***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ג'יזס, המסך הגיע היום על הבוקר..

אני לא מאמין שזה הגיע כל כך מהיר..

הוא נהדר, תודה על הכל :P

אמנם, אני אאלץ לחכות למחשב החדש בשביל לנצל את מלוא יכולתו, אבל יש לי סבלנות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים האלה הם די סוג של שטויות...

כל חברה רושמת לפי הבדיקות שלה.

בכל מקרה' date=' אין שום השפעה במקרה הזה.

YUNITI, תזמין דרך האתר של פנדה, ותכתוב בהערות 1290, ושאתה מHWZONE.

[/quote']

תודה, הזמנתי, יש אפילו מצב שאני אוסף אותו היום

אני מאמין שכבר שאלו משהו כזה אבל לא מצאתי תשובה ודאית

האם חוץ מלהציג צבעים טובים שזה לעבודות גרפיות הוא לא יורד בביצועים במשחקים (וגם בסרטים)

יש לי מסך 2MS עם פאנל TN כרגע, ה6MS (או שזה 5?) יורגשו?

והאם גם יותר אמינים יחסית יותר או שזה לא קשור. פשוט זוהי הסיבה שאני קונה מסך חדש, הLG הקודם שלי (L1970HR) עשה לי בעיות של בהירות והבהובים אחרי קצת יותר משנה, ועכשיו אני צריך לשים אותו על בהירות 0 כדי שלא יהבהב והוא עדיין נותן הבהובים מדי פעם.

וזה די קשה לקנות שוב מסך של (רציתי לקנות את הדל בהתחלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-2209WA ונראה לי שאם הייתה עומדת ההחלטה שוב היום, הייתי בודק את ה- לעומק. כמובן שיש עוד הרבה פרטים שצריכים להתבהר וכשקניתי את הדל הוא כבר היה קניה בטוחה ומוכחת. אבל אם ה- עושה בפועל את מה שהוא מבטיח על הנייר, הוא כנראה קניה לא פחות טובה אם לא יותר. איכות הבניה של האקזמפלר הספציפי שלי של דל, די מחווירה לעומת מסכים פשוטים וזולים ממנו בהרבה. נראה של- הזה יש הנדסת אנוש טובה יותר (לדוגמא, האפשרות לכבות או להדליק את נורת ה-power) וכנראה גם מסורת ייצור מוצלחת יותר (אולי דווקא בגלל שהפאנל והמסך מיוצרים ע"י אותה חברה? לא יודע.. אבל יותר קפדנית מבחינת איכות הייצור, להערכתי). ברכזת ה- אני לא משתמש וכניסה דיגיטלית נוספת במקום (במקרה של ה-LG זה אפילו HDMI) נראית לי חלופה טובה יותר.

אני רואה שהוא גם מוציא אודיו דרך יציאת 3.5מ"מ. מה יוצא משם? אות סטריאו PCM אנאלוגי או אות DTS/AC3 דיגיטלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישלי שאלות נוספות בקשר למסך ולמי שקנה אותו.

1. האם כדאי לקנות את המסך הזה עם כוונה מראש להשתמש בו למטרת סרטים ומשחקים ?

2. האם הניגודיות משחקת פה תפיקד? מכיוון שהיא נמוכה מאד יחסית למפרטים של מסכים אחרים, אפילו כאלה עם ניגודיות סטטית. או שזה מתאזן בגלל הקטע ש יכול להציג 8 ביט במקום 6 של tn ?

3. איך יכל להיות שאין אפילו ביקורת אחת באינטרנט על המסך ומאד קשה למצוא עליו מידע באנגלית, זה כאילו שהוא לא קיים בחו"ל, קצת מחשיד.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lsdOcd

3. המסך הגיע למלאי בגרמניה ובישראל, עדיין לא לגמרי הופץ בכל העולם.

אגב, אני כרגע עם מסך TN שכבר 4 שנים אצלי(לא תומך ב- HD מלא, במקרה הטוב HD REDAY), סיוט לעיניים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את שלי היום מסניף קיסריה.

מסך מטורף. עשיתי גם בדיקת פיקסלים בחנות!

אני חייב לציין שקניתי בהמון חנויות וחווית הקניה בפנדה היתה באמת בסטנדרטים גבוהים מאוד. יום אחר ההזמנה כבר התקשרו להודיע שהמסך הגיע.

אולי אני יעשה על המסך REVIEW בהמשך ויעלה קצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו שלום

אני לא יודע איך להגיע לפרטי שלך.

אני משאיר את המייל שלי פה

אם הlg יגיע למחיר של 1250 -1200

אני בפנים .

אנא תעדכנו אותי.

elibadra@walla.com

0546775700

אלי

?

כרגע אמרו לך שזה לא ירד עוד...

בכל מקרה קיבלתי היום את המסך, נראה מעולה - תודה.

הבאסה היחידה שלי זה שהוא לא הגיע עם כבל , נאלץ להשיג אחד מאיפשהו.

שאלה - אני ממש גרוע בכיווני צבעים, איך עשיתם את זה? עם תוכנה או סתם שיחקתם עם המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...