Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 332 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

DIMER

נראה לי שאתה קצת מגזים עם הצ'יטים, המון זמן לא נתקלתי בצ'יטרים, המשחק עומד למות ,אבל לא מהסיבה הזאת, אלא בגלל מה שסימון ציין, וכן, אל תפגע או משהו ,אקימבו ,מטולים, קמפרים, ונובים למינהם ,אלה הם שהורסים את המשחק,

:hizuk:

חוץ מזה, למה לפעמים אתה עושה פסיק במקום נקודה בסוף משפט? אני כל הזמן מסמן למטה לראות שלא כתוב משהו בלבן :kopfpatsch:

לגבי עניין אחר:

הרובה המוזר שקוראים לו TAR-רובה פשוט מעולה. לא יודע למה פעם לא אהבתי אותו. כמעט השגתי ניוק איתו פעמיים ברצף ב FFA (תוצאות סופיות 30/4 ו 30/8). הוא פשוט רובה מדהים. השתמשתי ב Sleight of Hand וזה עוזר יותר מ Scavenger (אם אני סופר את הפעמים שכל פרק מציל לי את החיים, ה Sleight of Hand מציל אותי הרבה יותר). גם לא אכפת לי שנגמר לי הנשק-אני פשוט מחליף לנשק של מישהו שהרגתי, וב FFA כמעט כולם משתמשים במשתיקים ככה שזה אחלה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הניוק הראשון שלי היה עם תבור+משתיק.

נשק מעולה וגאווה ישראלית רק קח בחשבון שכמו שהוא יעיל וקטלני למפות קטנות וצפופות ככה הוא גרוע למפות גדולות.

למפות גדולות ולמי שלא מסתדר עם סנייפר יש את ה FAMAS (משתיק+כוונת) להבדיל מנשקים אחרים התחמושת לא נגמרת מהר

אם אתה צלף ומכוון לראש אז הסיכוי גדל להריגה באמצעות צרור אחד בלבד.

זהה לו כמעט הוא ה M16 כשאני מעדיף את ה FAMAS (שגם איתו עשיתי ניוק באפגאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,אז ככה,

דומיניישן כבר ירד מהפרק אצלי, והיום חתמתי את זה, סימון נאלץ להסכים איתי, נשאר רק SND ,שגם זה קקה כי מלא קאמפרים שמפחדים למות ואני רץ כמו משוגע, :D

בקיצור, FFA, המוד שהכי לא התחברתי אליו, אבל הנה, יש הפתעות בחיים, זה מה שנשאר ממשחק נפלא שכל כך הרבה ידיים הרסו אותו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMER

נראה לי שאתה קצת מגזים עם הצ'יטים, המון זמן לא נתקלתי בצ'יטרים, המשחק עומד למות ,אבל לא מהסיבה הזאת, אלא בגלל מה שסימון ציין, וכן, אל תפגע או משהו ,אקימבו ,מטולים, קמפרים, ונובים למינהם ,אלה הם שהורסים את המשחק,

שמע, יכול להיות שאני מגזים קצת...... אתמול היו לי שני סיבובים טובים באפגן וקווארי אז התחילו לקרוא לי wallhacker :facepalm:

אבל כשאני נתקל ביותר מידי שחקנים שפוגעים במטרות כמו השחקן האגדי HAMAS GAZA זה מתחיל להיות חשוד......

אולי אתה לא שם לב לזה כי אתה תותח והם לא מצליחים להוריד אותך גם עם צ'יטים. זה גם תלוי נגד מי משחקים ובאיזה מוד. בדומיניישן יש מלא צ'יטרים, ב-TDM נתקלתי פחות.

הפאץ' האחרון הוא מפברואר וברשת מסתובבים דברים כאלו http://www.gamerzplanet.net/forums/call-of-duty/429245-mw2-hack-compilation-1-0-184-a.html אז בטח שאנשים לא מפחדים להשתמש בהם. בעבר, כל פעם שהיה יוצא פאץ' כמות הציטרים היתה נופלת ואז לאט לאט עולה עד הפאץ' הבא.... לא יצא פאץ' מעל חודשיים, אז.......

dadegun הקדמת אותי :)

נו באמת.. אתה רציני ??

מי שבוכה על אקימבו הוא באמת בכיין,אבל מי שבוכה על מטול הוא בכיין ? לך תעשה קקי..

שצ'יטר משחק עם צלפים,אפשר לקלות אותו בצורה ברורה,ואם אתה לא מצליח אז זאת בעיה אצלך חבריקוס.

שיש לך ראיית משחק אתה יכול לדעת את נקודת הrespawn של האוייב ולתכנן את המהלכים שלך בצורה משמעותית.

פעם הגעתי ל 30-0 עם intervnion,אז אני צ'יטר ?

אם אתה רואה צלף שנמצא באותה עמדה,וצולף בך מעבר למחיצה מסויימת אז רוב הסכויים שהוא משתמש בצ'יטים.

גוד נייט !! ;D

קודם כל אתה מוזמן לעשות קקי גם, זה כמעט תמיד טוב לבריאות......

שנית, מה הכוונה שלך לנקודות RESPAWN? אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה. אני יודע שיש בכל מפה נקודת התחלה קבוע לשתי הקבוצות אבל, אח"כ יש גם נקודות RESPAWN קבועות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dimer ,העיקרון הוא פשוט, אתה אמור לעקוב אחרי נקודות ההתעוררות (RESPAWN) של היריב, זה הסוד, ככה ברוב המקרים אתה לא מופתע וחוטף איזה כדור\מטול לגב, אבל הכי חשוב לזכור כי הנקודות האלה משתנות לאורך כל המשחק,צריך פשוט להכיר בעל פה את כל האופציות האפשריות של היריב להגיע אליך וזהו, אין להם ממש מה לעשות,

ד"א, התחלתי לשחק רק עם סכין הטלה (במקום סמטקס\קליימור) ,זה כל כך כיף, כבר צילמתי כמה הטלות חמודות אני אעלה את זה עוד מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את המשחק (עם הקופסא והכול מקורי מהחנות) ב200 ש"ח בסופו של דבר, עכשיו מתקין...

ההודעות האחרונות פה בת'רד קצת הלחיצו אותי לגבי רכישת המשחק אבל המשחקיות של BFBC2 פשוט לא נראית לי לעין, והארקיידיות והמהירות שחביבות עליי מCOD4 (שאותו רכשתי בזמנו ועד עכשיו לא נמאס לי ממנו) הן לא משהו שהייתי מוותר עליו, כך שאני מניח שעשיתי את הבחירה הנכונה. ;D

יש איזה דרך ליצור קשר/פארטי כלשהו בתוך המשחק עם שחקני הקהילה פה? אני משתמש חדש לגמרי לסטים כך שאין לי מושג איך זה עובד בדיוק... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעמוד הראשון רשימה (חלקית) של האנשים שמשחקים פה MW2 עם הכינויים שלהם בסטים.

אחרי שתתקין את סטים ותיצור משתמש שם , תוכל להוסיף את החבר'ה פה לרשימת החברים שלך בסטים וככה לראות מתי ומה הם משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדעות ימשיכו להיות חלוקות , אתה צריך להיות שלם עם ההחלטה שלך...

אני הפסקתי לשחק בMW2 כי אני מוצא שיותר כיף לי בBC2 אבל זה אני.

זה לא אומר של BC2 משחק טוב יותר מMW2 , ממש לא, כל אחד וסגנון המשחק שהוא אוהב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...