שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

ערב טוב שגיא - מועדים לשמחה.

תבורך על הסקר בנושא ביטול ה- Kill/Spawn-Cam.

כפי שכבר טענתי בפורום אחר ועדיין לא התבדיתי ממה שראיתי שמתרחש בשרת שאין בו Kill/Spawn-Cam:

1. לגבי ה- Kill-Cam:

א. לא ראיתי שמתבצע Abuse מטורף של Reconים בלי שחקנים ב- Classים אחרים.

ב. אם שחקן Recon טוב באמת מצא מקום מחבוא מהסכין שלי והצליח להוריד אותי מבלי שאבחין בנוטב שלו - שיבושם לו, מגיע לו כל הקרדיט.

ג. ממש לא מעניין אותי כמה חיים נשארו לזה שהרג אותי - העובדה המוגמרת היא שאני מת והוא חי וגם אם מחיים אותי, עדיין נספרה לו ההריגה.

2. לגבי ה- Spawn-Cam: עוד דבר מיותר שעליו כן ראיתי Abuse מרגיז בשרתים:

שחקנים בוחרים לעצמם את הקרבות עם פינצטה - מדלגים בין Squadים או שולחים חייל בודד למערכה ואם הוא שרד עד לנקודה מסויימת עם חשיבות אסטרטגית במפה - כולם משתגרים עליו במכה אחת.

בקיצור - הצבעתי לא ל- Kill-Cam ולא ל- Spawn-Cam.

בברכה,

שמוליק

Roughneck2-0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הצבעתי לאפשר kill cam

אבל! אני לא בעד זה! הסיבה שהסכמתי שתישאר ה kill cam זה בגלל שאחרי זה אין spawn cam!

הסיבות בעד שלי הם כאלה,

1. הכי חשוב (לפי דעתי) זאת האפשרות של ה spawn cam, זה בלתי אפשרי להיכנס למשחק בלי לראות איפה אתה נוחת אחרי שאתה מת.

2. הkill cam לא חושפת הרבה מהמיקום שלך.

הסיבות שאני נגד הם כאלה,

1. שאין אפשרות של spawn cam!

2. שזה חושף את המקום מיסתור שלך. הרבה פעמים אני משחק נגיד בתור אסולט מוצא איזה מקום במפה( בNELSON BAY יש לי מקום ממש טוב שכמעט אף אחד לא מכיר) ואני יכול להרוג משם אויבים בלי בעיה, וזה מעצבן אותי שאנשים שהרגתי יודעים איפה המיקום שלי!

לא בהכרח סניפים חייבים להתחבא. וזה גם ההפך אם מישהו הורג אותי והוא מצא מקום מסתור טוב וואלה בכיף.

חוץ מזה מי שכבר משחק הרבה זמן ובהרבה מפות יכול לזהות רק לפי ה kill cam איפה אויב שלו יושב, אני הרבה פעמים מזהה איפה מי שהרג אותי יושב ויצא לי מלא פעמים שלא הלכתי לשם להרוג אותו, עזבתי אותו בשקט.

סנוסף לזה אנחנו כבר פחות או יותר מכירים את מקומות המסתור של הסניפרים במפות אז זה לא כזה קריטי לדעת איפה הם באמת מסתתרים כי אתה כבר פחות או יותר יודע.

בנוסף אני מסכים עם הסיבות של שמוליק גם כן, לא ראיתי הרבה abuse כשאין kill cam.

וחוץ מזה הוא קיבל הריגה אז מה זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי לבטל

כי הKILL CAM גם ככה מיותר וסתם חושף את המחבוא או איפה שאתה נמצא אפילו שאתה לא RECON

והSPAWN CAM באמת לקחו על זה סיבוב יותר מדי ומקפצים מצוות לצוות עד שימצאו מקום טוב לנחות בו וזה הורס לדעתי. וגם בלי זה אפשרי ב90% מהמקרים לדעת איפה אתה תנחת לפי מה שאתה רואה במפה.

שיחקתי כמה זמן בREAL PEOPLE ושם אין KILLCAM ובאמת שאין את המצב שיש בשרת שלנו שיש ABUSE גדול מאוד על העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא מבין מי עובר קבוצות עד שהוא מגיע לSPAWN שהוא אוהב\צריך?

בחיים לא עשיתי את זה, בחיים לא שמעתי על מישהו שעשה את זה - וחוץ מזה כמה קבוצות יש לך כבר ? 4-5 בראונד, יש כמה שתמיד מלאים.. זה פשוט מגוחך ומיותר!

ולפני שאתה "נוחת" בשדה הקרב אתה רוצה לדעת איפה תיפול לא? כי זה מרגיז שאם עכשיו נניח הרגו אותך אתה עושה SPAWN על חבר שלך אבל הוא במצב חרא מוקף אויבים ובדיוק שאתה "נופל" עליו הוא מת ולך אין סיכוי.

חובה להשאיר את זה דלוק רק בגלל הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העיקרון שלא תהיה kill cam בגלל שזה הורס את המיקום לצלפים -- זה התירוץ הגרוע ביותר לדעתי. אז מה אם זה חושף את המיקום? צלף שהורג כמה אנשים ממיקום מסוים ולא רוצה שיגלו אותו- שיחליף מיקום. אפילו יותר טוב: שימצא בעצמו דרך לכך שלא יגלו אותו.

