Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 330 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי ניוק אחד ואני לא חושב שאני נוב :nixweiss:

לי יש 2 ניוקים, וגם הם יחסית במזל.

אני מתקשה להשיג ניוקים כי אני שחקן יותר מדי אגרסיבי. אני נהרג המון, אבל גם הורג לא מעט.

ניסיתי לשחק בצורה מחושבת כמה פעמים... אחרי כמה דקות אני מאבד את זה ומתחיל להסתער כמו שהיד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 2 ניוקים, וגם הם יחסית במזל.

אני מתקשה להשיג ניוקים כי אני שחקן יותר מדי אגרסיבי. אני נהרג המון, אבל גם הורג לא מעט.

ניסיתי לשחק בצורה מחושבת כמה פעמים... אחרי כמה דקות אני מאבד את זה ומתחיל להסתער כמו שהיד :P

בדיוק, אני לא מספיק לפתח יותר מדי קילסטרייק למרות שאני הורג הרבה :smile1:

כתוצאה ממשחק אגרסיבי מדי אני גם נהרג הרבה, אבל לעזאזל עם זה, ככה אני נהנה לשחק :)

הממ..

סליחה על החוצפה, אבל מי אתה? :nixweiss:

לצורך העניין, הוא "בקלאן" עוד לפניך.

הוא משחק בד"כ עם הכינוי שלומקה כמו בפורום ;)

האחים פה חוששים לפלישה של חבר'ה שלא קשורים אלינו? חחח

----

יאללה Breaking Bad ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא ראיתי אותו לא פה ולא במשחק :-X

אתה מוזמן להעלות קצת את המונה שנכיר אותך :xyxthumbs:

יש עוד איזה מישהו, "MasterX" או משהו כזה.. מי הוא?

OMG

אתם ילדים חרמנים, חייב לסדר לכם איזה בחורה :cool2:

לאחר שיקול קל החלטתי להוסיף את המשפט לחתימה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניוק בחבורה שלנו פה לדעתי הוא לגמרי אובר-רייטד לטעמי :nixweiss:

אני איך שהמשחק יצא בחודש חודשיים הראשונים שלו מיציתי לגמרי את נושא הניוקים, כי בסופו של דבר,

קצת Gun N' Run, קצת התקמפרות, קייל סטרייקים של הארייר, צ'ופר גאנר והניוק בא בקלות.

אז מצאתי את עצמי לא משתמש בניוק .. יש דברים הרבה יותר כיפים במשחק.

תנסו לגוון עם מודים חדשים, נשקים חדשים עם תוספות לא קשורות (ככה גיליתי שעוזי עם משתיק \ מארס הוא חייה רעה בטווח בינוני עד קרוב),

משחקים רק עם נשקים משניים (תיזהרו להתקרב לG18!) ריוט שילד, RPG's, וסכין זריקה הם נכס לדעתי במשחק הזה כשזה נוגע לגיוון.

ותנצלו כל מיני קיל סטרייקים לטובתכם, שייתנו בוסט מרשים לכל תוצאה שלכם בסוף משחק ( פרדטור, הארייר, פייבלאו - עושה את העבודה אצלי)

ותמצאו שיש עוד כמה דברים נחמדים במשחק הזה .. בהצלחה

יודה המכבי :lol::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

אתם יודעים מה הדרך הכי טובה להשיג סיטרפ SitRep pro?

באיזה מוד? צריך להרוס המון דברים, איך יהיה הכי קל?

FFA ב Favela וב Rundown (וקצת ב Underpass), איפה שאנשים אוהבים להתקמפר. רואים שם יותר קליימורים מאנשים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע מה איתכם אני אוהב להיות חייל רגיל, לקחת אקדח חזק (דסרט למשל) או טוב כמו ה TAR / SCAR ולהרוג כמה שיותר אנשים, הכי כיף והכי קרוב להיות מציאותי, לא כמו המטוסים וכדומה, שזה יכול להיות כיף לכמה פעמים אבל לאחר מכן זה נמאס.

מה שכן ממש מעצבן פה שכל סיבוב הוא רק 7 דק' ואתה צריך לחכות שעות בשביל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד וסגנון המשחק שלו. אני דווקא אוהב את ה UMP. לאחר שמתרגלים להשתמש בו בכל טווח, הוא פשוט אכזרי. זה הרובה היחיד במשחק שהורג ב3 יריות מכל טווח בלי stopping power, אני כבר הגעתי איתו לכזאת רמה שאני יכול להוריד צלפים מקילומטר. כמו כן, הוא יותר קל מרובי הסער, ככה שאני יכול לזוז לצדדים כשאני ADS בכדי שיהיה להם קשה לפגוע בי. ה AK עושה אותו נזק, (בטווחים מאוד ארוכים 4 יריות ולא 3, אך הוא מדויק הרבה יותר) רק שהוא חודר דרך 10 קילומטר של קיר בטון, ויש לו fire rate גבוה יותר (זאת גם כן בלי stopping power). בקשר ל UMP-אם אתה יורה על בנדאם איזה 4 יריות והוא עוד לא מת, זה פשוט לאג קטן (כמו שלדוגמה ב killcams של FAMAS/M16, רואים שלפעמים הוא יורה 2 יריות ולא 3).

לגבי desert eagle.. אני מאוהב באקדח הזה. יש לו הרבה יותר recoil מל Magnum, וכמו כן חדירה טובה יותר לקירות (או לפחות ככה כתוב בויקי). אקימבו שלו זה רצחני יותר מפאקינג שוטגאן. 2 יריות הורגות מטווח קרוב, ואתה יכול לירות בשניהם ביחד. כמו כן אם נגיד אתה מתחיל לטעון באמצע קרב ועומד למות-תחליף לאקימבו בזריזות ותפוצץ להם את המוח.

חוץ מהנתונים הטכניים? זה האקדח הכי סקסי שראיתי בחיים שלי.. ה recoil האדיר והצליל הרועם, נשמע דומה ל Barret 50 Cal רק עם הד ענק, אני התחתנתי איתו אתמול וכבר עשיתי איתו איזה 220 Kills ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הזמנת אותי ואת בן דוד של הדסרט (מאגנום) לחתונה??

לא סתם אבל אני לא מת עליו... אני אישית מעדיף את ה44 מאגנום, אומנם הוא יפה וזה אבל אני לוקח לרוב במשני זוג מודלים, SPAS או אם זה עבודה להורדת אז סטינגר, לא מת על האקדחים

למי ששיחק בenemy territory return to castle

פתחתי עבודה נקראת Panzernoob

זה Javelin עם danger close ובראשי איזה רובה שמרססים איתו איזה LMG

אבל לפעמים משעמם לי וכיף לי לראות את כל האנשים מתעצבנים עלי ויוצאים מהסרבר, אז אני עם טיוב ו...RPG!!! :smile1:

וחבל שלא צילמתי את הצ'אט זה כל כך מצחיק לראות אותם מתלוננים! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...