9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם לשם הסקרנות, האם יש שינוי כל שהוא לכרטיס 9500 pro? או שהמוד עובד רק על הגרסה הרגילה?

זה מסכן את הכרטיס? אם זה לא מצליח אפשר להחזיר את הדרייברים הרגילים והכל ישוב להיות כרגיל? לא שאני הולך לנסות, בינתיים מספיקים לי הגלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לשם הסקרנות, האם יש שינוי כל שהוא לכרטיס 9500 pro? או שהמוד עובד רק על הגרסה הרגילה?

זה מסכן את הכרטיס? אם זה לא מצליח אפשר להחזיר את הדרייברים הרגילים והכל ישוב להיות כרגיל? לא שאני הולך לנסות, בינתיים מספיקים לי הגלים...

זה לא עושה לו כלום כפי שניתן לקרוא אפילו כאן - http://www.ocfaq.com/softmod/faq.php

מאיפה אפשר להוריד את הדרייברים אומגה?

אני מקווה שעכשיו אחרי שהפונט הוגדל פי 4 ונוסף קו תחתי תוכלו למצוא את הלינק להורדה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להגיד שיש לי רדאון 9700 NP של פאוור קולור ושמתי את הדרייברים אומגה וזה כותב לי שהליבה של הכרטיס היא 9800 והתוצאה ב-3DMARK2001 עלתה ב-2000 נקודות (מי יודע אולי היא תעלה יותר כשיהיה לי מחשב נורמלי) E:

אחי אתה רציני! זה באמת עוזר ל9700?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה,

נראה לכם זה יהיה מוגזם לבקש מהחברה שממנה אני קונה את הכרטיס שלא יהיה כתוב עליו 9800 ואפילו לבדוק שהוא פועל עם האומגה?

(אני מדבר על כרטיס ספציפי, לא דגם... של 9800SE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...