***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלעד, אתה עובד בקוברהPC או משהו? חשוב שתענה על זה.

כי לפי התגובה שלך, שוב פעם זה נשמע כאילו קוברהPC מנסים להשמיץ חנויות אחרות.

בנוגע לאחריות של LG

"לגבי אפשר ללכת ישירות לח.י מחשבים או לחילופין להביא לאחד מהסניפים שלנו והם יאספו משם

הם יושבים באיזור תעשיה כפר סבא"

התגובה של יאיר, שאלתי אותו גם אם יש שירות משלוחים כלשהו לLG כמו שיש לדל, והוא יחזיר לי תשובה בהמשך.

בנוגע להזמנה, כל מי שמעוניין שישלח מייל לSnakeBite וברגע שהוא יחליט לסגור את ההזמנה הוא יאמר לכל אחד מכם כיצד להזמין, זה לא מסובך.

ולא הבנתי את השאלה שלך על המשלוח...

יש מחיר קבוע למשלוח, לא משנה איפה אתה נמצא...

ועומר, מה הקשר לUSB HUB אלי? אני לא אמרתי כלום עליו, אמרתי רק שאין קורא כרטיסים...

וגם אני משתמש בו בלי הפסקה, המדפסת והUPS מחוברים באחורי

ובצד שמאל המקלט של המקלדת והעכבר והמקלט של השלט RF או הDOK כשצריך.

לא יודע בדיוק לענות לך, אבל היו בפורום אנשים שיצאו מאוכזבים מהמשלוח של אביב שיגור.

תעשה חיפוש קל.

חחח לא אני לא עובד שם... פשוט קוברה פיסי זה החנות היחידה שהייתה קרובה אליי בהישג יד כדי שאני אוכל לשלם חלק במזומן...

וזה מה ששמעתי מימנו

אם אתה אומר שזה 1290+69 משלוח שמגיע אליי עד הבית בירושלים בלי בעיות

אז אין בעיה אני מזמין איתכם בדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שים לב שרוב הסיכויים שלא תהיה לך אחריות על 0 פיקסלים במסך של הדל בחנות הזאת (תלוי בחנות)

אל תשכח שהמסך יצא מייצור, אז אם בעתיד יקרה משהו למסך, אתה לא תקבל אחד כזה יותר

האחריות שלך תתממש במידה ומדובר ביבואן הרישמי, בהרצליה...

והכי חשוב, תבדוק שיש להם אותו באמת במלאי ושלא תצטרך לחכות הרבה זמן.

נקודות האיסוף של LG

נקודות איסוף - לפי אזורים:

ירדן פי סי מקבוצת OMC- תל אביב, תוצרת הארץ 16

ב.איתני מערכות ממוחשבות בע'מ - באר שבע , הצורף 3 פינת האורגים

מוזס תקשורת ומחשבים א.מ בע"מ - ירושלים, חכמי 3 בית וגן

קומפיוטר לייט סיסטמס בע"מ - נתניה , הבונים 24

אמ.די .אס אלירן מחשבים בע'מ - נשר , דרך השלום 9

אל פי סי מחשבים בע"מ (טי אמ אס) - קרית שמונה , שדרות תל חי 102

ניו פטקום מחשבים בע"מ (קונקט) - אילת, רחוב הבנאי 5

המידע נלקח מכאן - http://www.hye.co.il/template/default.aspx?maincat=1&pcatid=3&pageid=19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות האיסוף של LG

נקודות איסוף - לפי אזורים:

ירדן פי סי מקבוצת OMC- תל אביב, תוצרת הארץ 16

ב.איתני מערכות ממוחשבות בע'מ - באר שבע , הצורף 3 פינת האורגים

מוזס תקשורת ומחשבים א.מ בע"מ - ירושלים, חכמי 3 בית וגן

קומפיוטר לייט סיסטמס בע"מ - נתניה , הבונים 24

אמ.די .אס אלירן מחשבים בע'מ - נשר , דרך השלום 9

אל פי סי מחשבים בע"מ (טי אמ אס) - קרית שמונה , שדרות תל חי 102

ניו פטקום מחשבים בע"מ (קונקט) - אילת, רחוב הבנאי 5

המידע נלקח מכאן - http://www.hye.co.il/template/default.aspx?maincat=1&pcatid=3&pageid=19

אבל אלה לא נקודות איסוף של פנדה.. עדיין אם אני קונה דרך פנדה אני יכול לאסוף מהן?

לא הבנתי כבר כלום...

ועוד שאלה מישהו במקרה יודע אם אני אוכל לחבר את המסך לממיר hothd

ואם כן אז איך זה בדיוק יעבוד בקטע שאין למסך רמקולים ובקטע שאין לו שלט אז איך יתבצע השינוי

בין החיבור dvi שמחובר באותו זמן למחשב לבין החיבור שמחובר לממיר ומשמש כטלויזיה.

