Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 335 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם מתכנן לעשות סרטון montage, אבל FRAPS מגביל את זמן ההקלטה ואת ה FPS. האם יש תוכנה שאתם מכירים שמאפשרת הקלטה רציפה, ואז גישה לקובץ ועריכתו?

ובנוגע לעניין אחר: איך אתם התרגלתם ל AK-47? מאוד קשה להשתמש בו, בעיקר במרחק. איך אתם רואים לאן אתם בכלל מכוונים? צריך לרסס או לירות צרורות של 3-4 בכל פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AK47 אךךך אני כבר ממתין בחשק רב לדרגה 70 רק בשביל הצעצוע הזה.

כשאתה בקרב פנים מול פנים אתה מרסס, כמובן מבלי להכנס לכוונת.

בטווח אמצע צרורות של 5-7 כדורים זה דבר נכון, מעבר לזה הסטיה יחסית גדולה (5-7 כי לרובה הזה fire rate גבוה יחסית)

ולא כזה קשה האמת לראות לאן מכוונים, נתקלת בקשיים בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמה ב wasteland כשיש מישהו ממרחק מאוד גדול, מרוב כל ה recoil אני לא רואה איפה הוא :nixweiss:

עם ה UMP (שבו כבר פיתחתי מומחיות) יותר קל לי להוריד במרחקים אדירים ב wasteland מאשר עם ה AK.. כנראה שזה רק עניין של תרגול :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה ראשונה בפורום הזה..ברוכים הנמצאים חברים! (:

עד עכשיו שחקתי בפרוץ והשתמשתי בקראקים של rz king..ההמתנה כל פעם לקראק חדש הרגה אותי ואני רמה 70 פרסטיג'..

יש מצב שמישהו מוכר לי מקורי?לא בא לי לקנות ב200+..יקר מידי בשביל מי שעוד רגע מתגייס ויקבל 300-400 לחודש..ועוד שאלה- אני צריך למחוק את הישן בשביל להתקין את המקורי נכון? אז זה אומר שהסטים שלי מתאפס או שהוא נשאר רמה 70..?

<<לא בא לי להתחיל מחדש :facepalm:>>

מקווה שבתור הודעה ראשונה אני בסדר עם החוקים...תהנו מהמשחק כל עוד אפשר..אני מ-כ-ו-ר!!

תודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..אני מ-כ-ו-ר!!

:lol: :lol:

ברוך הבא לפורום. בכל מקרה אסור לדבר כאן (בכל הפורום) על פרוצים, ולכן התשובה שלי תהיה חלקית בלבד. כנס ללשונית המדורים למעלה, ותבחר Tradezone. אולי שם תמצא. ואם אני לא טועה Quntix מוכר חדש לגמרי במחיר הגון בהחלט. נכון Quntix?

אה. וכן, הכל יתאפס :עכביש:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

ברוך הבא לפורום. ואם אני לא טועה Quntix מוכר חדש לגמרי במחיר הגון בהחלט. נכון Quntix?

תודה!!

לא בקשתי עזרה לגבי הפרוץ, לכן חשבתי שאין בעיה..ואין לי דרך לשלוח הודעה פרטית(אין לי 5 הודעות..) יש דרך איכשהו ליצור איתו קשר אחרת?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...