***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&# - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

***ארגון קבוצתית של LG W2220P -1290 במקום 1484 - הזדמנות אחרונ&#

SnakeBite

Recommended Posts

כמו שאני יודע שהhd ready וfullhd מישתנים לפי הרזולוציה

וזה בעיקרון שלו אמור להיות בין hd ready ל full

ואני יודע שיש לו חיבור אבל מימה שקראתי עליו בנתונים שלו החיבור לא יוכל להפעיל חיבור למחשב רק הdvi

אז זה שאלות לידע כללי כדי לוודא שאכן הוא תומך לפחות ב720p למרות שמשהו מוזר ובנתונים שלו רשום שהוא תומך ב1080p ואני לא ממש מבין איך זה יכול להיות.

אם אתה מחבר אותו למחשב, החומרה של המחשב עושה את העיבוד ופורסת את התמונה ע"פ הרזולציה של המסך שלך. תוכל לראות תוכן 1080P אולם מכיוון שיש פחות פיקסלים במסך הנ"ל אזי חומרה תעשה לתמונה .DOWNSCALE כלומר תסדר אותה ע"פ מספר הפיקסלים במסך. תהיה ירידה קלה באיכות אולם ככל הנראה לא תוכל להרגיש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מחבר אותו למחשב, החומרה של המחשב עושה את העיבוד ופורסת את התמונה ע"פ הרזולציה של המסך שלך. תוכל לראות תוכן 1080P אולם מכיוון שיש פחות פיקסלים במסך הנ"ל אזי חומרה תעשה לתמונה .DOWNSCALE כלומר תסדר אותה ע"פ מספר הפיקסלים במסך. תהיה ירידה קלה באיכות אולם ככל הנראה לא תוכל להרגיש בה.

סופסוף תשובה במקום תודה רבההה עזרת לי מאודד.....

בוא אני אסביר לך למה

אם תיכנס לפה

https://fjallfoss.fcc.gov/prod/oet/forms/blobs/retrieve.cgi?attachment_id=1135228&native_or_pdf=pdf

שזה ה usermanual הרישמי..

בעמוד 28 תראה שרשום שהוא תומך ב1080P וזה מה שלעזאזלל לא הבנתי.. זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה... רק ממי שבאמת מבין ולא בן אדם שמשולב בקנייה הקבוצתית..

אני יודע שפנאל הוא יותר חד וצבעים אמיתיים ובמיוחד יש לו את הזויות צפייה הטובות ביותר.

אבל בתור בן אדם שרואה מרחוק יחסית (מטר וחצי) בסרטים ובמיוחד שהמסך אמור לשמש לי גם ונוחות ובלה בלה

נראה לי די מסרבל ללחוץ כל הזמן על הכפתור על הטלויזיה וכל זה לא?

אפשר דעה אמיתית בשביל מישהו שזה אמור לשמש לו גם

מה עדיף הw2220p או הsamsung 2370hd

בבקשה עזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב חבר'ה מצטער על האיחור הקל ;)! עכשיו רשמית המכירה סגורה! בשעה הקרובה תקבלו מייל עם כל הפרטים של המכירה ואיך היא מתבצעת. תודה לכל מי שהשתתף.

תודה ענקית לפנדה מחשבים על שיתוף הפעולה המבורך ושטרחו לבוא כמה שיותר לקראתינו גם מבחינת המחיר וגם מבחינת האחריות!!כולי תקוה שירבו שיתופי פעולה כאילו בעתיד.

תודה גם לנעה מחשבים ולקוברה על הנכונות לעזור .

שבוע טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב חבר'ה מצטער על האיחור הקל ;)! עכשיו רשמית המכירה סגורה! בשעה הקרובה תקבלו מייל עם כל הפרטים של המכירה ואיך היא מתבצעת. תודה לכל מי שהשתתף.

תודה ענקית לפנדה מחשבים על שיתוף הפעולה המבורך ושטרחו לבוא כמה שיותר לקראתינו גם מבחינת המחיר וגם מבחינת האחריות!!כולי תקוה שירבו שיתופי פעולה כאילו בעתיד.

תודה גם לנעה מחשבים ולקוברה על הנכונות לעזור .

שבוע טוב

עידו

אממ שלחת כבר?

כי לא קיבלתי כלום(כנ"ל לה"פ) וגם לא הכנסת אותי משום מה לרשימה בדף הראשי (מה גם שכתוב "4 אנשים הסכימו..." ורשומים קצת יותר אז זה גם לא מעודכן)

בתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...