תודה על העזרה למי שיענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפנדה אתה קונה את המסך ולוקח או מהסניפים שלהם, תראה את הפירוט באתר, או דרך משלוח.

במידה ותצטרך לממש אחריות, הביצוע יתבצע מול , בנקודות האיסוף, או במעבדה המרכזית שלהם.

ברגע שיש חיבור , אתה תוכל לחבר אליו כל מוצר שיש לו יציאת , ומאחר שבכל מקרה לא ולא YES משדרות בFHD, אז אין לך מה לדאוג.

השלט, הוא השלט לממיר ולא לטלויזיה, אז אתה תחליף איתו ערוצים.

ומבחינת , אתה לא חייב להשתמש ביציאת הHDMI בשביל הSOUND, אתה יכול להשתמש ביציאות הRCA הרגילות, או באופטי במידה ויש לו ובמידה ויש לך רסיבר.

בכל מקרה, הדיון הזה לא נועד לאיך לחבר ממירים למסך, אפשר להפעיל קצת את המחשבה וההיגיון ולהגיע לתשובות האלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסדר לך את הבלבול :

נקודות האיסוף הן של היבואן. למקרה של מימוש אחריות. למקרה שיש תקלה וצריך להחזיר את המסך ליבואן.

כשאתה קונה (לצורך העניין נגיד מפנדה) כמובן שהאיסוף הוא מהחנות (מאחד הסניפים- קיסריה/ב"ש/נשר/זכרון יעקב) או במשלוח (איש איש ומה שנוח לו).

לבחור שאמר שUSB HUB מאוד חשוב במסך (מה שיש בDELL ואין בLG) - אז דרך אחרת להסתכל על זה היא שאם היתרון של זה בUSB HUB (שעולה כ-50-100 שקל אם אתה כל כך צריך אחד) לעומת אחריות מסודרת למוצר שהולך שהולך לעבוד כ3-5 שנים .... אני מעדיף את האחריות ולקנות מפצל אם אני כל כך צריך אחד.

אגב, היום התחדשתי ב-U2410 - (קפיצה מBENQ מעפן 19"). חלום. (הייתי חייב :hat: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי איך קונים... יעני רק בטלפון כשאתה אומר שאתה מהקבוצה של hwzone ואז נותן את האשראי בטלפון?

כי מין הסתם הם לא יוכלו לשנות את מחיר ההזמנה דרך האתר.

עכשיו לשאלה אחרת אם אני עושה תשלומים פנדה לוקחים ריבית יעני קרדיט לפי מה שאני מבין. משמע אם אני עושה תשלומים גם אחרי ההנחה (1290)ואני אעשה את זה בתשלומים ייצא לי סכום גבוהה? או שיש איזה הסכם איתם זה עד 12 תשלומים בלי ריבית כמו בksp למשל?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

וואי אתה קשה הבנה.

הכל כתוב בדיון.

א) בנוגע לאיך להזמין יגידו לך בהמשך, אז תפסיק לשאול כל שנייה, כי לא יגידו לך דקה לפני שיאמרו לכולם.

ב) כבר כתבנו שאפשר לשלם עד 10 תשלומים ללא ריבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעוניין לקנות יחידה אחת (פיו, בדיוק בשניה האחרונה, אה ?!)

שולח ה"פ עם פרטים.

עריכה : אוקיי, שלחתי במייל לסנייקבייט כי מסתבר שאין לי מושג איך שולחים כאן הודעות :P

אימייל : yairevenhaim@gmail.com

בבקשה תודיעו לי אם/כשהתקבלתי לרשימת הקונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי נראה לך שאני שואל הרבה שאלות.. אבל בניגוד אליך דנדן אני לא קונה בקניות כאלה כל יום ולא קונה מסך כל יומיים..

אני גם צריך לדעת מה מי מו ואיך כי אני חוזר לצבא ועוד לסגור שבת אז אני צריך לסיים את הדברים האלה עד אז,וגם כי אני צריך לדעת כמה אני אוכל לשלם בויזה ומה מי מו. אני לא שואל כי אני מפגר אני שואל כדי להיות בטוחחח.......

כמו שאני יודע שהhd ready וfullhd מישתנים לפי הרזולוציה

וזה בעיקרון שלו אמור להיות בין hd ready ל full

ואני יודע שיש לו חיבור אבל מימה שקראתי עליו בנתונים שלו החיבור לא יוכל להפעיל חיבור למחשב רק הdvi

אז זה שאלות לידע כללי כדי לוודא שאכן הוא תומך לפחות ב720p למרות שמשהו מוזר ובנתונים שלו רשום שהוא תומך ב1080p ואני לא ממש מבין איך זה יכול להיות.

אז שואלים מה קרה...

וגם כדי שארני לא אדפוק לכם את הקנייה כי אני רציתי לשלם חלק במזומן אבל אני רואה שזה רחוק או לפחות 12 תשלומים אז לדעת כמה עוד אני אצטרך להוסיף

זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...