***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את סטטוס ההזמנה אתה יכול לבודק אונליין וזה תלוי אם בחרת לאסוף מהחנות או לשלוח כי אני ביקשתי לאסוף והתקשרו אליי היום על הבוקר . אךךךךך איזה שירות...סוף הדרך פשוט!!! כן ירבו חנויות כאלה.

בכל אופן תרים אליהם צלצול מחר או היום כי למשל סניף יעקב פתוח היום עד 21:00.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסוף עצמי...

עשיתי הזמנה באתר בלי להכניס פרטי כרטיס אשראי, אלא סימנתי תשלום בחנות, ומיד אחרי זה נסעתי לחנות בקיסריה, שאם אני לא טועה נשארה בחנות שם יחידה אחת של המסך.

המסך בצבע שחור.

הבעיה היחידה שנתקלתי עד עכשיו היא שהנורת חיווי מסנוורת מאוד, ניתן לכבות אותה דרך התפריטים של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסוף עצמי...

עשיתי הזמנה באתר בלי להכניס פרטי כרטיס אשראי, אלא סימנתי תשלום בחנות, ומיד אחרי זה נסעתי לחנות בקיסריה, שאם אני לא טועה נשארה בחנות שם יחידה אחת של המסך.

המסך בצבע שחור.

הבעיה היחידה שנתקלתי עד עכשיו היא שהנורת חיווי מסנוורת מאוד, ניתן לכבות אותה דרך התפריטים של המסך...

לא מאמין שהייתה להם רק יחידה אחת כי גם לי כבר אמרו לבוא לקחת.

אבא שלי כנראה יקח את זה מחר ובתקווה אמא שלי תגיע לירושלים ביום רביעי ותביא לי את המסך (אני סטודנט בירושלים).

בכל מקרה תודה רבה למארגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדל יש גם 1:1000.

Dynamic Contrast Ratio 3000:1 (typical)

לדל יש ניגודיות דינמית של 1:3000 שזה בעצם אומר כלום, כמעט זה הניגודיות בין הלבן לשחור בהבזקים של כמה מילי שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...