Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 328 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מסכים איתך ב 100% חבריקו. אני כבר לימדתי את עצמי לא להתרגז, זה מיותר. טיוברים תמיד יהיו וזה פשוט חלק מהמשחק. :-\

אתה לימדת את עצמך לא להתרגז? אתם צריכים לראות אותו כשהוא משחק עם נובים, זה כזה: איזה חרא!!!!!!!!!!!!!!! איזה נווווווווווווב!!!!!!!!!!! יוווווווווווא!!!!!! כמה נוווווובים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פאאאאאאק!!!!!!!!!!!!!!! ואז אני שואל אותו מה קרה והוא צועק עליי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול לא אמרתי שום דבר כזה.

לפעמים אני רק מוציא צלילי ביאוס קטנים, כבר הפסקתי להתרגז בגדול :P

אגב אתמול זה היה מעיו Anger Management בשבילי (ושתדעו שאני הבנאדם הכי לא עצבני וסבלני בעולם, רק משחקי מחשב יכולים להרגיז אותי): שיחקתי Ground War ב Skidrow-פשוט גועל נפש. נשמעו יותר פיצוצים מיריות..

למזלי רציתי להשיג Danger Close Pro כי Challenges הם דרך קלה לעלות רמות (וכי זה אחלה של פרק), אז הצטרפתי לחגיגה :P

עכשיו אני עובד על Scambler Pro, הצלחתי דווקא לעשות יתרון מהעובדה שיודעים שאני שם: שומע אוייב, יורה איזה ירייה כדי שישמע שאני שם , ומפוצץ לו את המוח עם SPAS-12 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

יפה ,תודה :xyxthumbs:

חבר'ה, שמתי לב למשהו, זה קורה ב95% מהמקרים ,מי שהולך על ניוק שידע חוק, ברגע ששלחתם HARRIER תנסו לזוז קצת במפה, זה פשוט מגן עלייך ,אל תחשפו יותר מידי כמובן ,אבל עדיין תזוזו קצת, ככה משיגים הרבה הריגות מהסטריק הזה, אתם בטח מכירים את זה שאתה מתחבאים באיזה מקום והוא לא מוריד כלום, אז זו השיטה כן לנצל את זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שרתים, זה עובד בP2P, הIWNET עושה התאמה. מה שעשית היה לנסות לפתוח משחק פרטי, שאליו נכנסים רק דרך אדם ספציפי.

אוקיי , תודה על המידע.

יש פה אנשים שמארגנים משחקים פרטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , תודה על המידע.

יש פה אנשים שמארגנים משחקים פרטיים?

כן לפעמים מארגנים כאן איזה משחקון, שים לב לעמודים הקודמים בדיון, היו כבר כמה וכמה משחקים שארגנו, משחקי S6 וIDF

לפעמים אנחנו גם עושים אימונים לדוגמא משחק של רק צלפים, בלי סכינים רימונים בלי כלום. רק BARRET או INTERVETION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וג'וני, אם מישהו מצטרף למשחק שלנו ולא רשום לו S6 לא צריך לצאת עליו ::)

אני מדבר ספציפית על המקרה של קוקיז :lol::facepalm:

מה אתה רוצה אני לא הכרתי אותו והוא היה עם הצבעים הקודמים והוא לא דיבר כמו S6... אז הייתי בטוח זה איזה חיקוי...

פעם הבאה לפני שאני יוצא עליו אשאל כאן בדיון אם מישהו מכיר אותו

ואם לא... אחסלו ולא אחוס על חייו, בעזרת ה... מטול שלי!!!!!! :silly:

תדמיינו שאני אומר את זה בקול של אביר יווני עתיק כן שמעתם נכון, אביר יווני עתיק עם מטול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...