה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את התגובה האחרונה שלי שצוטטתי את נמסיס. לא פעל לו, החזיר לרגיל והכל טובהוא הופך ל9800. איך? לא יודע, אבל ככה כתוב גם בהתקנת הדרייברים עצמם וגם כאן - http://www.ocfaq.com/softmod/faq.php

omega-r.png

למי איכפת מה כתוב בדרייברים??? לי כתוב שיש לי ראדון 9700PRO אבל יש לי ראדון 9500PRO.

אם אין שיפור בביצועים עצמם אז אין פה שום שינוי פיזי. אל תשכח שה9700 וה9800 לא מבוססים על אותה ואין להם את אותו מבנה לכן זה בלתי אפשרי לקבל 9800 מ9700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי איכפת מה כתוב בדרייברים??? לי כתוב שיש לי ראדון 9700PRO אבל יש לי ראדון 9500PRO.

אם אין שיפור בביצועים עצמם אז אין פה שום שינוי פיזי. אל תשכח שה9700 וה9800 לא מבוססים על אותה ואין להם את אותו מבנה לכן זה בלתי אפשרי לקבל 9800 מ9700

אף פעם אין שינוי פיזי אמיתי, הרי זה בסך הכל דרייבר והוא בוחר אם להשתמש באפשרויות חומרה שחסומות. עזוב, וויכוח בלי מנצחים ;D

אפשרות אחת היא שההבדלי ביצועים בין ה9700 ל9800 הם לא ענקיים (עם כל הכבוד) אז כנראה הדרייבר נותן לו מספיק אופטימציה כדי להגיע לביצועי 9800

אפשרות שניה היא כמו ששדרוג של 9800SE בעל 128BIT הופכת אותו ל9500PRO (אבל עם PCB של ה9800 ותמיכה בעוד אופציות) אז גם 9700 יכול לעשות טרנספורמציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אין שינוי פיזי אמיתי, הרי זה בסך הכל דרייבר והוא בוחר אם להשתמש באפשרויות חומרה שחסומות. עזוב, וויכוח בלי מנצחים ;D

אפשרות אחת היא שההבדלי ביצועים בין ה9700 ל9800 הם לא ענקיים (עם כל הכבוד) אז כנראה הדרייבר נותן לו מספיק אופטימציה כדי להגיע לביצועי 9800

אפשרות שניה היא כמו ששדרוג של 9800SE בעל 128BIT הופכת אותו ל9500PRO (אבל עם PCB של ה9800 ותמיכה בעוד אופציות) אז גם 9700 יכול לעשות טרנספורמציה

אופטימיזציות ייתנו שיפור אבל זה לא הופך את ה9700 ל9800.

בקשר ל9800SE שהופך ל9500PRO, איפה בדיוק ראית את זה? ??? תוכל לתת לי לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל nVDIAia omega drivers

איך מתקינים בדיוק?

דבר ראשון התקנתי את הקובץ על PERFORMANCE

עכשיו הלכתי למנהל התקנים ועשיתי עדכון דרייבר לכרטיס מסך כמו שהם ביקשו ואז הלכתי לתקייה של האומגה והיה לי 3 דברים

1. תיקייה של אומגה על ביצועים.

2. תיקייה של אומגה על איכות

3. קובץ דרייבר

עכישו התקנתי את הקובץ דרייבר הזה למרות שאני לא יודע מהו ולמרות שבתוך האומגה ביוצועים היה לי גם קובץ דרייבר

איזה מביניהם להתקין ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מישהו יכול זרוק הצצה במפרט שלי, אני מעוניין לקנות את הכרטיס בזיגזג ביום ראשון אבל אני רוצה להיות קצת יותר בטוח,

אני אוכל לנצל טוב את הכרטיס עם המחשב שלי ? ואיך אני יכול להיות בטוח לפני שאני קונה אותו, שהוא יכול לעבוד עם הדריבר של אומגה ?

זיגזג יכולים לבדוק לי אותו ? בכל מקרה אני גם קונה עוד 256 כדי שיהיה לי 512,

ואני לא חושב בנתיים על אובר קלוק לכרטיס מישהיו יכול לחזות לי את הביצועים שאני אקבל בקירוב ? עם דריבר של אומגה... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מציין שהכרטיס לא ינצל את מלוא יכולתו על המחשב שלך ככה שתצפה לביצועים ירודים ממה שאתה רואה פה בפורומים.

דבר שני, אם אני לא טועה, זיגזג מוכרים את הכרטיס של כאשר הם מציינים שאתה תקבל תוספת ביצועים גדולה עם אומגה ומראים השוואות ומציינים שהם לקחו כמה כרטיסים והצליחו להפוך את כולם לפרו כך שאני חושב שזיגזג "מחוייבים" להביא לך כרטיס שיהפוך לפרו עם של אומגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מציין שהכרטיס לא ינצל את מלוא יכולתו על המחשב שלך ככה שתצפה לביצועים ירודים ממה שאתה רואה פה בפורומים.

דבר שני, אם אני לא טועה, זיגזג מוכרים את הכרטיס של כאשר הם מציינים שאתה תקבל תוספת ביצועים גדולה עם אומגה ומראים השוואות ומציינים שהם לקחו כמה כרטיסים והצליחו להפוך את כולם לפרו כך שאני חושב שזיגזג "מחוייבים" להביא לך כרטיס שיהפוך לפרו עם של אומגה

הם לא מחוייבים ולא נעליים.

הם מוכרים לך 9800SE וזה מה שתקבל. הם מציינים שיש אפשרות להפוך אותו ל-9800PRO אם תשתמש בדרייברים של OMEGA והכרטיס שקנית מאפשר. בשום מקרה הם לא מבטיחים לך.

זה הימור מצידך וזהו. הצליח, הרווחת. לא הצליח, קיבלת בדיוק מה ששילמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך ירוד במפרט של HumanFly? מעבד 1.8 לא עבר מן העולם והציון יהיה טוב מאוד, אין חוק שרק לבעלי מעבד 3.2GHZ וזכרונות PC3500 מותר לקנות כרטיס מסך חזק, המטרה של כרטיס מסך חזק היא "לפצות" על מפרט חלש (והוא לא, במיוחד לא עם תוספת זכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ל 9700 יש 8 צינורות בעוד ל9800SE יש רק 4צינורות ועוד 4 אופציונליים שיעבדו רק אם יש לך מזל ,אז מה הטעם להסתכן,לדעתי אנשים פה סתם משתגעים על ה 9800SE - ה9700 יותר משתלם- גם לפני וגם לאחריה. בעוד שהמחיר זהה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...