זה לא רק צלפים כפי שאמרתם.. לדעתי, למרות שאני לא משחק הרבה בשרת של הזון, צריכים להשאיר kill cam. באותה מידה כמו שזה מגלה את המיקום שלכם - זה גם מגלה את המיקום של האויב. אז אין כאן על מה להתלונן, פשוט תתמודדו - תתרגלו לזה. תתאימו את עצמכם לסיטואציה.

אתם גם בעצם אומרים שאם אין kill cam אז זה עוזר לכם להתקמפר (בלי קשר לקיט שלקחתם). ומה טוב בזה? ריאליזם? תדמיינו שכל פעם שמישהו יורה במפה אז איזשהו לויין מוצא את המיקום שלו וה-kill cam זו תמונת הלווין. או שאולי עדיף לא להכנס לנושא הריאליזם כי זה פשוט לא יגמר.

כמו שאמרתי על hardcore - זה לא יותר קשה מהמוד הרגיל. השחקנים הם אותם שחקנים, רק חוקי המשחק השתנו. הקושי נמדד לפי השחקנים שנגדכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על השרת. זה כיך שיש שרתים ישראלים ואני מברך על היוזמה.

יש לי שאלה, איך זה שבשרת הזה וגם בשרתים ישראליים אחרים הפינגים כל כך גבוהים? בלי יוצא מן הכלל, לכל השחקנים הישראלים בשרת יש פינגים מעל 100ms. לרוב האנשים יש פינגים בין 150ms ל-200ms. השרת נמצא בארץ או שזה שרת שכור באירופה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי חצי תשובה לזה

High pings even on local game servers. We're actually showing game latency instead of ping.
This is basically how far behind the client is compared to the server. We try to keep the server a small portion in front of the clients so they in most cases can use replicated data until they get the next ghost update from the server. If they get a lag spike they will start predicting the state when they run out of information, however, the basic idea is to smooth out the experience compared to everything having to be corrected when the predictions are slightly off.

מקור: http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/03/15/battlefield-bad-company-2-q-amp-a.aspx

עדיין לא ברור למה יש שוני כל כך גדול בין השחקנים הישראלים בשרת הישראלי (הכי נמוך בערך 100ms והכי גבוה יכול להיות מעל 200ms)

יש פה עוד אנשים שבוכים ואם תחפשו תמצאו עוד.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/925232-bad-company-2-lags-alot-2.html

ויש הסברים פה

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/453545.page

בכל מקרה, המשחקיות פצצה, אבל באמת המשחק לא מרגיש חלק כמו משחקים אחרים שאני מכיר בשרתים מקומיים MW2,CSS,TF2,L4D,L4D2...

המחשב שלי לא הכי חדש אבל אין לי בעיה של ביצועים (הכל על מקסימום ורץ חלק בSP וגם בMP, רק שבMP זה לא מגיב מהר מספיק לדעתי.)

Q9450, 4GB , 2x HD4870 Crossfire

כנראה זה באמת ה LAG שהכניסו לשרת בכח.

אני די מאוכזב מהמשחק הזה כמו שהייתי מכל היצירות מבית BF/EA/DICE. הם אף פעם לא מסיימים לפתח לפני שמשחררים את המשחק, והמפתחים שלהם גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון השרתים הבא (R9) ישוחרר רק במהלך אמצע-סוף שבוע הבא. החבר'ה ב DICE בחופש עד ה 5 לחודש. אני רוצה להאמין שהוא יפתור את בעיות היציבות של השרתים, מאחר וזה מתחיל כבר ממש לעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה יש לי בעיה...

אני לא מצליח להכנס לשרת שלכם, זה רושם שיש לי משם באן תמידי.

יכול להיות שאח שלי עשה שטויות על הניק שלי, קניתי את המשחק אתמול ונתתי לו לחרוש.

בכל מקרה יש רק שני שרתים ישראלים ובתור חבר חדש בקהילה חבל לי שאין לי גישה לחצי מהשרתים בישראל.

הניק שלי הוא CptDunbar אשמח אם תבררו בשבילי אם זה באמת באן או לא.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא, אני לא יודע םא יש כלים מתאימים ליצירת טורניר או ליגה, אם כן אז מה טוב אבל גם לארגן איזה ערב אחד כל חודש סגור לחברי הפורום יכול להיות סבבה.

נגיד ימי חמישי או משהו, זה יום יחסית פנוי אצל הרבה אנשים כשגם שומרי השבת כמו רוני, פיסברינגר ואחרים יכולים לשחק...

נגיד מתבצעת הרשמה בפרטיות ושם מקבלים סיסמא להתחבר / להגדיר מקומות שמורים בשרת באופן זמני.

זה לא רק יעזור לגיבוש הקהילה, זה יכול להגדיל את מספר הנרשמים לפורום ולאתר ככה שנראה לי שיש להנהלת האתר עוד ערך מוסף.

עריכה:

אם צריך מישהו שיתפעל וירכז את זה אין לי בעיה לנסות לקחת את זה על עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...