שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

דבר ראשון , אין קשר למתי הבאת את המשחק , אם אני זוכר נכון , ההזמנה שלך מGame.co.uk הגיעה אחרי שלי וכמה ימים אחרי אלה שהזמינו בארקדיה (אני זוכר נכון שקנית בGame.co.uk? )

דבר שני , אף אחד לא ביקש ממך להתחנף/להתחנן או כל דבר אחר אבל צריך להיות מינימום של כבוד הדדי בין אנשים - אנחנו אנשים מבוגרים , לא ילדים בגנון.

שוב , יכול להיות שקיבלת באן בגלל טעות כזאת או אחרת , אני לא יודע וגם אתה לא , אולי שנגלה מה הסיבה לבאן , נוכל להמשיך לדון בזה...

לגבי תביעה , אין לך סיכוי :lol: אבל בוא לא ניכנס לזה אפילו...

בכל מקרה , הנק' שלי היא שצריכה להיות רמה מסויימת של תרבות דיון בינינו , יכולת לנסח את ההודעה הראשונה שלך קצת אחרת (בצורה יותר עדינה) ואז בכלל לא היינו מקיימים את השיחה הזאת כי כבר שוב היית משחק במשחק בשרת של הפורום....

שוב , אני לא נגדך , להיפך , אני מבין אותך לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שכביכול חסמתם אותי זה היה בגלל אותו בן עוולה ישמעאלי אשר הרג אותי..זה היה הרג על רקע לאומני!!! וכולם ראו זאת..

ברגע זה נתתם יד לטרור ותמיכה בהרג יהודים..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מטומטם!! חחחחחחח גדוללל :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת פירוש חדש למושג עבריין מקלדת

אם זה המצב אני חושב שחיסלתי יותר פלסטינים מכל גולנצ'יק בהיסטוריה :lol:

זה לא קורה הרבה אבל ממש צחקתי בקול רם מול המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהשתעשתם לכם קצת וכל זאת על מנת שיהיה פה קצת "אקשן" ופאן, כמובן שלא באמת התכוונתי להרג על רקע לאומני אבל תודו שזה אחד המצחיקים.. snif snif?!?! זה לא היצור הקטן הזה המסדרה חתולי הרעם?!?! חעחעחעחעחחחח

טוב עכשיו שהסבתי את תשומת ליבכם.. הגיע הזמן לעשות פה קצת סדר.

לא התכוונתי להקניט פה אף אחד זה פשוט היה רגע של להט ושל אי ספיקת דם למוח.

אז חברי המכובדים אם אתם מעוניינים להשאיר אותי בבאן אז כך זה יהיה כניראה מר גורלי ונועדתי לנשל מהסרבר המכובד הזה, כניראה כישורי המשחק שלי די מרתיעים את אותם הפורענים הניאו-נאצים הגזעניים אשר העיפו אותי מהסרבר (אגב הודעה הכילה את המילים jude raus..( לא יודע מזה אומר ::)

בכל אופן אני מכריז בזאת סרבר מתחרה ואתר מתחרה כמו כן ואני הולך לקרוא לו.. snifsnif.co.il!!!!

טוב יאללה מספיק צחוקים זה עולה לי כסף, תשחררו לי את הבאן שכולנו נוכל להלחם ולטבוח איש את רעהו כמקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב!

בבקשה לשקול בחיוב את החזרת ה- 3D-Spotting.

מילא החלטתם ברוב נובכם שאתם צריכים לבחור קרבות עם פינטצה (Spawn-Cam) ושאתם חייבים, אבל פשוט חייבים לראות היכן ממוקם ה- Recon שדפק לכם בראש (Kill-Cam) - אבל להוריד את היכולת של הקבוצה לראות אוייבים שסימנתם?!

גם ככה כמעט ואף אחד לא מסתכל על הראדאר שמצד ימין למטה (שזה חבל מאוד אבל זו המציאות העגומה).

:kopfpatsch:

שמוליק

Roughneck2-0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמוליק אני חושב שאתה טועה.

זה גם ככה לא מעניין איפה הסניפר שדפק לי כדור בראש, סביר להניח שאני לא אצוד אותו בגלל זה.

מה שמעצבן זה שאתה לא יודע איפה אתה נוחת אחרי שאתה נהרג.

והספוטינג, די מגוחך שאפשר לירות באויבים רק לפי המשולש הכתום שמעל הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש הציק לי לשחק אתמול בלי משולשים אדומים

עוד לפני שאני יורה אני עושה ספוט, למקרה שיורידו אותי לפני סיום המלאכה

וככה כל הניקוד שלי יורד בחצי בלי כל הספוט אססיסט

אני עם דניאל בעניין הזה

אז, נכווווווווווון ש3D-Spotting הוא לא ריאליסטי

אבל אני גם יורה בלי לכווןולראות לגמרי את המטרה בסבך במידה ואני מקבל X בכוונת אחרי פגיעה, רץ בלי הפסקה קילומטרים במפה ופאקינג לא יכול לעשות פזצטא (שזה די מובן לי, יד אח עם הנשק, עם איזו יד אני אמור לבלום את הנפילה???)

יש הנחות במשחק, וזו אחת ההנחות שדווקא עוזרות לשטף המשחק

FF דווקא עוזרת למנוע התפרעות (רימונים לכל כיוון, 40mm ראנדומליים, ריסוס קבוצות מעורבות) אז היא תוספת חיובית למי שמעוניין בריאליזם

אבל באטלפילד הוא עדיין לא אמריקס ארמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הוויכוח... גם ככה לבינתיים זה לא תמיד עובד, אז כולם מרוויחים. אני אישית חושב שבדומה ל BF2, בו לא היה 3D SPOTTING (אלא בתוך ה Minimap בלבד) - היה יותר מהנה ומאתגר לשחק בלי זה. אולי זה גם יסייע בהרחקת מס' טיוברים מהשרת - אבל על זה אני פחות בונה.

בדבר F.F, כל עוד ה PunkBuster לא יודע כיצד לנהל בעיטות על-סמך ניקוד שלילי עם BC2, האפשרות הזו בכלל לא ניתנת לשיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...